Kaip įdiegti ir aktyvuoti „Autodesk“ programinę įrangą?

Autodesk Autodesk programinės įrangos aktyvacija įdiegimas Andrius Baranauskas
16 spa 2020

Šiame blogo įraše pateiksime informaciją, kaip įdiegti ir aktyvuoti „Autodesk“ programinę įrangą.

„Autodesk“ programinės įrangos kontrakto valdytojas per „Autodesk“ paskyrą (https://manage.autodesk.com ) priskiria programinę įrangą galutiniams vartotojams. Tuomet jau vartotojui prisijungus prie savo asmeninės paskyros belieka įdiegti programą ir ją aktyvuoti.

 

„Autodesk“ programinės įrangos diegimas.

  • Galutinis vartotojas prisijungęs prie „Autodesk“ paskyros https://manage.autodesk.com kairiajame kampe pasirenka „All Products and services“. Taip bus matomi produktai, kuriuos kompanijos kontraktų valdytojas Jums priskyrė.

  • Iš programinės įrangos sąrašo pasirinkite tą, kurią planuojame įdiegti. Šiuo atveju – „AutoCAD“ programą.

 

  • Pasirinkite aktualią versiją ir spauskite „View downloads“.

  • Pasirodžiusiame lange pasirinkite programinės įrangos parsisiuntimo būdą. Yra trys galimybės: 1. „Install now“ –  greičiausias būdas instaliuoti programą. Siunčiama iš serverio ir įdiegiama į Jūsų darbo vietą. 2. „Download now“ – programos visa instaliacija parsiunčiame per specialų „Autodesk“ parsiuntimo įrankį. 3. „Browser download“ programos instaliacijos siuntimas naudojantis naršykle. Šiuo atveju parenkamas greičiausias „Install now“ būdas.

Kitame pasirodžiusiame lange atvaizduojamas „Autodesk“ licencinis susitarimas, perskaičius jį, spauskite „I agree“ jei sutinkate ir parinkite „Install“ opciją.

 

Jums į kompiuterį atsiunčiamas specialus instaliacinis .exe failas, kurį reikia atverti.

Taip prasideda programos siuntimas.

  • Naujame atsidariusiame lange paspauskite „Install“ mygtuką.

  • Nurodykite vietą kompiuteryje, kurioje norite, jog būtų įdiegta programinė įranga ir patvirtinkite spausdami „Install“.

  • Programinė įranga įdiegta sėkmingai ir pasirinkite paleisti programą – „Launch now“.

„Autodesk“ programinės įrangos aktyvavimas

  • Naujame pasirodžiusiame lange pasirinkite „Sign in“ ir prisijunkite su savo „Autodesk“ paskyros prisijungimo duomenimis (t.y. nurodykite el. paštą ir slaptažodį).

Sveikiname, programinė įranga jau aktyvuota ir galite sėkmingai toliau dirbti su programa.


Kyla klausimų dėl „Autodesk“ paskyros valdymo ar įdiegimo? Susisiekite su Programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8 640 50 880 arba el. paštu: andrius.b@infoera.lt.

SUSISIEKTI