8 naujienos iš „Revit 2021.1“

Monika Stelmokė
28 lie 2020

autodesk revit 2021.1Dalis specialistų dar nespėjo išbandyti neseniai pasirodžiusios „Revit 2021“, o jau galime džiaugtis pirmu šios versijos naujiniu – „Revit 2021.1“ su tikrai naudingu nauju funkcionalumu.

 

Kas naujo „Revit 2021.1”?

 

  1. 3D vaizdų dalijimasis tiesiogiai iš „Revit į Autodesk Viewer“

Nuo šiol norimus 3D vaizdus dalintis internetine nuoroda galima tiesiogiai per „Revit“ vartotojo sąsają. Tereikia atsidaryti norimą vaizdą ir juo pasidalinti. Taip sukuriama internetinė nuoroda ir jos gavėjas gali 3D modelio vaizdą atsidaryti naršyklėje nemokamai. Taip pat sukurti žymėjimus, matuoti atstumus, komentuoti.

 

  1. Vartotojo sąsajos valdymas pagal savo specialybės kryptį

Nuo šiol „Revit“ įrankių skiltis galima lengvai valdyti pasirenkant savo darbo kryptį – architektūra, statinio konstrukcijos, inžinerinės sistemos. Pagal tai matykite tik tuos įrankius, kurie yra aktualūs.

 

  1. Vaizdų atidarymas numatyta seką

Modeliuojant „Revit“ programine įranga, dažnai tenka keisti vaizdus, kad galėtume pasiekti reikiamus 3D elementus. Nuo šiol naudojant CTRL+SHIFT ir CTRL+SHIFT+TAB klavišų kombinacijas galima grįžti atgal arba pereiti į kitus vaizdus, atidarytus pagal seką. Prieš tai per „Options“ nustatykite šį valdiklį.

 

  1. „Dynamo“ – naujesnis ir galingesnis

Nuo „Revit 2020“ versijos „Dynamo“ yra integruotas kaip „Revit“ dalis. Su atnaujinus „Revit“ į 2021.1 versiją gausite atnaujintą ir greitesnį „Dynamo 2.6“.

 

  1. Įspūdingas generatyvinis dizainas praktikoje (prieinamas tik su „AEC rinkinio“ licencija)

„Revit 2021.1“ versijoje rasite generatyvinio dizaino funkcionalumo plėtinį. Užduokite užduotį programai ir stebėkite automatiškai sukuriamus projektavimo sprendinius ekrane.

 

  1. Tiesioginis „Rhino“ ir „SAT“ failų importas

Nuo šiol į „Revit“ galima tiesiogiai importuoti ne tik .SKP bet ir .SAT ir .3dm formatų failus, nenaudojant konverterio. Paspauskite „Import CAD“ mygtuką ir pasirinkite norimų įkelti failų formatą.

 

  1. Modelių atnaujinimas į „Revit 2021“ versiją debesyje

Jeigu naudojatės „BIM 360“ sistema ir turite administratoriaus teises – automatiškai galite atnaujinti sistemoje esančius modelius į pasirinktą „Revit“ versiją.

https://youtu.be/O3YmvqwzLdM

  1. Greitesnis programos diegimas

Nuo šiol diegiant „Revit“ programinę įrangą sutaupysite laiko – dar prieš diegimą galite numatyti, kuriuos plėtinius ir bibliotekas diegti. Plačiau.


Daugiau blogo įrašų apie „Revit“ galite rasti čia.

Kviečiame išbandyti „Revit 2021.1“ čia.


Turite klausimų? Kreipkitės į programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, kuri mielai atsakys į klausimus, kreipiantis nurodytais kontaktais: monika@infoera.lt, +37068566312.