Naujienos

25 sau

DUK apie GeoMap įrangos licencijavimo tvarkos pokyčius

Jei turite klausimų, susijusių su GeoMap įrangos licencijavimo pokyčiais, tikėtina, kad kiti taip pat susidūrė su tais pačiais klausimai. Naujienoje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus apie GeoMap įrangos licencijavimo pokyčius 2024-01-01 – 2024-12-31 laikotarpiu.

30 spa

Fusion 360 ir SketchUp Pro: 3D modeliavimui skirtų įrankių palyginimas - antroji dalis | Vebinaras

Lapkričio 15 d., 18:00 val., kviečiame prisijungti į antrąją vebinaro „Fusion 360 ir SketchUp Pro: 3D modeliavimui skirtų įrankių palyginimas” dalį.

18 spa

Patvirtinti nauji GKTR 2023 įsakymai. Informacija geodezininkams ir matininkams

Nuo 2023 m. rugsėjo mėn. pabaigos patvirtinti nauji GKTR GKTR 2023 įsakymai. Plačiau apie tai kas keičiasi, rasite šioje naujienoje.

03 spa

Fusion 360 ir SketchUp Pro: 3D modeliavimui skirtų įrankių palyginimas | Vebinaras

Spalio 18 d., 18:00 val., kviečiame prisijungti į nemokamą vebinarą, kurio metu palyginsime Fusion 360 ir SkethcUp Pro modeliavimo darbo eigas, modelio struktūros ir projektavimo galimybes.

25 rug

2023 m. spalio ir lapkričio mėnesių mokymų tvarkaraščiai

Jau prasidėjo registracijos į spalio bei lapkričio mokymų kursus! Registruokitės į specializuotus BIM kursus, GeoMap, Revit, Bluebeam Revu, SketchUp, V-Ray for SketchUp bei kitų programinių įrangų mokymus.

31 rug

Užsakovams: CDE pasirinkimas ir valdymas BIM projekte | Nemokamas vebinaras

Rugsėjo 21 d. 14:00 val., organizuojame nemokamą vebinarą užsakovams: CDE pasirinkimas ir valdymas BIM projekte. Renginio metu pristatysime BIM projekto informacijos valdymo procesus, CDE techninius, funkcinius parametrus bei pademonstruosime UŽSAKOVAMS svarbius valdymo aspektus.

28 rug

Dynamo for Revit | 3-jų dalių mokamos dirbtuvės

Rugsėjo 14 d., spalio 5 d. ir spalio 26 d. kviečiame prisijungti į 3-jų dalių Dynamo for Revit dirbtuves. Dirbtuvių tikslas – suteikti įgūdžius ir žinias, reikalingas pereiti nuo pradedančiojo Revit įrangos vartotojo iki pilnai gebančio automatizuoti procesus.

14 bir

Autodesk Construction Cloud: tvarkaraščių kūrimo ir resursų valdymo galimybės | Nemokamas vebinaras

Birželio 29 d. 14.00 val. kviečiame prisijungti prie vebinaro, kurio metu kalbėsime apie tvarkaraščių kūrimą ir resursų valdymą su Autodesk Construction Cloud ir Autodesk Build sprendimais.

25 geg

Medžiagų ir tekstūrų kūrimas su Enscape ir V-Ray for SketchUp | Nemokamas workshop'as

Birželio 12 d. nuo 14.00 val. kviečiame prisijungti į nemokamas workshop’ą, kurio metu, kalbėsime apie Enscape ir V-Ray for SketchUp medžigas ir tekstūras bei bandysime atsakyti į klausimą – kuris sprendimas tinka vienai ar kitai situacijai bei kada pravartu naudoti abu sprendimus kartu.

09 geg

Fusion 360: AI pritaikymas optimizuotų modelių kūrimui | Nemokamas vebinaras

Gegužės 23 d. 14.00 val. organizuojame vebinarą, kurio metu kalbėsime apie Generatyvinį Dizainą (angl. Generative Design) bei jo naudojimą dirbant su Fusion 360 sprendimu.
Kviečiame dalyvauti!

04 geg

Revit naudingi patarimai: inžinerinių sistemų šeimynos | Nemokamas vebinaras

Š. m. gegužės 16 d. 14.00 val. kviečiame į nemokamą vebinarą – „Revit naudingi patarimai: inžinerinių sistemų šeimynos“. Pranešėjas Vytautas Puras pakalbės apie įkeliamas šeimynas, šeimynų veikimo principus, šeimynų struktūrą ir kitus aspektus.

13 bal

Twinmotion - nemokamas vizualizavimo sprendimas Revit vartotojams | Nemokamas vebinaras

Balandžio 27 d., 11:00 val., kviečiame dalyvauti nemokamame vebinare – „Twinmotion – nemokamas vizualizavimo sprendimas Revit vartotojams“. Vebinaro metu specialistas Imantas Maciukevičius, pademonstruos projektų perkėlimo iš Revit į Twinmotion darbo eigą bei vizualizavimo sprendimo teikiamas galimybes.

13 bal

IFC failų koordinatės. Kaip gauti sujungtą modelį? | Nemokamas vebinaras

Balandžio 25 d., 14:00 val., kviečiame dalyvauti nemokamame vebinare – „IFC failų koordinatės. Kaip gauti sujungtą modelį?“. Renginio metu, specialistas Leonas Jasevičius pademonstruos, kaip skirtingos programinės įrangos dirba su koordinatėmis, kokie yra BIM modelio eksportavimo į IFC niuansai bei dar daugiau.

10 bal

PlanGrid Build mobiliųjų įrenginių aplikacija dabar vadinasi Autodesk Construction Cloud!

Pranešimas visiems Autodesk programinių įrangų vartotojams: gerai žinoma PlanGrid Build mobiliųjų įrenginių aplikacija pakeitė pavadinimą į Autodesk Construction Cloud!

03 kov

Spacemaker – dirbtinio intelekto programinė įranga architektams ir urbanistams | Nemokamas vebinaras

Spacemaker sprendimas sąlyginai naujas rinkoje, tad organizuojamo vebinaro tikslas – supažindinti specialistu su jo teikiamomis galimybėmis architektūros ir urbanistikos srityse.

24 vas

Apšvietimo scenarijų kūrimas su Enscape ir V-Ray vizualizavimo sprendimais | Nemokamas workshop'as

Nemokamas workshop’as – Apšvietimo scenarijų kūrimas su Enscape ir V-Ray vizualizavimo sprendimais. Workshop’ą ves specialistai Imantas Maciukevičius (atsakingas už V-Ray for SketchUp dalį) ir Diana Žmėjauskaitė (atsakinga už Enscape for SketchUp dalį)

14 vas

Modelio paruošimas 3D spausdinimui su Fusion 360 sprendimu | Nemokamas vebinaras

Vasario 22 d., 14:00 val. kviečiame į nemokamą vebinarą – „Modelio paruošimas 3D spausdinimui su „Fusion 360” sprendimu”. Renginio metu, „Fusion 360” specialistas kalbės apie „Fusion 360” teikiamas galimybes dirbant su 3D spausdinimu ir pateiks praktinių patarimų, kaip sukurti modelius, juos optimizuoti bei eksportuoti į 3D spausdintuvą...

08 vas

Įrankiai palengvinantys BIM koordinatoriaus darbą | Nemokamas vebinaras

Vasario 21 d., 14:00 val. kviečiame į nemokamą vebinarą – „Įrankiai palengvinantys BIM koordinatoriaus darbą“.
Trys pranešėjai: Leonas Jasevičius („InfoEra“), Martynas Valauskis („Terra Modus“) ir Šarūnas Prokopimas („GeoNovus“) pristatys įrankius ir darbo eigas, padedančias BIM koordinatoriams dirbti efektyviau.

08 vas

BIM mokymų kursai užsakovams, projektuotojams, rangovams, turto valdytojams ir eksploatuotojams!

2023 metus pradėjome su naujomis jėgomis ir atsinaujinimais – į mokymų centro mokymų tvarkaraščius įtraukėme visiškai naują BIM mokymų kursą!

27 sau

Keičiasi „GeoMap“ programinės įrangos licencijavimo tvarka. Kokie pokyčiai laukia 2023 metais?

Jau kurį laiką, t. y. nuo 2016 m., Autodesk kompanija pakeitė visų savo produktų licencijavimo politiką ir perėjo prie programinės įrangos nuomos. „GeoMap“ programinė įranga – ne išimtis ir licencijavimo pokyčiai „GeoMap“ vartotojus pasieks dar šiemet, tik su pereinamuoju periodu.

16 sau

Autodesk Construction Cloud naudojimas su AEC Collection | Nemokamas vebinaras

Visi AEC Collection naudotojai turi prieigą prie Autodesk Docs licencijos, tačiau tikriausiai ne visi vartotojai tai žino. Tiems, kurie dar nenaudoja Autodek Docs kartu su AEC Collection, architektė – BIM koordinatorė Monika Stelmokė pristatys, kaip susikurti savo pirmąjį projektą Docs sprendime.

10 sau

Autodesk Construction Cloud Bridge projektų informacijos valdymas | Nemokas vebinaras

Autodesk Construction Cloud Bridge sprendimas suteikia lankstumo ir leidžia dalintis informacija su projekto dalyviais vienoje aplinkoje, išlaikant turimų duomenų kontrolę. Bridge naudojimas supaprastina informacijos dalijimosi procesą tarp komandos narių, todėl darbai yra atliekami laiku ir laikantis numatyto biudžeto.