Greičiausias „V-Ray Next for 3ds Max“

3ds max v-ray v-ray for 3ds max Monika Stelmokė
29 geg 2018

Gegužės 22-ą dieną buvo išleista nauja „V-Ray Next for 3ds Max“ versija.

Naujoji „V-Ray“ versija leis dirbti „3ds Max“ programine įranga sklandžiau ir greičiau. Nauji apšvietimo analizės įrankiai: patobulintas vizualinio triukšmo naikinimas, GPU (grafinės vaizdo plokštės), renderinimo (vizualizavimo) funkcionalumas ir kiti įrankiai – palengvins kokybiškų vizualizacijų kūrimą. Gamintojas „Chaos Group“ teigia, kad „V-Ray Next for 3ds Max“ yra greičiausia iki šiol sukurta „V-Ray“ versija.

Norite sužinoti, kaip veikia atnaujintas „V-Ray“? Kviečiame registruotis į vebinarą, vyksiantį birželio 12 dieną: https://www.chaosgroup.com/vray/3ds-max/webinar-june-2018 .

Pagrindiniai atnaujinimai:

  • Adaptyvus skliautinis apšvietimas („Adaptive Dome Light“).

Skliautinis apšvietimas, dažnai kuriamas paveikslėlio (HDRI) („High-dynamic-range imaging“) pagrindu, dabar vidutiniškai yra 2 kartus greitesnis, o kai kuriose scenose – net iki 7 kartų.

  • Greitesnis vizualizavimas naudojant GPU (grafinės vaizdo plokštės) resursus.

Naudodami GPU vizualizavimo rėžimą galėsite dvigubai greičiau vizualizuoti aukštos rezoliucijos, kokybiškas scenas, taip pat greičiau renderinsite tūrinių objektų (dūmų, rūko, ugnies) efektus.

  • Interaktyvus vizualinio triukšmo naikinimas.

Atnaujintas „Denoiser“ įrankis užtikrins, kad vizualizacijoje būtų pakankamas šviesos kiekis, vaizdas būtų vientisas ir ryškus. Paveikslėlyje žemiau matysite palyginimą: kairėje – įprastas renderinimo būdas, dešinėje – su įjungtu „Denoiser“.

  • Šviesos analizės įrankiai

 Nuo šiol galima tiksliai pamatuoti apšvietimo stiprumą paviršiuje, nustatyti, iš kur krenta šviesa, pamatuoti apšvietos stiprumą ir šviesos įsisavinimą paviršiuje. Tai padės kurti apšvietimo projektus ir reguliuoti apšvietimo vaizdą vizualizacijoje.

 

 

Išbandyti naują „V-Ray“ nemokamai galite čia: https://www.chaosgroup.com/vray/free-trials


Dėl „V-Ray“ programinės įrangos įsigijimo, atnaujinimo ir licencijavimo sąlygų kreipkitės į architektę – architektūrinės programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, el.p. monika@infoera.lt, Tel. +37068566312.

GAUTI PASIŪLYMĄ