„Revit“ naudingi patarimai: Kabelių kopėčios ir loviai IFC modelyje

Autodesk Revit Vytautas Puras
26 rug 2019

Šis patarimas skirtas elektros sistemų projektuotojams. Jame apžvelgsime kabelių kopėčių ir lovių atvaizdavimo detalumo galimybes kuriant elektrotechnikos dalies IFC modelius.

Taigi, projektuojant kabelių kopėčias ir lovius „Revit“ modelyje, šių elementų atvaizdavimas įprastai valdomas keičiant detalumo nustatymus – iš „Medium“ į „Fine“, ir atvirkščiai. Naudojant „Fine“ nustatymą, iš karto galima vizualiai įvertinti kur yra suprojektuotos kopėčios, o kur – loviai. Tuo tarpu, pasirinkus „Medium“ detalumo lygį, visi šie elementai bus atvaizduojami kaip uždengti loviai.

Medium

Fine

O kaip visa tai atrodo sukurtame IFC modelyje? Pagal nutylėjimą, kabelių kopėčios ir loviai IFC modelyje atvaizduojami „Medium“ lygio.

 

Ar galima tai pataisyti? Taip. Kaip? Eksportuodami savo elektrotechnikos dalies modelį IFC formatu, tiesiog uždėkite varnelę ties žemiau nurodytu nustatymu, kuris būtent padės išgauti reikiamą atvaizdavimo detalumą.

 

 


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.

Susiję produktai

Daugiau produktų