Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint integravimas efektyviam bendradarbiavimui

Architektūra Bendradarbiavimas komandose BIM Darbo eigos optimizavimas Infrastruktūra Projektavimas Statinių konstrukcijos Statyba Užsakovai Imantas Maciukevičius
27 bir 2023

Autodesk Construction Cloud Build – viena iš lyderiaujančių platformų, skirtų statybos specialistams, norintiems gerinti darbo procesus ir bendradarbiavimą komandose. Nuo šiol vartotojai turi galimybę dar labiau pagerinti statybos valdymo patirtį, pasitelkdami net dviejų platformų galimybes – Autodesk Construction Cloud integruojasi su Microsoft SharePoint.

 

Autodesk Construction Cloud Build with Micfrosoft

 

Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint integracijos privalumai

 

Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint integracija sujungia geriausius abiejų sprendimų aspektus, siūlydama vartotojams galingą ir vieningą platformą statybų valdymui. Tad kokie gi yra šių dviejų sprendimų integracijos privalumai?

 

Centralizuotas dokumentų valdymas

 

Vienas pagrindinių Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint integravimo privalumų – galimybė centralizuoti visus su projektu susijusius dokumentus ir failus. Tai užtikrina, kad komandos nariai galėtų lengvai pasiekti, bendrinti ir bendradarbiauti dėl svarbių dokumentų, nesikeičiant tarp kelių platformų. Be to, versijų kontrolės ir dokumentų stebėjimo funkcijos užtikrina, kad neatsirastų klaidų.

 

Bendradarbiavimas ir komunikacija

 

Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint integracija skatina tiesioginę komunikaciją ir bendradarbiavimą tarp projekto suinteresuotųjų šalių. Komandos nariai gali aptarti projekto atnaujinimus, dalintis idėjomis ir spręsti problemas SharePoint aplinkoje, palengvinant visų komandos dalyvių informavimą ir informacijos suderinimą.

 

Autodesk Construction Cloud Build with Micfrosoft

 

Sustiprintas saugumas ir atitikimas

 

Tiek Autodesk Construction Cloud Build, tiek Microsoft SharePoint prioritetai – duomenų saugumas ir užtikrinimas, kad projekto informacija būtų apsaugota ir saugoma pagal aukščiausius standartus. Integracija tarp dviejų platformų suteikia vartotojams papildomą pasitikėjimą, kad duomenys tvarkomi saugiai ir atsakingai.

 

Supaprastinti darbo procesai

 

Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint integracija supaprastina įvairius statybos darbo procesus, tokius kaip RFI ir dokumentų valdymą. Taip vartotojams suteikiama galimybė greitai kurti, peržiūrėti ir patvirtinti dokumentus vienoje bendroje platformoje. Tai ne tik sutaupo laiko, bet ir mažina klaidų bei nesusipratimų riziką, kuri gali atsirasti naudojant kelias sistemas.

 

Autodesk Construction Cloud Build with Micfrosoft

 

Jei norite pagerinti savo statybų projektų valdymo galimybes, apsvarstykite Autodesk Construction Cloud Build ir Microsoft SharePoint sprendimų integraciją.


Turite klausimų? Susisiekite su Cloud sprendimų specialistu Imantu Maciukevičiumi, el. paštu: imantas@infoera.lt arba tel.: +370 690 28 667

Susisiekti