MagiCAD Ventilation for Revit - Pridėtinė vertė inžinieriui-projektuotojui? III dalis

Darbo eigos optimizavimas Dokumentacijos ruošimas Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Projektavimas Šildymas ir vėdinimas Užduočių automatizavimas Vytautas Puras
20 bal 2022

MagiCAD

Tai paskutinė MagiCAD Ventilation for Revit rubrikos dalis, kurioje apžvelgsime dar daugiau galimybių, kuriomis gali naudotis projektuotojai atlikdami vėdinimo dalies projektavimo darbus. Šį kartą skaitysite apie kiekių žiniaraščius, sutartinių žymėjimų lenteles, užduočių formavimą angoms kirsti ir kt.

 


Oro paskirstymo dėžės

Siūlomos ne tik gamintojų oro paskirstymo dėžės, tačiau ir nestandartinių išmatavimų dėžės, kurios greitai ir lengvai sukuriamos pagal užduotus išmatavimus, prie kurių vėliau gali būti sėkmingai prijungti ortakiai.

 

 


Kiekių žiniaraščiai

Patogu ir paprasta sukurti kiekių žiniaraščių formas, į jas įtraukiant reikiamus parametrus. Yra galimybė sukurti pasirinktų aukštų ar viso projekto modelio kiekių žiniaraščius. Kiekių žiniaraščiai taipogi gali būti kuriami ir pagal sistemas. Žiniaraščius lengva eksportuoti į Excel programą ar tiesiog išsaugoti PDF formatu.

 

 


Sutartinių žymėjimų lentelės

Sutartinių žymėjimų lentelių formos kuriamos į jas įtraukiant reikiamus parametrus. Sutartinių žymėjimų lentelės kuriamos automatiškai, lenteles galima kurti pagal projekto modelyje naudojamą įrangą, konkrečius aukštus ir kt. Šias lenteles vėliau galima įkelti į spausdinimo lapus, rengiant projektinę dokumentaciją.

 

 


Angų identifikavimas ir užduočių formavimas

Projektavimo metu gali būti identifikuojamos angos ir formuojamos užduotys šioms angoms iškirsti. Šios angos kuriamos automatiškai pagal nustatytas taisykles. Ši informacija apie angas vėliau yra pateikiama konstruktoriams, kurie patikrina ar konkrečiose vietose gali būti iškirstos angos.

 

 


Įrangos numeracija

Pagal sukurtą numeracijos formą galima greitai numeruoti projekto modelyje naudojamą įrangą. Visa tai atliekama automatiniu būdu. Numeracija gali būti panaudota žiniaraščiuose ar žymėjimuose ruošiant projektinę dokumentaciją.

 


Susikirtimų patikra

Klaidas galima aptikti ne tik naudojant standartinius Revit įrankius, tačiau ir atliekant MagiCAD neleistinų susikirtimų patikrą, kuri gali būti vykdoma netgi realiu projektavimo laiku. Identifikuoti besikertančius elementus galima ir vizualiai, kadangi susikirtimai modelyje atvaizduojami pasirinktomis spalvomis.

 

 


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.