Programavimo paslaugos

Reikalingos programavimo paslaugos? „InfoEra“ programinės įrangos kūrimo padalinys kuria ne tik savo produktus, bet ir siūlo aukštos kokybės programavimo paslaugas  matininkams, architektams, konstruktoriams, inžinerinių sistemų projektuotojams, gamybininkams, statybų sektoriaus darbuotojams.

Kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti komanda gali kurti plataus profilio sprendimus su .NET, VC++, JAVA, PHP ir kitomis programavimo kalbomis bei MSSQL, MySQL, PostGIS duomenų bazėmis. Mūsų sprendimai padeda geriau panaudoti „Autodesk“ technologijas, padidinti produktyvumą ir sutaupyti laiko.

SUSISIEKTI

„Undet ToolBox V2“ – rentabili taškų debesies (angl. point cloud) apdorojimo programinė įranga. Šis „AutoCAD“ aplinkos priedas paspartina ir palengvina taškų debesies analizę, vizualizaciją, duomenų apdorojimą ir modeliavimą. Priedas yra tinkamas dirbti su pastatais ir teritorijomis. Kiekvienas „AutoCAD“ vartotojas, dirbantis su taškų debesimi architektūros ir konstrukcijų, kultūros paveldo ir archeologijos, civilinės inžinerijos ar žemėtvarkos srityje, turės naudos naudodamas šį priedą. Daugiau informacijos galite rasti  http://www.undet.com/.

 

„GeoMap“ – programinė įranga yra bendras „InfoEra“ ir „Autodesk“ produktas, sukurtas „AutoCAD Map“ programos pagrindu ir papildytas funkcionalumu pritaikytu Lietuvos matininkų rinkai kaip paviršiaus modeliavimas, koordinačių transformavimas, profilių sudarymas ir t.t. Taigi, šis programinės įrangos ir paslaugų kompleksas skirtas geodezininkui ir žemėtvarkininkui, siekiančiam aukštos kokybės ir suderinamumo.

 

„Inžinerinių tinklų projektavimas“ – tai „AutoCAD Civil 3D“ programos priedas, skirtas projektuoti ir atvaizduoti tipinius vamzdynų projektus, tokius kaip vandentiekis, kanalizacija, lietaus nuotekos, atitinkančius Lietuvos teisinius norminius aktus. Inžinerinių tinklų projektavimo priedas leidžia paprastai apskaičiuoti žemės darbų kiekius. Šio priedo pagalba sukurti objektai (paviršiai, vamzdynai, profiliai ir kita) yra dinamiškai susiję, tad lengvai ir greitai galima atlikti pakeitimus bei išvengti klaidų.