Skaitmeniniai dvyniai

Skaitmeniniai dvyniai

 

Teikiame Skaitmeninių dvynių (angl. digital twin) kūrimo paslaugą.

Skaitmeniniai dvyniai – galingas technologijos įrankis, leidžiantis įmonėms sukurti virtualų fizinių turtų, pvz., produktų, pastatų, gamybos mašinų ir net visų gamyklų, atvaizdą. Naudojant skaitmeninių dvynių technologiją įmonės gali geriau suprasti savo turto valdymą ir veikimą, optimizuoti veiklą, siekiant didesnio efektyvumo, produktyvumo ir pelningumo.

Nors įdiegimas gali reikalauti tam tikrų išlaidų ir pastangų, jis atsipirks ilgalaikiu laikotarpiu ir suteiks įmonei konkurencinį pranašumą.

Skaitmeninių dvynių technologija yra viena iš perspektyviausių gamybos, statybos ir pramonės sektoriuose, tačiau gali būti naudojami ir aparatūroje.

Šiuolaikinės mašinos ir prietaisai yra susiję su įvairiais jutikliais, kurie gali stebėti ir registruoti tūkstančius parametrų, tokių kaip: spaudimas, temperatūras, greitis ir kt. Šie jutikliai gali būti sujungti su skaitmeniniais dvyniais, kurie leis stebėti ir modeliuoti įrenginių elgesį realiu laiku. Toks stebėjimas suteikia galimybę įmonėms iš anksto numatyti galimas gedimo priežastis, optimizuoti įrenginių veikimą ir sumažinti laiko nuostolius dėl planuojamų arba nenumatytų gedimų.

Skaitmeniniai dvyniai yra ateities technologija, kuri žymiai pagerina įmonių veiklą ir procesus, padedant geriau valdyti savo turtus ir optimizuoti savo veiklą.

 

Naudojama programinė įranga

 

Autodesk Tandem yra puikus skaitmeninių dvynių programinės įrangos pavyzdys.

Autodesk Tandem – tai debesų pagrindu (angl. Cloud based) veikianti platforma, kuri naudoja BIM (angl. Building Information Modeling) technologiją ir leidžia kurti išsamius trimačius modelius, kuriuose yra įtraukta informacija apie pastatų elementus, medžiagas ir kitus svarbius projektų parametrus.

Iš programinės įrangos perspektyvos, Autodesk Tandem yra galingas įrankis, naudojantis pažangius algoritmus ir AI (dirbtinio intelekto) technologijas, kurios leidžia sukurti tikslų ir realistišką skaitmeninį dvynį.

Programinė įranga sujungia įvairius duomenų šaltinius, įskaitant 3D modelius, IoT jutiklius ir kitus duomenų šaltinius, kurie yra naudojami detaliam ir tiksliam fizinių turtų atvaizdavimui. Skaitmeninis dvynys gali būti lengvai atnaujinamas realiu laiku, kai nauji duomenys tampa prieinami, užtikrinant, kad jis visada atitiktų fizinius turtus.

Be to, Autodesk Tandem leidžia komandoms matyti projektų progresą realiu laiku ir stebėti bet kokių projektų pakeitimų poveikį. Šis sprendimas suteikia galimybę valdyti projektų procesus, skirstant užduotis, tvarkyti projektų duomenis ir automatizuoti kai kuriuos procesus.

Autodesk Tandem yra integruotas su kitais Autodesk sprendimais, vienas iš jų – Autodesk Construction Cloud. Ši integracija leidžia komandoms naudoti skaitmeninį dvynį visose statybos projektų stadijose, nuo projektavimo iki statybos ir eksploatacijos.

 

Kaip vykdomi Skaitmeninių dvynių kūrimo darbai?

 

Bendradarbiavimo sutartyje numatomi poreikiai, dokumentacijos detalumas, susitikimų dažnis ir kiti aspektai.

InfoEra atliekamos Skaitmeninių dvynių kūrimo paslaugos yra fiksuojamos pildant darbų žurnalą. Jame pateikiama informacija apie įvykdytas ir priskirtas užduotis, konsultacinę veiklą.


Turite klausimų? Susisiekite su Cloud sprendimų specialistu Imantu Maciukevičiumi, el. paštu: imantas@infoera.lt arba tel.: +370 690 28 667

Susisiekti

Autodesk Tandem - Tavo skaitmeninė kelionė prasideda čia! (EN)

Digital Twin - kas tai? (EN)