Autodesk ProdSmart: galimybės ir kuriama vertė gamybos įmonėms

Darbo eigos optimizavimas Gamyba Įrankiai ir funkcijos Laurynas Stasikėlis
26 lie 2023

Šiais laikais, kai gamybos technologijos ir reikalavimai sparčiai keičiasi, norint išlikti konkurencingiems, reikalingi efektyvūs, kokybiški procesai. Tačiau kaip tai įgyvendinti praktiškai? Atsakymas – Autodesk ProdSmart sprendimas.

 

ProdSmart sprendimas

 

Autodesk ProdSmart. Kas tai?

 

Autodesk Prodsmart – tai gamybos vykdymo sistema (angl. manufacturing execution system – MES) ir gamybos išteklių planavimo (angl. manufacturing resource planning – MRP) programinė įranga, pritaikyta nešiojamiesiems ir mobiliesiems įrenginiams.

ProdSmart sprendimas sukurtas įmonėms, siekiančioms supaprastinti verslo sprendimus, optimizuoti veiklą ir pagerinti kokybės užtikrinimą. Įranga supaprastina visus verslo aspektus, pradedant gamybos grafikų stebėjimu, gamybos veiklos stebėjimu, baigiant atsargų valdymu. Ją lengva įdiegti į įmonės gamybos procesus, todėl beveik iš karto galite pamatyti gamybos tobulėjimo rezultatus.

Naudodami Prodsmart galite užtikrinti, kad kokybės užtikrinimo procesai bus nepriekaištingi, todėl Jūsų verslo auditas bus paruoštas. Nebereikia gaišti laiko ieškant dokumentų ir informacijos ar nerimaujant dėl ​​atitikties – viskuo pasirūpina ProdSmart.

 

Kas naudoja ProdSmart programinę įrangą?

 

Šią programinę įrangą naudoja mažos, vidutinės ir didelės įmonės, užsiimančios automobilių dalių, plastikų, stiklo pluošto, elektronikos, tekstilės, drabužių, supakuotų maisto produktų, popieriaus gaminių ir kt. gamyba. Mažesnės parduotuvės Prodsmart naudoja tik gamybos cecho stebėjimo tikslais; didelės gamybos įmonės naudoja įrangą kaip gamybos modulį savo MRP ir ERP sprendimams papildyti.

 

Kuo ProdSmart naudingas Jums?

 

Realių procesų stebėjimo sistema prijungta prie gamybos

 • Pasiekiami duomenys iš bet kurio įrenginio.
 • Palaikomas ryšys su darbuotojais ir kolegomis realiuoju laiku.
 • Norimų įspėjimų stebėjimas realiuoju laiku.
 • Įranga nedelsiant įspėja, kai mašinos neveikia arba joms reikalinga priežiūra.

 

Autodesk ProdSmart

 

Darbo proceso stebėjimas

 • Galite pamatyti, kur yra prastovos ir kokia yra prastovos dalis.
 • Nustatomi darbų prioritetai ir matomos darbų perkrovos.
 • Padidina našumą ir sklandžią darbo eigą.
 • Pagal gaunamus įrangos duomenis, galima daryti sprendimus, kurie padidintų našumą. Taip nuolat tobulina gamybos sistema.

 

Autodesk ProdSmart

 

Maksimaliai padidinamas produktyvumas ir našumas

 • Stebėkite kiekvieno darbuotojo našumą realiuoju laiku.
 • Stebėti komandos narių produktyvumą ir užduotis.
 • Nurodykite komandos išteklius: kas ką daro, kur, kada ir kaip.
 • Suderinkite pamainos valdymą su gamybos veikla.

 

Autodesk ProdSmart

 

Prodsmart kūrėjai mano, kad gamybos efektyvumas yra verslo sėkmės pagrindas. „Vartotojams siūlome lanksčius gamybos įrankius ir išteklių planavimo įžvalgas, kurios leidžia įmonėms pasiekti maksimalų potencialą. Mūsų sprendimai suteikia įmonėms galimybę optimizuoti savo išteklius, padidinti našumą ir sumažinti išlaidas. Naudodamos mūsų inovatyvias technologijas ir patirtį, įmonės gali išplėsti savo veiklą siekdamos tvaraus augimo, sustiprindamos savo konkurencinį pranašumą ir ilgalaikę sėkmę.“ – teigia ProdSmart įrangos gamitojas.

 

ProdSmart sprendimas

 


Turite klausimų? Susisiekite su Fusion 360 programinės įrangos specialistu Laurynu Stasikėliu, el. paštu: laurynas@infoera.lt arba tel.: +370 649 514 60

Susisiekti

 

Susiję produktai

Daugiau produktų