Blogas
„Dynamo player“ - „Revit“ ir „Civil 3D“ sprendimams
Autodesk „Revit“ ir Autodesk „Civil 3D“ platformos turi „Dynamo player“ įrankį, kuris leidžia paleisti jau sukurtus ar parsisiųstus „Dynamo“ skriptus. Atidarius tokį skriptą tereikia suvesti prašomus duomenis, o likusį darbą atlieka „Dynamo“!
„Fusion 360” pritaikymas baldų gamyboje – kokios galimybės?
Autodesk „Fusion 360“ – tai sprendimas išlaisvinantis dizainerius ir konstruktorius nuo parametrinio dizaino suvaržymų ir atveriantis naujas, dinamiškesnes darbo eigas. Viena iš pagrindinių industrijų, kuriose šis sprendimas gali tapti nepakeičiamu darbo įrankiu – baldų gamyba.
AutoSign Ultimate – IFC failų importavimas ir eksportavimas
Dauguma įmonių vis dažniau integruoja BIM į savo darbo eigas. Renkantis programinę įrangą su kuria bus kuriami projektai, labai svarbu, jog ji suteiktų galimybę BIM procesų integracijai. AutoSign Ultimate leidžia importuoti ir eksportuoti failus IFC formatu, o tai, savo ruožtu, leidžia įtraukti BIM procesus į darbo eigas.
„MagiCAD for Revit“ – vertikalių perėjimų kūrimas „Vertical Crossing“ įrankiu
„Vertical Crossing“ įrankio pagrindinė užduotis – kurti vertikalius perėjimus, projektuojant vamzdynus, ortakynus ar kabelių kopėčias. Įrankį patogu naudoti aukšto planuose ar 3D vaizduose, kai reikia greitai apeiti kitus, tame pačiame modelyje suprojektuotus, objektus.
„MagiCAD 2023 UR-1“ - kas naujo?
Oficialiai išleisti „MagiCAD 2023 UR-1“ atnaujinimai. Šiame blog’o įraše apžvelgsime, kokius naujus įrankius ir funkcionalumą, projektavimo metu, bus galima naudoti įsidiegus šią versiją.
„MagiCAD Cloud“ įrangos biblioteką papildė nauji gamintojai
„MagiCAD Cloud“ – tai didžiausia interaktyvi vidaus inžinerinių sistemų įrangos BIM modelių biblioteka. Šią biblioteką sudaro daugiau nei 1 milijonas modelių su tiksliais įrangos matmenimis ir techninėmis charakteristikomis, beje, gamintojų gretos nuolat didėja, o pati biblioteka nuolat atnaujinama.
„Enscape“ patarimai: kaip atlikti saulės intensyvumo ir šešėlių analizę projektuose
Kuriant architektūrinius projektus, kartais sudėtinga įvertinti pastato geografinę padėti ir saulės šviesos sklidimo kampą. Vienas variantų tokiai problemai išspręsti – vizualizuoti projektą realaus laiko vizualizavimo sprendimu „Enscape“.
Mikromokymasis – metodas pagerinantis mokymosi kokybę
Šiuo metu efektyvaus ir patogaus mokymosi tema tampa vis aktualesnė ne tik tarp užsienio, tačiau ir tarp Lietuvos įmonių. Dauguma organizacijų renkasi naujus mokymosi įrankius ir kuria naujas sistemas, kurios padėtų gauti kvalifikacijos kėlimui reikiamų žinių, efektyvesniu, darbuotojams patogiu būdu. Vienas iš tokių būdų – mikromokymasis.
Vertikali transporto priemonių trajektorijos simuliacija, naudojant „Autopath“ sprendimą
Transporto priemonių vertikli analizė suteikia galimybę patikrinti ar pasirinktos transporto priemonės, tokios kaip greitoji pagalba, gaisrinė, specialus statybų transportas ir kt., sklandžiai įveiks suplanuotą trajektoriją. Šiame įraše kalbame apie tai, kaip atlikti vertikalią trajektorijos analizę, pasitelkiant „Autopath“® sprendimą.
Autodesk Premium planas – kas tai ir kokia jo teikiama nauda vartotojui?
Norime Jums pristatyti ir plačiau papasakoti apie Autodesk gamintojo siūlomą Premium planą bei šio plano teikiamą naudą Autodesk programinių įrangų vartotojams.
Detalaus inžinerinių tinklų BIM modelio sukūrimas
Dauguma Lietuvos įmonių lauko inžinerinių tinklų projektų atlikimui naudoja Autodesk „Civil 3D” programinę įrangą. Šiame blog’o įraše apžvelgsime ir palyginsime „pipe network“ ir „pressure pipe networks“ funkcionalumus, kuriant detalius inžinerinių tinklų BIM modelius.
Keturi dalykai, kuriuos galima atlikti su Autodesk „Dynamo“
Dažnam specialistui, net ir girdėjusiam apie „Dynamo“ sprendimą, vis dar kylą klausimai apie „Dynamo“ teikiamą naudą ir tai, kokius dalykus galima su juo atlikti. Norime pasidalinti keturiais svarbiausiais dalykai, kuriuos galima atlikti su „Dynamo“, ir kaip tai gali padėti dirbti greičiau ir efektyviau.
Kaip optimizuoti vizualizacijos kūrimo procesą su „V-Ray“ sprendimu?
Siekiant padėti optimizuoti kuriamos vizualizacijos procesą, įrašę apžvelgiame į ką atkreipti dėmesį ir kokiomis taisyklėmis reikėtų vadovautis, norint kurti kokybiškas vizualizacijas greičiau.
Kaip įdiegti ir aktyvuoti „MagiCAD 2023 for Revit“ licenciją?
Šiame įraše pateikiama informaciją apie naujos „MagiCAD 2023 for Revit“ licencijos įdiegimą ir aktyvaciją.
Greita triukšmo analizė su „Spacemaker“ programine įranga
Pristatome naują „Spacemaker“ funkciją – greitą triukšmo analizę. Ši nauja funkcija akimirksniu prognozuoja triukšmo lygį projektuojamoje teritorijoje, todėl, remdamiesi apytiksliais skaičiavimais, vartotojai gali iš karto nustatyti, kiek sklindančio triukšmo veikia projektuojamus pastatus.
Naujas Autodesk šeimos narys - AutoCAD Web 2023
„AutoCAD Web“ – tai naujas produktas su pagrindinėmis ir dažniausiai naudojamomis „AutoCAD“ funkcijomis, kuris suteikia galimybę „AutoCAD“ programa naudotis naršyklėje arba tiesiog mobiliajame įrenginyje.
Kaip naudoti Lietuvoje prieinamus erdvinius (GIS) duomenis neatlygintinai
Bendraujant su klientais, dažnai girdime klausimus – iš kur gauti „ortofo“, esamą paviršių vaizdą, pasižiūrėti besiribojančias teritorijas, apsaugos zonas, esamas komunikacijas ir t. t.
Čia į pagalbą galima pasitelkti viešai prieinamus erdvinius (GIS) duomenis.
Mokymų sekimas ir stebėjimas – kodėl ir kaip?
Kuriant mokymų strategiją, dažnai, didžiausias dėmesys yra skiriamas įmonės darbuotojų mokymų poreikių analizei, planavimui ir atsiperkamumo, rezultato vertinimui. Tačiau bendraujant su klientais pastebime, kad dažnai yra praleidžiamas vienas svarbus etapas – mokymų stebėjimas ir sekimas. Darbuotojų mokymų stebėjimas gali būti neįkainojama pr...
„Lumion“, „Enscape“ ir „V-Ray“ - skirtumai, privalumai ir trūkumai
Vizualizavimo sprendimo pasirinkimas – viena dažniausių dilemų, su kuria susiduria specialistai, norintys pradėti kurti projektų vizualizacijas. Šiame blog‘o įraše pateiksime pagrindinius Lumion, Enscape ir V-Ray privalumus ir trūkumus, kurie, tikimės, leis Jums teisingai įvertinti kiekvieno įrenginio tinkamumą būtent Jūsų konkrečiu atveju.
Autodesk "Dynamo" ir "Dynamo" paketai – kas tai ir kokia jų suteikiama vertė?
Autodesk „Dynamo” – sprendimas, leidžiantis išplėsti statinio informacinio modeliavimo (BIM) procesus, naudojant grafinį algoritmų kūrimo įrankį.