„Revit“ naudingi patarimai - Lankstaus ortakio atvaizdavimas

Autodesk Revit Vytautas Puras
10 sau 2019

Turbūt daugeliui iš jūsų teko naudoti lanksčius ortakius „Revit“ projektuose. O jeigu dar neteko, tai labai tikėtina, jog tikrai teks. Kaip tai padaryti? Detaliau aprašysime šiame blog‘o įraše.

Kaip žinia, projektuoti lanksčius ortakius galima pasinaudojant „Flex Duct“ įrankiu, o priklausomai nuo situacijos tai atlikti patogu aukšto plane ar trimatėje erdvėje. Greičiausiai pastebėjote ir kaip lankstus ortakis atvaizduojamas aukšto plane. Pagal nutylėjimą – vertikaliomis linijomis (žiūrėti apačioje).

Ar galima šį atvaizdavimą pakeisti ir pasirinkti priimtinesnį? Tikrai taip. Norint tai padaryti, reikėtų pasirinkti ortakį ir jo nustatymuose, „Graphics“ skiltyje – „Flex Pattern“, išsirinkti kitą atvaizdavimo tipą iš sąrašo. Kitą atvaizdavimo būdą galite matyti paveiksliuke apačioje.

Jeigu norite iš karto projektuoti lanksčius ortakius savo pasirinktu atvaizdavimo tipu, iš pradžių turėtumėte pasirinkti „Flex Duct“ įrankį, tuomet išsirinkti reikiamą atvaizdavimo tipą, nubrėžti trumpą atkarpą modelyje ir ją panaikinti. Nuo šiol būtent pastarasis lankstaus ortakio atvaizdavimo tipas ir bus naudojamas pagal nutylėjimą šiame projekte.


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.