Bluebeam Revu: Kaip paslėpti viešinti draudžiamus duomenis?

Bluebeam Bluebeam Revu PDF redaktorius Monika Stelmokė
22 sau 2019

Nuo 2019 m. sausio 1 dienos pradėjo galioti įstatymas, draudžiantis viešinti užsakovo duomenis statybų projekte (plačiau apie įstatymą galite skaityti čia). Taip dažnai besikeičiančiuose įstatymuose kartais tampa sunku susigaudyti – kyla ne tik daug klausimų, kaip pateikti projektą „Infostatybai“, bet ir kaip pataisyti jau paruoštus, bet neskelbtus projektus, kuriuose yra viešinti draudžiamų duomenų. Tokioms situacijoms yra paprastas ir efektyvus automatinis sprendimas, naudojant „Bluebeam Revu“ programinę įrangą.

Turėkite omenyje, kad norėdami paslėpti duomenis PDF dokumente, ant jo viršaus nubraižius, užlipdžius ar kitaip sukūrus paslepiančius tekstą objektus, juos nuimti galima naudojantis kitais PDF redaktoriais ar programine įranga, tad toks būdas nėra saugus. „Bluebeam Revu“ programinės įrangos funkcija „Redaction“ užtikrina, kad paslėptos informacijos nebebus įmanoma atkurti ir jūsų dokumentai bus saugūs. Kaip tai padaryti? Visų pirma , atsisiųskite nemokamą „Bluebeam Revu“ redaktorių iš čia. Tuomet pasidarykite savo projekto PDF kopiją – vienas failas turi būti originalus, kitas – su paslėpta konfidencialia informacija. Programinėje įrangoje suraskite „Redaction“ funkciją, kuri automatiškai, pagal nurodytą tekstą, iš viso PDF dokumentų knygos, visam laikui ištrina reikalingą paslėpti informaciją. Atlikus veiksmus su „Redaction“, naudojant vizualią arba tekstinę paiešką patikrinkite, ar veiksmas visur ištrynė reikalingą informaciją.

Plačiau kaip atlikti visus veiksmus, rasite mokomojoje vaizdo medžiagoje:


Dėl kitų PDF saugumo nustatymų – elektroninių parašų, slaptažodžių, PDF naudojimo apribojimų, kviečiame kreiptis į architektę – architektūrinės programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, monika@infoera.lt arba telefonu +37068566312.