Twinmotion. Kokias modelių bibliotekas jis turi?
Visai neseniai Autodesk kompanija paskelbė naujieną – Twinmotion sprendimą, kartu su Revit sprendimu, nemokamai gali naudoti visi Revit ir AEC Collection paskyrų turėtojai. Twinmotion – tai realaus laiko vizualizavimo sprendimas, nemokamai pasiekiamas visiems, turintiems Autodesk Revit ir AEC Collection įrangų paketo prenumeratas.
Reaguodami į šią naujieną, balandžio 27 d., 11:00 val. organizuojame nemokamą vebinarą – „Twinmotion – nemokamas vizualizavimo sprendimas Revit vartotojams“, kurio metu kalbėsime apie Revit ir Twinmotion tarpusavio sąveiką.
Cloud sprendimų specialistas Imantas Maciukevičius pademonstruos projektų perkėlimo iš Revit į Twinmotion darbo eigą bei vizualizavimo sprendimo teikiamas galimybes: vizualizacijoms, animacijoms ir simuliacijoms kurti skirtus įrankius ir funkcijas, modelių bibliotekas, apšvietimo, medžiagų ir aplinkos kūrimo įrankius bei kt.
Registruotis į vebinarą
Twinmotion modelių bibliotekos
Kuriant projektų vizualizacijas, vienas iš svarbiausių dalykų – kokybiški ir projektui tinkantys 3D modeliai. Twinmotion sprendimas turi įdiegtas tris bibliotekas: standartinę, Quixel Megascans ir Sketchfab.
Standartinė modelių bilioteka
Standartinė modelių biblioteka – tai pačio Twinmotion biblioteka. Šioje bibliotekoje galima rasti įvairius transporto modelius, interjero elementus, mažosios architektūros modelius. Standartinės bibliotekos modeliai itin kokybiški ir sukurti taikyti kuriant infrastruktūros, architektūrinius ar interjero projektus.
Quixel Megascan modelių biblioteka
Šią modelių biblioteką sudaro realūs skanuoti objektai. Skanuoti modeliai yra ne tik tikslūs, bet ir atrodo foto realistiškai. Šio gamintojo modelių bibliotekoje galima rasti skanuotos augmenijos, architektūros elementų bei pastatų, o jų kokybė žadą atimanti.
Sketchfab modelių biblioteka
Tai viena didžiausia modelių bibliotekų pasaulyje ir ji pilnai sudiegta naudoti Twinmotion aplinkoje. Sunku net būtų išvardinti visų ją sudarančių modelių kategorijas, tačiau trumpai tariant, čia galima rasti visko: nuo pastatų, transporto, iki įvairiausių elektros prietaisų ar įrankių.
Detaliau apie visas tris modelių bibliotekas kalbame video įraše žemiau.
Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Imantu Maciukevičiumi tel. +370 690 28 667 arba el. paštu imantas@infoera.lt
Susisiekti