Blogas

18 bir

„Autosign 2021”: 3D ženklai ir kitos naujienos

Š. m. birželį, kartu su 2021 versija, „Autosign“ sprendimą papildė ir Lietuvos kelio ženklų ir ženklinimo biblioteka. Lietuvos rinkai pritaikytas 3D ženklų ir ženklinimo bibliotekos sukūrimas – tai bendras „InfoEra“ ir programinės įrangos gamintojo „CGS Labs“ projektas.

04 bir

PDF redaktorius. „Bluebeam“ ar „Adobe“?

„Adobe“ – dažnai naudojamas PDF redaktorius. Vis tiek kiekvienas specialistas turi jo darbui pritaikytus įrankius, o projektuotojams ir sąmatininkams toks įrankis yra „Bluebeam Revu“. Kuo skiriasi „Bluebeam“ nuo „Adobe Acrobat“ ar kitų panašaus pobūdžio programų? ar kitų panašaus pobūdžio programų? Šiame blogo įraše trumpai tai aptarsime.

09 gru

„MagiCAD 2020 UR-1“. Kas naujo?

Prieš kelias savaites pasirodė „MagiCAD 2020 UR-1“ atnaujinimai, plačiau apie „MagiCAD for Revit“, „MagiCAD for AutoCAD“ naujienas – šiame blogo įraše.

19 lie

Kas naujo „MagiCAD 2020“ versijoje?

Prasidėjus vasaros sezonui buvo oficialiai pristatyta naujoji „MagiCAD 2020“ versija skirta „AutoCAD“ ir „Revit“ vartotojams. Šioje versijoje inžinieriai-projektuotojai galės ir vėl išbandyti ne tik patobulintus, tačiau ir visiškai naujus įrankius leidžiančius projektuoti pastato vidaus inžinerines sistemas dar produktyviau ir sklandžiau, tai...

16 geg

BIM 360 naujienos

Autodesk kompanija nuolat tobulindama BIM 360 sprendimą, šių metų balandžio mėn. 9 d. pristatė naujos kartos BIM 360 sprendimus. Nauja BIM 360 platforma turi šiuos produktus: BIM 360 Design, BIM 360 Glue, BIM 360 Build.