„MagiCAD for Revit“ projekto bendrieji parametrai

Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Vytautas Puras
21 vas 2017

Šį kartą pakalbėsime apie „MagiCAD for Revit“ projekto bendruosius parametrus. Kas yra bendrieji parametrai (angl. shared parameters) ir kada jie naudojami?

Bendrieji parametrai – tai parametrai, naudojami „Revit“ šeimynose ir projektuose reikiamai objektų informacijai nuskaityti ar įrašyti. Ši informacija gali būti atvaizduojama žymėjimuose, žiniaraščiuose bei „MagiCAD“ projektuose ir elektros paskirstymo skydelių vienlinijinėse schemose.

Duomenys, susiję su bendraisiais parametrais, saugomi atskirame tekstinio redaktoriaus faile, kuris nepriklauso jokioms šeimynoms ar projektams, dėl to jais lengva ir patogu dalintis su kolegomis. Paruoštą „MagiCAD for Revit“ bendrųjų parametrų failą galima rasti C:\ProgramData\MagiCAD-RS\2016_r2017 kataloge. Jo pavadinimas – „magiParameters“. Nusprendus jį redaguoti, visada rekomenduojame pasidaryti atsarginę šio failo kopiją.

Kaip pasirinkti „MagiCAD“ bendrųjų parametrų failą?

Norint pasirinkti bendrųjų parametrų failą reikia nukeliauti į „Manage“ skiltį ir rinktis „Shared Parameters“ komandą. Tuomet atsivėrusiame „Edit Shared Parameters“ lange spausti „Browse“ mygtuką ir parinkti „MagiCAD“ parametrus – „magiParameters“.

magicad