Autodesk Maya ir 3ds Max 2024. Kas naujo?

3D animavimas 3D modeliavimas Įrankiai ir funkcijos Medžiagos ir tekstūros Multimedija Imantas Maciukevičius
16 bir 2023

Maya 2024: 3D animacijos ir modeliavimo ateitis!

 

 

Su didžiuliu džiaugsmu pristatome labai lauktą Maya 2024  – nepakeičiamą įrankį animatoriams ir modeliuotojams, siekiantiems peržengti savo kūrybiškumo ribas. Ši nauja versija kupina naujų funkcijų, našumo patobulinimų ir darbo procesų pagerinimų, kurie suteiks galimybę dirbti dar efektyviau!

 

Keletas naujausių Maya 2024 funkcijų

 

  • Bifrost 2.0. Naujos kartos procedūrinis įrankis, skirtas galingoms simuliacijoms, efektams ir 3D turinio kūrimui. Šis įrankis padaro sudėtingas animacijas lengviau prieinamas nei bet kada anksčiau!

 

 

  • Animacijos perkėlimas. Supaprastinkite savo animacijos darbo eigą su nauja perkėlimo sistema, kuri palengvina animacijų perkėlimą tarp personažų.
  • USD integracija. Pagerinkite bendradarbiavimą ir darbo eigą, importuodami ir eksportuodami Universal Scene Description (USD) failus keliose skirtinguose platformose.

 

Autodesk Maya USD integracija

 

  • Omniverse integracija. Atraskite realaus laiko bendradarbiavimo ir atvaizdavimo galimybes su NVIDIA Omniverse platformos palaikymu.
  • Python 3 palaikymas. Python 3 suderinamumas palengvina nestandartinių įrankių ir įskiepių kūrimą, priežiūrą ir dalijimąsi.

Ir tai – tik ledkalnio viršūnė! Maya 2024 taip pat atneša daug patobulinimų atvaizdavimo ir programinės įrangos stabilume, užtikrinant sklandų ir efektyvų darbą animatoriams ir vizualizacijų specialistams. Daugiau atnaujinimų galite rasti čia: Maya 2024 atnaujinimai

Ar esate pasirengę iš esmės pakeisti savo 3D projektus su Maya 2024? Atsisiųskite naujausią versiją šiandien ir pradėkite savo įspūdingiausią kūrybinę kelionę dabar!

Bandomoji versija

 

3ds Max 2024: naujos kūrybinės laisvės era!

 

Autodesk 3ds Max

 

Su didžiuliu džiaugsmu pristatome naujausią ir stipriausią 3ds Max leidimą – 2024 metų versiją! Su daugybe funkcijų ir našumo patobulinimų, ši versija perkels jūsų kūrybinį potencialą į naujas aukštumas.

 

Keletas naujausių 3ds Max 2024 funkcijų

 

  • Smart Extrude. Pakeiskite savo modeliavimo darbo eiga su intuityvia Smart iškėlimo funkcija, palengvinančia sudėtingus iškėlimus ir topologijos redagavimą.

 

Smart Extrude

 

  • PBR medžiagos. Mėgaukitės atnaujinta medžiagų biblioteka su pažangiomis PBR medžiagomis, suteikiančiomis nepakartojamą realizmą ir kokybę tekstūravime.

 

PBR materials

 

  • USD integracija.  Pagerinkite bendradarbiavimą ir darbo eiga, importuodami ir eksportuodami Universal Scene Description (USD) failus keliuose platformose.
  • Pagerintas atvaizdavimas darbo lange. Stabilesnis darbas net ir su milijonais poligonų – darbo langas tapo dar našesnis.
  • Python 3 palaikymas. Python 3 suderinamumas, kuris palengvina nestandartinių įrankių ir įskiepių kūrimą, priežiūrą ir dalijimąsi.

Bet tai dar ne viskas! 3ds Max 2024 taip pat atneša patobulinimų animacijoje, atvaizdavime ir bendrame stabilume, užtikrinant malonų ir produktyvų darbą 3D dizaineriams ir vizualizacijos specialistams. Daugiau atnaujinimų galite rasti čia: 3ds Max 2024 atnaujinimai

Pasirengę panirti į 3ds Max 2024 pasaulį? Atsisiųskite naujausią versiją dabar ir pradėkite savo kūrybinę kelionę jau šiandien!

Bandomoji versija

 


Turite klausimų?  Susisiekite su Cloud sprendimų specialistu Imantu Maciukevičiumi, el. paštu: imantas@infoera.lt arba tel.: +370 690 28 667

Susisiekti