Bluebeam Revu Extreme: interaktyvios nuorodos

Monika Stelmokė
27 geg 2019

Praėjusiame įraše pademonstravome kaip eksportuoti duomenis iš Bluebeam Revu programinės įrangos į Excel lentelę. Deja, paprasta Excel ataskaita yra statiška ir neturi atgalinio ryšio su originaliu PDF failu, nebent naudojate Revu Extreme versiją. Interaktyvios nuorodos su Bluebeam? Įmanoma. Parodysime kaip.

Revu Extreme leidžia kurti interaktyvias nuorodas tarp Excel dokumento langelių ir PDF dokumento – tereikia nurodyti kurio PDF dokumento žymų sąrašo duomenys reikalingi ir išfiltruoti informaciją pagal pasirinktus parametrus. Tokiu būdu duomenys, atlikus pakeitimą PDF faile, iškart pasikeičia ir Excel dokumente. Kaip sukurti interaktyvias nuorodas su Excel, žiūrėkite šiame vaizdo įraše:

Interaktyvios nuorodos tarp PDF ir Excel yra vienas didžiausių Bluebeam Revu privalumų ir bene labiausiai vertinama funkcija. Išbandykite nemokamai: www.bluebeam.com/trial/uabinfoera


Kyla klausimų? Programinės įrangos specialistė Monika Stelmokė mielai atsakys į klausimus, kreipiantis nurodytais kontaktais: monika@infoera.lt, +37068566312.