Kaip patikrinti Key ID arba atnaujinti programinės įrangos USB apsaugos raktą?

GeoMap admin
30 bir 2020

Įsigijus „GeoMap“, „Geo 3D”, „Byla“ produktus, suteikiamas programinės įrangos USB apsaugos raktas. Žemiau rasite informaciją, kaip galite patikrinti apsaugos rakto ID (angl. Key ID) (žr. 1 punktas). Taip pat atnaujinti arba perkoduoti apsaugos raktą su atitinkamu iš „InfoEra“ gautu failu (žr. 2 punktas).

„Key ID“ yra unikalus programines įrangos rakto kodas, pagal kurį užkoduojama atitinkama programinė įranga.

Instrukcija:

1.Kompiuteryje, kuriame yra įdiegta programinė įranga „GeoMap“, „Geo 3D” ar „Byla” ir įdėtas apsaugos raktas atidarykite šią nuorodą: http://localhost:1947/_int_/devices.html. Rakto „Key ID“ pamatysite iškart.

2.Rakto atnaujinimas/perkodavimas:

  • Pagal „Key ID“ elektroniniu laišku gausite sugeneruotą *.V2C failą, kurio pavadinimas atitiks „Key ID“, pvz. Failą išsisaugokite savo kompiuteryje (pvz. darbalau-kyje).
  • Naršyklėje pasirinkite „Update/Attach“ –> „Choose File“ ir nurodykite iš elektroninio pašto išsaugotą *.V2C failą, spauskite „Apply File“.
  • Sėkmingai atnaujinus apsaugos raktą, gausite tai patvirtinantį pranešimą. Jei gaunate klaidos pranešimą, susisiekite su mumis.


Turite klausimų? Kreipkitės pagalba@infoera.lt, tel. +370 656 75 483 arba užpildykite užklausos formą „Pagalbos portale“.