LENGVAS BŪDAS „MESTI“ PROBLEMĄ: STAČIAKAMPIO ORTAKIO AŠINĖ LINIJA

Vytautas Puras
07 bir 2018

Pastato vidaus inžinerinių sistemų projektuotojai susiduria su problemomis, kurios dažnai gali būti išsprendžiamos labai paprastais būdais, kartais vos kelių klavišų paspaudimu. Pastebėję poreikį, šį įrašą skirsime būtent projektuotojams, dirbantiems su „Revit“ programine įranga. Įraše aprašytas problemos sprendimas būdas bus aktualus ir „MagiCAD for Revit“ vartotojams.

Šį kartą aptarsime vėdinimo sistemų nustatymus, o jei konkrečiau –  kaip greitai paslėpti stačiakampio ortakio ašinę liniją aukštų planuose. Projektuodami turbūt pastebėjote, jog tiek stačiakampiai, tiek apvalūs ortakiai atvaizduojami su ašinėmis linijomis (žiūrėti nuotrauką apačioje).

 

 

Toks atvaizdavimas gali klaidinti ir įnešti painiavos projektavimo metu. Tam, kad išvengtume nesusipratimų, stačiakampiams ortakiams galima „išjungti“ ašinę liniją. Norėdami tai padaryti, tiesiog pakeiskite atvaizdavimo stilių lentelėje „Graphic Display Options“ į „Hidden Line“.

 

 

 

Dabar ortakiai atvaizduojami skirtingai, dėl to projekto informacija tampa aiški ir suprantama (žiūrėti nuotrauką apačioje).

 

 

Problema išspręsta. Jei kyla papildomų klausimų, susisiekite!

Kitus „MagiCAD“ blogo įrašus galite rasti čia.


Norite sužinoti daugiau? Kviečiame susisiekti su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ