Traffic Collection rinkinys. Kokia jo nauda kelių projektavimo procese?

3D modeliavimas Infrastruktūra Kelių ir transporto inžinerija Licencijavimas Projektavimas Urbanistika Andrius Baranauskas
16 sau 2024

Traffic Collection – tai programų rinkinys, atitinkantis BIM reikalavimus, skirtas vietovės paviršių modeliavimui, tūrių skaičiavimui, stovėjimo aikštelių, kelio eismo ženklų ir ženklinimo projektavimui bei transporto priemonių judėjimo analizėms atlikti.

Traffic Collection rinkinį sudaro šie programinių įrangų sprendimai: Site Design, Autosign Ultimate, Autopath Ultimate, Utility įrankių juosta. Šiame blog’o įraše papasakosime ir plačiau pristatysime kiekvieną iš jų.

 

Site Design

 

Site design įrankis apima greito vietovės modeliavimo funkcijas, paviršių kūrimo, žemės darbų skaičiavimo ir produktyvumo įrankius, kurie pagreitina projektų įgyvendinimą. Sprendimas idealiai tinka konceptualiems projektams, prieš projektiniam analizavimui, detaliam projektavimui ir žemės darbų projektams, kurie apima paviršių tūrių skaičiavimus, šlaitavimą ir kt. Duomenys gali būti naudojami automatinėms mašinų valdymo sistemoms, atliekant tyrimus, projektinių duomenų vertinimus ar kuriant vizualizacijas.

 

 

Autosign Ultimate – kelio ženklų ir kelių ženklinimo sprendimas

 

Autosign – profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas eismo kelio ženklų projektavimui, kelių ženklinimui ir stovėjimo aikštelių projektavimui CAD aplinkoje. Autosign yra pritaikytas ir Lietuvos rinkai. Autosign programinė įranga su lietuviškomis ženklų bibliotekomis palengvina projektuotojo darbo eigą ir padeda išvengti klaidų: ženklus galima pasirinkti iš jau paruoštų bibliotekų, sukurti ataskaitas su pasirinktu vertikaliuoju arba horizontaliuoju ženklinimu.

 

 

Autopath Ultimate – transporto priemonių manevrų simuliavimo programinė įranga

 

Autopath – profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas transporto priemonių manevrų simuliacijai bei judėjimo trajektorijų analizei. Šį sprendimą naudoja kelių inžinieriai, transporto specialistai, architektai ir miestų infrastruktūros projektuotojai. Autopath leidžia modeliuoti ir analizuoti transporto priemonės judėjimo manevrus keliuose, sankryžose, žiedinėse sankryžose, automobilių parkavimo vietose, statybvietėse, oro uostose, pakrovimo aikštelėse sukurti 3D transporto priemonių animacijas ir kt.

 

 

Utility įrankių juosta

 

Įrankių juostoje rasite naudingų BIM įrankių, kurių pagalba galėsite pridėti papildomų savybių sukurtiems 3D modeliams, o vėliau eksportuoti juos IFC formatu. IFC – duomenų formatas, leidžiantis keistis informaciniu modeliu neprarandant ir neiškreipiant duomenų ar informacijos.

 

CAD platformos ir licencijavimas

 

Traffic Collection paketo įrangos palaikomos 64bit versijose šių CAD platformų:

Traffic Collection suteikia dvi licencijavimo parinktis, atitinkančias jūsų naudojimo poreikius: nuomą arba neterminuotą licenciją.

  • Nuoma suteikia galimybę lanksčiai naudotis Traffic Collection įrangomis pagal projekto poreikius, o nuomos terminai gali būti įvairūs (1 metai, 3 metai).
  • Neterminuotų licencijų galiojimo laikas NESIBAIGIA. Galite laisvai naudotis licencija tiek, kiek norite, o tai suteikia saugią prieigą prie Traffic Collection paketo, kai tik jos prireikia. Pasirinktinai galima įsigyti techninės priežiūros prenumeratos paslaugą, kuri užtikrins, kad programinė įranga būtų nuolat atnaujinama, be to, galite naudotis namų licencija, kuri leis naudotis programomis ne tik biure. Prenumerata apima nemokamą CGS Labs programinės įrangos techninį palaikymą.

Be pavienių licencijų, galima įsigyti ir tinklines licencijas. Tai populiarus pasirinkimas didesniuose biuruose, nes keli naudotojai gali dalintis viena Traffic Collection paketo darbo vieta.

 

Mokymai, konsultacijos & techninė pagalba

 

Traffic Collection paketas itin puikus sprendimas, kuriuo lengva naudotis. Jei norite geriau suprasti, kas yra Traffic Collection rinkinys, rekomenduojame peržiūrėti naujausią „Meet PLATEIA Traffic Collection” vebinarą.  Taip pat, mūsų partnerių svetainėje, rasite mokomosios medžiagos, vaizdo įrašų, naujienlaiškių ir tinklaraščių su aktualia informacija.

 

*Nuskenavę QR kodą rasite nemokamą informaciją apie Autosign

 

Bandomoji versija

 

Kviečiame išbandyti Traffic Collection paketą ir įsitikinti jo kuriama verte. Nemokamą bandomąją versiją galite rasti CGS Labs svetainėje. Taip pat, galite susisiekti su mumis ir mes pateiksime Jums techninę prezentaciją apie tai, kaip naudoti šias programas. Bandomoji licencija galioja 14 dienų ir suteikia galimybę naudotis visomis pagrindinėmis funkcijomis.

 

Bandomoji versija

 


Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. paštu: andrius.b@infoera.lt arba tel.: +370 640 50 880

Susisiekti