„MagiCAD Electrical for Revit“ - Pridėtinė vertė projektuotojui?, I dalis

MagiCAD MagiCAD Electrical MagiCAD for Revit Revit Vytautas Puras
03 spa 2019

Šį kartą pakalbėsime apie „MagiCAD Electrical“ pridėtinę vertę, kurią gauna inžinierius atlikdamas elektrotechnikos dalies projektus „Revit“ aplinkoje, dėl to šioje apžvalgoje paminėsime pagrindinius „MagiCAD Electrical“ įrankius ir funkcionalumą, kurie padės ne tik užtikrinti lengvesnį, greitesnį ir kokybiškesnį projektuotojų darbą, tačiau ir praplėsti projektavimo galimybes įgyvendinant BIM projektus.

 

Projektinis failas (angl. „Dataset“)

Visa informacija saugoma vienoje vietoje. Projektinį failą visada galima papildyti ar paredaguoti, dėl to visa reikiama informacija keliauja iš projekto į projektą, jos nereikia kaskart kurti iš naujo. Sukurtu projektiniu failu gali naudotis visi įmonės projektuotojai, dėl to atliekami projektai bus standartizuoti. Patogi projekto struktūra leidžia greitai įkelti reikiamą įrangą iš sąrašo.

Įrangos pasirinkimas iš duomenų bazės

Įrangą galite pasirinkti iš nuolat atnaujinamos duomenų bazės, kurioje galima aptikti ne tik įvairių gamintojų įrangą, tačiau ir šabloninius įrangos modelius, kuriuos visada galima panaudoti savo poreikiams.

2D simbolių bibliotekos

Platus 2D simbolių pasirinkimas ir greitas 2D simbolio priskyrimas pasirinktai įrangai. Simbolių atnaujinimas. Naujų 2D simbolių kūrimas ir simbolių bibliotekos papildymas. Simbolių grupės užtikrinančios patogią bibliotekos struktūrą. Yra galimybė pasirinkti fiksuoto dydžio simbolį, jog simbolis išliktų pastovus keičiantis masteliui. Išlaikomas teisingas įrangos ir simbolio atvaizdavimo detalumas skirtinguose lygiuose: „Coarse“, „Medium“ ir „Fine“.

Įrangos apsirašymas

Visa pagrindinė informacija aprašoma pagrindiniame įrangos lange. Čia galima nurodyti gamintoją, IP klasę, technines įrangos charakteristikas, montavimo būdą ar montavimo aukštį pagal nutylėjimą, priskirti 2D simbolį, panaudoti papildomus parametrus papildomai informacijai įvesti ir kt.

Elektros paskirstymo skydai

Susikurti ir apsirašyti galima įvairių išmatavimų skydus. Skydo modelio gabaritai automatiškai sukuriamai atsižvelgiant į užduotus išmatavimus.

 

 


Tai tik pirmoji šios rubrikos dalis. Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.