„Revit“ naudingi patarimai: 3D vaizdų kūrimas pagal modelio aukštus

Vytautas Puras
28 bir 2019

Pratęsiant „Revit“ naudingų patarimų rubriką, šį įrašą skirsime 3D vaizdų kūrimui, o jei tiksliau, tai susipažinsime kaip greitai sukurti 3D vaizdus, kuriuose būtų atvaizduojamos tik to aukšto inžinerinės sistemos. Šiuose vaizduose vėliau galima atlikti neleistinų susikirtimų patikrą ar juos eksportuoti IFC formatu, kuomet reikia pateikti atskirų aukštų inžinerinių sistemų IFC modelius.

Visi turbūt žinome, jog 3D vaizdus galima nesunkiai apkarpyti pasinaudojant 3D pjūvio „Section Box“ aktyviomis plokštumų rodyklėmis. Tai nesudėtinga, tačiau ne visuomet patogu, kai norime greito tikslumo.

Ar galima sukurti reikiamus 3D vaizdus greičiau? Taip, tam tereikia, jog turėtumėte reikiamus inžinerinių sistemų aukšto planus. Kaip tai atliekama? Esant 3D vaizde, ties valdymo kubu „ViewCube“, turėtumėte pastebėti rodyklę su iššokančiu pasirinkimo meniu. Šiame meniu galima pasirinkti pagal kokį vaizdą būtų sukuriamas 3D vaizdas – „Orient to View“ (nuotrauka apačioje).

Štai ir viskas. 3D pjūvis automatiškai prisitaiko pagal pasirinkto aukšto plano ribas (nuotrauka apačioje).


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.