Bluebeam Revu - tobula komunikacija su klientu

Bluebeam Bluebeam Revu Monika Stelmokė
15 kov 2019

PDF – tai visiems suprantamas skaitmeninis formatas, kurį galima kūrybingai naudoti. Vienas iš Bluebeam Revu, išmanaus PDF redaktoriaus, privalumų yra tas, kad juo galima greitai, suprantamai ir interaktyviai pateikti informaciją užsakovams. Šis tinklaraščio įrašas skirtas interjero dizaino ir dekoravimo specialistams, bet šią praktiką gali pritaikyti bet kas, norintis patogiai perteikti idėjas PDF formatu. 

Paimkime interjero projektavimo situaciją – projektinių pasiūlymų, dekoro elementų ar baldų parinkimo etapas.  Darbo principas: koliažo rengimas. Tiesiog sukurkite naują PDF dokumentą, išsirinkite reikiamus paveikslėlius ir sukelkite į lapą. Redagavimo funkcijomis išgaukite norimą vaizdą. Suprojektavus daiktų išdėstymą lape galima sukurti interaktyvias nuorodas į baldų ar interjero detalių gamintojo internetinę svetainę. Jeigu reikia tikslesnės informacijos, pavyzdžiui, brėžinių – su „Sketch to Scale“ įrankiais nubraižysite reikiamus elementus, o su „Measure Tools“ sudėsite matmenis. Nepamirškite naudoti teksto kūrimo įrankių išnašoms ir komentarams kurti.

Kaip rengti koliažus, išmoksite peržiūrėję video:

Išbandykite Bluebeam Revu 30 dienų nemokamai, o vėliau naudokite kaip itin patogią PDF failų skaityklę. Bandomąją versiją galite atsisiųsti iš čia.


Kyla klausimų? Programinės įrangos specialistė Monika Stelmokė mielai atsakys į klausimus, kreipiantis nurodytais kontaktais: monika@infoera.lt, +37068566312.