Blogas

12 geg

Greitesnis darbas su Bluebeam Revu – karštieji klavišai

Bluebeam Revu – PDF redaktorius, turintis išskirtinius įrankius kiekių skaičiavimui ir braižymui PDF brėžiniuose, plačiai naudojamas tiek Šiaurės Europos šalyse, tiek Lietuvoje.

Susipažinkite su karštaisiais klavišais, kurie padės dirbti PDF brėžiniuose dar lengviau. Šiuos trumpinius paprasta atsiminti ir naudoti.

28 bal

AutoCAD 2023 versijos naujovės

Šiame blogo įraše norime Jums pristatyti ką tik pasirodžiusias AutoCAD 2023 versijos naujoves. Ši programinė įranga yra viena universaliausių projektavimo programų, kuria pasitiki ir naudoja milijonai vartotojų visame pasaulyje.

Įsigiję AutoCAD 2023 versiją, tuo pačiu gaunate 7 specializuotus bei atnaujintus įrankius: „AutoCAD Mechanic...

12 bal

Revit 2023 – svarbiausi atnaujinimai

Nuo šiol duomenų apsikeitimas debesyje (Docs platformoje) iš Revit yra dar paprastesnis. Galima ne tik pasidalinti modeliu ir norimais vaizdais, bet ir tam tikrų modelių pasirinktus vaizdus patalpinti “Shared” aplanke – tokiu būdu informacija bus prieinama projekto dalyviams iš trečios šalies. Atnaujinus pagrindinį modelį, atsinaujins ir kiti...

30 kov

Autodesk Construction Cloud (BIM360) – vieninga duomenų aplinka ir licencijavimas

Autodesk Construction Cloud – tai skaitmeninis debesų sprendimas skirtas statybų rinkos profesionalams. Šio sprendimo pagrindinis tikslas – garantuoti duomenų naujumą ir prieinamumą bet kurioje projekto ar statybos stadijoje. Sprendimo produktų paketą sudaro jau pažįstamas Docs, Design, Coordinate, Build ir kiti moduliai, turintys skirtingą f...

12 kov

NAUJA „CGS LABS AUTOSIGN 2022.2” VERSIJA

Šį kartą kartu su programinės įrangos gamintoju „CGS Labs“ (Slovėnija) pristatome automatizuoto kelių ženklinimo įrankio „Autosign“ naujienas, pasirodžiusias su „CGS Labs Solutions 2022.2“ atnaujinimais. Transporto bei infrastruktūros srityse lyderiaujanti „CGS Labs“  programinės įrangos gamintoja išleido atnaujintą „CGS Labs Autosign 2022.2“...

02 kov

Kas naujo Lumion 12.3?

Naudodami Lumion galite lengvai pridėti akį traukiančių detalių ir kvapą gniaužiančios atmosferos savo atvaizduose, kurių kūrimas, kitomis programinėmis įrangomis, galėtų užtrukti valandų valandas.

13 sau

3D MODELIO DETALUMO LYGIAI

Dažnai sulaukiame klausimų apie BIM modelio sienų, stogų bei perdangų kūrimą pagal LOD (ang. Level Of Detail). Ir pradedantiesiems, ir jau dirbantiems specialistams modelio detalumo lygio klausimas yra labai aktualus, ypač – kokio detalumo reikia jų projektui. Apie tai plačiau aptarsime šiame blogo įraše.