„MagiCAD for AutoCAD“: kaip įdiegti ir aktyvuoti licenciją?

Vytautas Puras
30 geg 2019

Sulaukdami klausimų kaip teisingai sudiegti ir aktyvuoti „MagiCAD for AutoCAD“ licenciją, nusprendėme plačiau į tai atsakyti patalpindami šį blog‘o įrašą, kuriame pateikta visa su „MagiCAD“ programinės įrangos diegimu ir licencijos naudojimu susijusi informacija.

 

„MagiCAD“ programinės įrangos diegimas

 1. „MagiCAD“ licencijos aktyvacijos kodas yra pristatomas el. paštu. Norėdami parsisiųsti diegimo failus turėtumėte nuspausti ant „MagiCAD product“ aktyvios nuorodos.

 1. Paspaudus ant „MagiCAD product“ aktyvios nuorodos, iškart pakliūsite į „MagiCAD“ svetainę. Tuomet tereikia pasirinkti reikiamą „MagiCAD“ versijos tipą ir nuspausti „Download“ mygtuką.

 1. Prieš diegiant „MagiCAD“, iš pradžių turėtumėte paleisti reikiamą „AutoCAD“ versiją, ją uždaryti ir tik tada paleisti „MagiCAD“ diegimą. Tai padės sudiegti „MagiCAD“ programinę įrangą į reikiamą „AutoCAD“ versiją. Taigi, uždarę „AutoCAD“ ir paleidę „MagiCAD“ diegimą, spauskite „Next“.

 1. Tuomet turėtumėte sutikti su licencijos naudojimo sąlygomis ir pasirinkti „I accept the terms in the license agreement“. Spauskite „Next“.

 1. Pasirinkite vartotojo darbo aplinkos kalbą. Rekomenduojame „English“. Spauskite „Next“.

 1. Programai parenkamas katalogas pagal nutylėjimą, bet esant poreikiui, galite nurodyti kitą katalogą (tokiu atveju jums reikėtų spausti ant mygtuko „Change“ ir pasirinkti kitą norimą katalogą). Pasirinkus katalogą, spauskite „Next“.

 1. Informacija apie „AutoCAD“ vartotojo profilio naudojimą. Spauskite „Next“.

 1. Pradėkite diegimo procesą. Spauskite „Install“.

 1. Vyksta „MagiCAD“ programinės įrangos diegimas.

 1. Informacija apie sėkmingą įdiegimą. Spauskite „Finish“.

 1. Sėkmingai sudiegus „MagiCAD“, darbalaukyje sukuriamas „MagiCAD“ katalogas. Jame pastebėsite „MagiCAD for AutoCAD“ ikoną, ant kurios paspaudę du kartus, paleisite „MagiCAD“. Pagal nutylėjimą turėtumėte išvysti „MagiCAD User Settings“ langą, kuriame būtina uždėti varnelę ant „Reload user interface on startup“. Spauskite „OK“.

 

„MagiCAD“ programinės įrangos licencijos aktyvavimas

 1. „MagiCAD“ kataloge, kuris sukurtas darbalaukyje, turėtumėte pamatyti ir kitą katalogą pavadinimu „Tools“. Jame galima rasti „License Management Utility“ įrankį. Tai licencijų valdymo įrankis. Paspaudus ant jo du kartus ir pasirinkus„Add Activation ID“ mygtuką, įveskite el. paštu gautą licencijos aktyvacijos kodą. Tuomet pažymėkite minėtą kodą ir aktyvuokite jį, paspausdami „Activate“ mygtuką. Tai atlikus pasirodys pranešimas – „Activation was successful“. Tai reiškia, jog licencija sėkmingai aktyvuota pasirinktame kompiuteryje, o licencijos būsena – „Activated locally”.

 1. Jeigu tą pačią licenciją prireiktų aktyvuoti kitame kompiuteryje, iš pradžių ją turėtumėte deaktyvuoti, t.y. pažymėti aktyvacijos kodą ir nuspausti „Return“ mygtuką. Tai atlikus pasirodys užrašas „Return was successful“. Tai reiškia, jog licencija sėkmingai deaktyvuota ir nuo šiol gali būti aktyvuota kitame kompiuteryje.


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.