„Autopath“ – „Google Maps“ importas

Agnė Mackonienė
29 geg 2020

„Autopath“ programinės įrangos sprendimas transporto priemonių manevrams simuliuoti turi išties vertingą funkcionalumą, galima į projektą įterpti duomenis iš „Google Maps“. Apie tai plačiau – šiame bloge.

Kokius duomenis galima įterpti?

„Autopath“ suteikia galimybę įterpti rastrinius vaizdus, žemės paviršiaus (angl. Earth Surface data) bei gatvių vaizdų (angl. Street view) duomenis į CAD brėžinius.

Tai padeda tinkamai vizualizuoti aplink kelio projektą esančias teritorijas. Kombinuojant turimus duomenis iš minėtų šaltinių su CAD ir BIM infrastruktūros ir statinių modeliais galima sukurti aukšto lygio vizualizacijas bei atlikti visapusišką analizę.

Kaip importuoti duomenis?

Importuoti „Google Maps“ rastrinę ir žemės paviršiaus informaciją į CAD brėžinius galima vienu mygtuko paspaudimu.

Pažymėkite teritoriją, tuomet nustatykite norimos importuotos srities mastelį, patikrinkite kokius duomenis norite importuotis (rastrinius ir / ar žemės paviršiaus). Paspauskite „Import“.

Tuomet pasirinkite koordinačių sistemą. Paspauskite „OK“, duomenys bus įkelti į brėžinį. „Autopath“ palaiko daugelį koordinačių sistemų, tai aktualu dirbant su tarptautiniais projektais.

Šis funkcionalumas gali labai praversti atliekant specialaus transportavimo planavimą ar tuo atveju, jei reikalinga numatyti, kaip pristatyti pvz. kraną ar kitus įrenginius į statybvietę. Taigi, tais atvejais, kai turite remtis esama infrastruktūra. Taip pat jis pravers rekonstruojant kelius ar juos planuojant.

Parengta pagal Autopath – Google Maps import informaciją.


Kyla klausimų, norite dirbti su „Autopath“? Susisiekite su Programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8 640 50 880 arba el. paštu: andrius.b@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ