Naujienos: Gamyba

Filtruoti

29 geg

Fusion: CNC įrankių biblioteka

Fusion įrangos  kūrėjai bendradarbiauja su žinomais CNC pramonės įrengimų gamintojais, pagal kurių įrengimus sukurti juos atitinkantys skaitmeniniai įrankiai. Šie įrankiai sukelti į vieną bendrą įrankių bibliotekos katalogą, kurį plačiau pristatome blog’o įraše.

09 bal

Fusion: apribojimai eskizuose (angl. constraints in sketches)

Eskizo apribojimų funkcionalumas – svarbi Fusion įrangos sistemos dalis. Šis funkcionalumas padeda išlaikyti brėžinio vientisumą, neleisdamas eskizui „sugriūti“, be to, jį naudodami išvengiate klaidų vėlesniuose projektavimo žingsniuose. Plačiau apie tai blog’o įraše.

21 kov

Fusion: metalo apdirbimo spaustuvų pritaikymas 3D modelyje

Ar esate susidūrę su situacija, kai norėjote paruošti gaminį apdirbimo procesams, tačiau nežinojote kaip pritaikyti gaminį turimiems CNC staklių spaustuvams? Blog’o įraše pateikiame pavyzdį, kaip tai padaryti, pasitelkiant 3D modeliavimą ir Fusion programinę įrangą.

06 vas

Fusion: konfigūracijų funkcionalumas

Konfigūracijos – naujas Fusion funkcionalumas, leidžiantis optimizuoti parametrinius dizainus, padedantis spręsti su modeliu susijusias problemas bei įnešantis lankstumo į dizaino ir gamybos darbo eigas. Plačiau apie tai, kaip jis veikia – blog’o įraše.

22 sau

AutoCAD: darbas su šablonais (Templates)

AutoCAD šablonas leidžia taupyti projektavimui skirtą laiką ir yra veiksminga priemonė, užtikrinanti standartų laikymąsi viso darbo proceso metu. Plačiau apie šį įrangos funkcionalumą – blog’o įraše.

20 kov

Usage Report - naujas Autodesk paskyros funkcionalumas

Informacija Autodesk programinių įrangų naudotojams – Autodesk paskyroje yra atnaujintas funkcionalumas. Nuo šiol įsigiję Autodesk programinę įrangą ir prisijungę prie gamintojo paskyros, matysite naują parinktį – Naudojimo ataskaita (angl. Usage report).

17 sau

Fusion 360 pritaikymas baldų gamyboje – kokios galimybės?

Autodesk Fusion 360 – tai sprendimas išlaisvinantis dizainerius ir konstruktorius nuo parametrinio dizaino suvaržymų ir atveriantis naujas, dinamiškesnes darbo eigas. Viena iš pagrindinių industrijų, kuriose šis sprendimas gali tapti nepakeičiamu darbo įrankiu – baldų gamyba.

11 spa

Autodesk Premium planas – kas tai ir kokia jo teikiama nauda vartotojui?

Norime Jums pristatyti ir plačiau papasakoti apie Autodesk gamintojo siūlomą Premium planą bei šio plano teikiamą naudą Autodesk programinių įrangų vartotojams.

16 spa

Kaip įdiegti ir aktyvuoti Autodesk programinę įrangą?

Šiame blogo įraše pateiksime informaciją, kaip įdiegti ir aktyvuoti Autodesk programinę įrangą.

30 sau

Bluebeam Revu: kaip lengvai ir greitai parengti sąmatas?

Ar daug žinote apie Bluebeam Revu panaudojimą? Šiame įraše apžvelgsime dar kelias ypač naudingas funkcijas, kurios yra svarbios lengvai ir greitai sudarinėjant sąmatas.

13 rug

Autodesk programinės įrangos atnaujinimai. Kaip juos rasti ir įdiegti?

Autodesk programinės įrangos atnaujinimuose ne tik ištaisomos prieš tai buvusių versijų klaidos, netikslumai, bet ir efektyvinamas pačios programinės įrangos veikimas, atsiranda papildytas funkcionalumas.

31 lie

Bendradarbiavimas su Bluebeam Revu

Bluebeam Revu programa pasižymi ypatingu funkcionalumu ir yra ypač vertinama dėl Bluebeam Studio priedo.

28 bir

TOP Bluebeam Revu funkcijos achitektams, inžinieriams ir konstruktoriams

Nors Bluebeam Revu skirtas ir pritaikomas visiems, naudojantiems PDF formatą, jis orientuotas į sklandų architektų, inžinierių ir konstruktorių darbą bei bendradarbiavimą.

07 bir

Bluebeam Revu – PDF paremtas bendradarbiavimas

UAB InfoEra tapo išskirtinės programos Bluebeam Revu partnere Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šia programa pasaulyje naudojasi jau daugiau nei 1 mln. klientų.

22 kov

Autodesk Vault – sprendimas projektų dokumentacijai valdyti

Naudojantiems Autodesk programinę įrangą vienas, ko gero, efektyviausių sprendimų projektų dokumentacijos, proceso tvarkų ir jų sekų valdymui ir įvykdymui – Autodesk Vault.