„Bluebeam Revu“ – PDF paremtas bendradarbiavimas

Bluebeam Revu Monika Stelmokė
07 bir 2017

UAB „InfoEra” tapo išskirtinės programos „Bluebeam Revu” partnere Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šia programa pasaulyje naudojasi jau daugiau nei 1 mln. klientų.

Taupantis laiką sprendimas statybos proceso dalyviams

„Revu“ statybos proceso dalyviams padeda spręsti kylančius iššūkius realiuoju laiku ir dirbant viename PDF formato faile, tvarkyti tiek įprastus, tiek skanuotus  ar konvertuotus į „PDF“ dokumentus ar brėžinius. Šis produktas  palengvina darbą bei komunikaciją tarp įvairių sričių atstovų, nes dirbama vienu ir daugumai gerai pažįstamu „PDF“ formatu.

„Bluebeam Revu” veikia kaip „PDF” skaitytuvas ir spausdintuvas su papildomomis funkcijomis, kurios leidžia paprastai redaguoti „PDF” failus, juos palyginti tarpusavyje, sudėti žymėjimus, išnašas, kurti pastabas bei savo žymėjimo elementus, juos išsaugoti ir grupuoti. „Bluebeam Revu“ greitai apdoroja ir didelius PDF failus. Taip pat geba greitai kurti ir koreguoti dokumentų knygas.

360-degree-photos

Korekcijos realiuoju laiku ir failų palyginimas

Kalbant apie kitas naudingas funkcijas, su „Bluebeam Revu” realiu laiku galima daryti pakeitimus brėžiniuose, matuoti atstumus ir plotus. Taip pat programa geba palyginti failus prieš ir po pakeitimo, importuoti „AutoCAD” ar kita programa sukurtus vektorinius elementus. Visi sukurti elementai grupuojami sluoksniais ir gali būti redaguojami bet kuriuo metu, bet kurioje pasaulio vietoje. „Bluebeam Revu“ projektuotojų komandoms siūlo tiesioginį bendradarbiavimą programa vienu metu bei neriboto kiekio failų talpinimą debesyje.

„Bluebeam Revu” veikia ir planšetiniuose kompiuteriuose, palaikančiuose „Windows” arba „IOS” operacines sistemas. 2018-aisiais metais planuojma išleisti versiją ir „Android“ įrenginiams.

Dynamic-Fill

Kodėl rinktis „Bluebeam Revu“?

  • Mažiau klaidų projektavimo, duomenų derinimo, statybos bei tvirtinimo procesuose, operatyvus ir aiškus problemų sprendimas.
  • Greitesnis projektavimo procesas – greitesnė investicijos grąža.
  • Individualaus profilio kūrimas – galimybė susikurti vartotojo sąsajos dizainą, išsaugant dažniausiai naudojamas funkcijas patogioje vietoje.
  • Intuityvus ir patogus duomenų struktūrizavimas, leidžiantis greitai ir efektyviai pasiekti reikiamus duomenis.
  • Išmani bendradarbiavimo platforma, įtraukianti visus proceso dalyvius į sklandų projekto vykdymą.

Statybų procese svarbiausia yra sprendiniai ir sklandus jų įgyvendinimas. „Bluebeam Revu“ – tai programa, kuria paprasta ir naudinga naudotis ne tik projektuotojams, bet ir kitiems proceso dalyviams, neturintiems darbo programine įranga patirties. Tai galimybė priartėti prie BIM proceso lygmens naudojant PDF formatą.

„Bluebeam Revu“ versijos

Yra trys „Windows“ operacinei sistemai skirtos „Bluebeam Revu“ versijos: „Standart“, „Cad“ ir „Extreme“.  Susisiekite ir padėsime išrinkti Jums tinkamiausią variantą.

Išbandyti pilną „Bluebeam“ versiją nemokamai (galioja 30 dienų) galima atidarius nuorodą: bluebeam.com/trial/uabinfoera

 

Norite sužinoti daugiau? Kviečiame susisiekti su Monika Stelmoke, architekte – architektūrinės programinės įrangos specialiste, el.p. monika@infoera.lt, tel.nr. +370 685 66 312.