Bendradarbiavimas „SketchUp“: „Trimble Connect“

SketchUp Pro Trimble Connect Agnė Mackonienė
09 lie 2020

SketchUp bendradarbiavimas trimble connectAr žinojote, kad dirbdami „SketchUp Pro“ galite bendradarbiavimui pasitelkti „Trimble Connect“ platformą? Taigi, šiame blogo įraše – plačiau apie projekto derinimo galimybes ir darbą komandoje.

„Trimble Connect“ yra galingas įrankis susietas su „SketchUp“ aplinka, kuris leidžia bendradarbiauti ir kaupti projektų informaciją ir versijas vienoje vietoje.

Kaip pasiekti „Trimble Connect“ dirbant „Trimble SketchUp“?‘

Jei turite galiojančią „SketchUp“ nuomą ar palaikymo planą turėsite prieigą ir prie „Trimble Connect“. Atsidarykite „SketchUp Pro“, paspauskite „File“ ir „Trimble Connect“.

Neribota talpykla debesyje

Unlimited storage trimble connect

„Trimble Connect“ talpykloje galite laikyti neribotą failų skaičių, jų dydis taip pat nėra apribotas. Projektų bei dalyvių skaičius priklauso nuo prenumeratos licencijos tipo: Personal, Business, Business Premium. Daugiau. Čia saugiai ir vienoje vietoje gali būti kaupiami modeliai, paveikslėlių bibliotekos, projektų nuorodos, darbiniai failai ir kita. Visi šie duomenys yra pasiekiami realiuoju laiku, galima suteikti prieigą ir efektyviai bendradarbiauti. Yra galimybė sinchronizuoti duomenis pasirinktu laiko intervalu, nustatyti kas kiek laiko ji bus atliekama (kas valandą, dieną, savaitę).

Modelio versijavimas

Turite dar neužbaigtą modelį ir norite juo dalintis? Bene geriausias sprendimas – pasitelkti „Trimble Connect“. Tuomet tiesiai iš „SketchUp“ perkelsite savo projektą, o bendradarbiaudami galėsite sekti visus jo pakeitimus, pastabas ir dirbti TIKRAI su naujausia projekto versija.

Modeliavimas bendradarbiaujant

Dirbate nuotoliniu būdu ar tiesiog ieškote patogaus būdo bendradarbiauti? Į „Trimble Connect“ galima įkelti bazinį modelį, kuris taps pagrindu kitų projekto dalių projektams.

Centralizuota „Trimble SketchUp“ biblioteka

Architektūra, mastelio nustatymai, grupės ir komponentai gali būti valdomi ir pasidalinti, kaip centralizuota biblioteka ir tam pravers „Trimble Connect“.

Taigi, vietoj to, jog laikyti „SketchUp“ komponentų aplanką centriniame serveryje, kuris dirbant nuotoliniu būdu ar tiesiog prireikus, gali būti neprieinamas, sinchronizuokite tiesiai į „Trimble Connect“ aplanką. Ši biblioteka bus pasiekiama nepaisant laiko ar vietos apribojimų.

Efektyvi projekto komunikacija

Peržiūrėti projektą, komentuoti bendrus modelius, atsakyti į komentarus bei tiesiog stebėti projekto eigą galima naudojantis „Trimble Connect“ sprendimu. Naudojantis „Views“ funkcionalumu („Scenes“ atitikmuo „SketchUp“) galite pasidalinti konkrečiomis projekto dalimis ar aspektais su susinteresuotaisiais, vizualiai pateikti pakeitimus ir kita.

Ar galima parinkti teises konkrečiam projektui? Taip, galima priskirti norimas teises, prieigą. Taip pat redagavimo galimybes ir net sudaryti grupes, paskirti užduotis.

Parengta pagal „7 tips for remote collaboration“


Norite išbandyti „SketchUp“? Išbandykite nemokamai 

Turite klausimų? Kreipkitės į programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, el. p. monika@infoera.lt, +37068566312.