NAUJA CGS LABS AUTOSIGN 2022.1 VERSIJA

BIM Infrastruktūra Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Kelių ir transporto inžinerija Andrius Baranauskas
05 sau 2022

Transporto bei infrastruktūros srityse lyderiaujanti CGS Labs (Slovėnija) programinės įrangos gamintoja išleido atnaujintą CGS Labs Autosign 2022.1 versiją.

Naujausioje versijoje didžiausias dėmesys skiriamas BIM funkcionalumui, 3D eismo ženklų savybinių rinkinių (property sets) ir ataskaitų tobulinimui. Taigi, apžvelkime patobulinimus ir naujas galimybes plačiau.

 

Kas naujo Autosign 2022.1 ?

 

  • BIM funkcionalumas. Naujas funkcionalumas leidžia skirtingus parametrų rinkinius (Property Sets) iš karto priskirti keliems dwg objektams, o supaprastintas parametrų pridėjimo, koregavimo ir panaikinimo viename arba keliuose objektuose procesas palengvina kasdienę vartotojų darbo eigą. Taip pat, kartu naudojant parametrų rinkinių redaktoriaus (Property Sets Editor) ir parametrų rinkinių filtro (Property Set Filter) funkcionalumą, vartotojai gali pasirinkti, izoliuoti arba paslėpti projekte esančius objektus juos filtruojant.

 

 

  • IFC formato failo eksportavimas. Autosign 2022.1 versijoje, IFC 4x failo formatas palaiko kelių parametrų rinkinių (Property Sets) duomenis, priskirtus DWG objektams. Jis taip pat palaiko papildomus objektų tipus, tokius kaip blokų nuorodos objektus, kurie yra įtraukti į eksportuotus IFC failus. Šis funkcionalumas leidžia valdyti ir dalintis tikslesne BIM objektų informacija ir duomenimis.
  • 3D ženklai kaip blokai (vienodi objektai). Vientisas, kaip vieno objekto ženklo vaizdavimas leidžia vartotojams lengvai priskirti savybinių rinkinių duomenis (Property Sets Data), manipuliuoti objekto savybėmis ir juos eksportuoti.
  • Suderintas kelio ženklinimas. Nuo šiol, kelio dangos ženklinimas pilnai atitinka pvz.: polilinijos kreivumą. Tai padės gauti dar tikslesnius 3D/BIM objektus bei vizualizacijas.

 

 

  • Patogesnė 3D ženklų parinktis. Prieš renkantis ir įterpiant ženklą į projektą, vartotojai užvedę pelę ant 3D ženklų bibliotekos elemento iš karto matys ženklo pavadinimą ir numerį.
  • Naujas D parametras. Parkavimo aikštelių projektavimo funkcionalume atsirado naujas D parametras, kuris praplečia projektavimo galimybes.

 

 

  • Patobulintas kelio eismo ženklų ataskaitų funkcionalumas. Nuo šiol, jei keli ženklai yra ant tos pačios atramos, kuriant ataskaitą jie yra išskaidomi į skirtingas eilutės. Šis patobulintas funkcionalumas taip pat veikia eksportuojant šią ataskaitą į Excel ir vartotojui suteikia patogesnį kelio ženklų ataskaitų ir kelio horizontaliojo ženklinimo kiekių valdymą.

 

 


Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. paštu: andrius.b@infoera.lt arba tel.: +370 640 50 880

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų