Autopath – Google Maps importas

BIM Importavimas ir eksportavimas Infrastruktūra Kelių ir transporto inžinerija Lauko inžinerinės sistemos Simuliacija Andrius Baranauskas
29 geg 2020

Autopath programinės įrangos sprendimas transporto priemonių manevrams simuliuoti turi išties vertingą funkcionalumą – galima į projektą įterpti duomenis iš Google Maps. Apie tai plačiau – šiame bloge.

 

Autopath – Google Maps importas

 

Kokius duomenis galima įterpti?

 

Autopath suteikia galimybę įterpti rastrinius vaizdus, žemės paviršiaus (angl. Earth Surface data) bei gatvių vaizdų (angl. Street view) duomenis į CAD brėžinius.

Tai padeda tinkamai vizualizuoti aplink kelio projektą esančias teritorijas. Kombinuojant turimus duomenis iš minėtų šaltinių su CAD ir BIM infrastruktūros ir statinių modeliais galima sukurti aukšto lygio vizualizacijas bei atlikti visapusišką analizę.

 

Kaip importuoti duomenis?

 

Importuoti Google Maps rastrinę ir žemės paviršiaus informaciją į CAD brėžinius galima vienu mygtuko paspaudimu. Pažymėkite teritoriją, tuomet nustatykite norimos importuotos srities mastelį, patikrinkite kokius duomenis norite importuotis (rastrinius ir / ar žemės paviršiaus). Paspauskite Import.

Tuomet pasirinkite koordinačių sistemą. Paspauskite OK, duomenys bus įkelti į brėžinį. Autopath palaiko daugelį koordinačių sistemų, tai aktualu dirbant su tarptautiniais projektais.

Šis funkcionalumas gali labai praversti atliekant specialaus transportavimo planavimą ar tuo atveju, jei reikalinga numatyti, kaip pristatyti įrenginius, kaip pvz., kt., į statybvietę. Taigi, tais atvejais, kai turite remtis esama infrastruktūra. Taip pat jis pravers rekonstruojant kelius ar juos planuojant.

 

Parengta pagal Autopath – Google Maps import informaciją.


Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. paštu: andrius.b@infoera.lt arba tel.: +370 640 50 880

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų