Naujienos

13 kov

BIM mokymų tvarkaraščiai kovo ir balandžo mėnesiams

2023 metus pradėjome su naujomis jėgomis ir atsinaujinimais – į „InfoEra“ mokymų centro mokymų tvarkaraščius įtraukėme visiškai naują BIM mokymų kursą!

03 kov

„Spacemaker“ – dirbtinio intelekto programinė įranga architektams ir urbanistams | Nemokamas vebinaras

Kovo 15 d., 14:00 val. kviečiame dalyvauti nemokamame vebinare „„Spacemaker“ – dirbtinio intelekto programinė įranga architektams ir urbanistams“. „Spacemaker“ sprendimas sąlyginai naujas rinkoje, tad vebinaro tikslas – supažindinti specialistu su jo teikiamomis galimybėmis architektūros ir urbanistikos srityse.

27 vas

2023 m. kovo ir balandžio mėnesių mokymų tvarkaraščiai

Jau prasidėjo registracijos į kovo ir balandžio mėnesių mokymų kursus! Kviečiame registruotis į GeoMap, Revit Architektūrinės dalies, Bluebeam Revu, SketchUp, V-Ray for SketchUp, AutoCAD Civil 3D bei kitų programinių įrangų mokymus.

24 vas

Apšvietimo scenarijų kūrimas su „Enscape“ ir „V-Ray“ vizualizavimo sprendimais | Nemokamas 3 val. Workshop'as

Kovo 10 d., 14:00 – 17:00 val. kviečiame į nemokamą workshop’ą – „Apšvietimo scenarijų kūrimas su „Enscape“ ir „V-Ray“ vizualizavimo sprendimais“. Workshop’ą ves specialistai Imantas Maciukevičius (atsakingas už „V-Ray for SketchUp“ dalį) ir Diana Žmėjauskaitė (atsakinga už „Enscape for SketchUp“ dalį). Kviečiame dalyvauti!

14 vas

Modelio paruošimas 3D spausdinimui su „Fusion 360” sprendimu | Nemokamas vebinaras

Vasario 22 d., 14:00 val. kviečiame į nemokamą vebinarą – „Modelio paruošimas 3D spausdinimui su „Fusion 360” sprendimu”. Renginio metu, „Fusion 360” specialistas kalbės apie „Fusion 360” teikiamas galimybes dirbant su 3D spausdinimu ir pateiks praktinių patarimų, kaip sukurti modelius, juos optimizuoti bei eksportuoti į 3D spausdintuvą...

08 vas

Įrankiai palengvinantys BIM koordinatoriaus darbą | Nemokamas vebinaras

Vasario 21 d., 14:00 val. kviečiame į nemokamą vebinarą – „Įrankiai palengvinantys BIM koordinatoriaus darbą“.
Trys pranešėjai: Leonas Jasevičius („InfoEra“), Martynas Valauskis („Terra Modus“) ir Šarūnas Prokopimas („GeoNovus“) pristatys įrankius ir darbo eigas, padedančias BIM koordinatoriams dirbti efektyviau.

27 sau

Keičiasi „GeoMap“ programinės įrangos licencijavimo tvarka. Kokie pokyčiai laukia 2023 metais?

Jau kurį laiką, t. y. nuo 2016 m., Autodesk kompanija pakeitė visų savo produktų licencijavimo politiką ir perėjo prie programinės įrangos nuomos. „GeoMap“ programinė įranga – ne išimtis ir licencijavimo pokyčiai „GeoMap“ vartotojus pasieks dar šiemet, tik su pereinamuoju periodu.

26 sau

2023 m. vasario ir kovo mėnesių mokymų tvarkaraščiai

Nauji metai – tai naujų tikslų išsikėlimo ir siekimo metas. O, kad lengviau būtų išsikeltus profesinius pasiekti, kviečiame į mūsų organizuojamus 2023 m. mokymų kursus!

16 sau

Nemokamas vebinaras - „Autodesk Construction Cloud“ naudojimas su AEC Collection

Visi AEC Collection naudotojai turi prieigą prie „Autodesk Docs“ licencijos, tačiau tikriausiai ne visi vartotojai tai žino. Tiems, kurie dar nenaudoja „Autodek Docs“ kartu su AEC Collection, architektė – BIM koordinatorė Monika Stelmokė pristatys, kaip susikurti savo pirmąjį projektą „Docs“ sprendime.

10 sau

Nemokas vebinaras - „Autodesk Construction Cloud Bridge“ projektų informacijos valdymas“

„Autodesk Construction Cloud Bridge“ sprendimas suteikia lankstumo ir leidžia dalintis informacija su projekto dalyviais vienoje aplinkoje, išlaikant turimų duomenų kontrolę. „Bridge“ naudojimas supaprastina informacijos dalijimosi procesą tarp komandos narių, todėl darbai yra atliekami laiku ir laikantis numatyto biudžeto.

06 gru

Nemokamas vebinaras - „Enscape“ – vizualizacijų kūrimo priedas „SketchUp“, „Revit“ ir „ArchiCAD“ sprendimams

Nemokamo vebinaro metu, architektė – programinės įrangos specialistė Diana Žmėjauskaitė, pademonstruos kaip „Enscape“ įskiepis (priedas) veikia su skirtingomis 3D projektavimo programomis: „SketchUp“, „Revit“ ir „ArchiCAD“.
Data: gruodžio 14 d., 14:00 val.

01 gru

Nemokamas vebinaras - „Skersinių konstrukcijų (subassembly) BIM projektų tranšėjoms sukūrimas“

Vebinaro metu, „InfoEra“ Technologijų direktorius Leonas Jasevičius, pademonstruos kaip susikurti tranšėjos skersinę konstrukciją (subassembly) pagal poreikius su Autodesk „Subassembly Composer“ programine įranga ir kaip šią konstrukciją panaudoti projekto BIM modelyje.

15 lap

Pereikite nuo nuolatinės „GeoMap“ licencijos prie nuomos

Didžiųjų gamintojų, tokių kaip Autodesk, Trimble ir kt., patirtis rodo, jog perėjimas nuo pastovios licencijos prie nuomos licencijų suteikia programinės įrangos vartotojui privalumų, kurių negali suteikti nuolatinė licencija. Būtent dėl šios priežasties, siūlome pereiti nuo nuolatinės „GeoMap“ licencijas prie metinės nuomos licencijos.

08 lap

Vebinaras - „Greitesnis darbas su „Civil 3D” – kaip automatizuoti nuobodžias užduotis su „Dynamo“

Jei kuriamuose inžinerinių tinklų projektuose susiduriate su pasikartojančiomis ir laiką atimančiomis užduotimis – „Dynamo“ priedas prie „Civil 3D“– būtent Jums. Nemokamo vebinaro metu, specialistas Imantas Maciukevičius, pademonstruos, kaip veikia „Dynamo“ priedas, kokia yra jo paskirtis ir kaip pradėti automatizuoti užduotis.

08 lap

Vebinaras - „Slėginių inžinerinių tinklų BIM modelio kūrimas“

Nemokamo internetinio seminaro metu, „InfoEra“ Technikos direktorius Leonas Jasevičius, papasakos, kokie yra skirtumai tarp „Pressure pipe networks“ ir „Pipe networks“, kokie yra jų privalumai ir trūkumai bei kaip, panaudojant šias dvi funkcijas, sukurti detalius lauko inžinerinių tinklų BIM modelius.

07 lap

Vebinarų serija „Revit tips & tricks“

Kviečiame į „Revit tips & trick vebinarų“ seriją – lapkričio 22 d., lapkričio 29 d ir gruodžio 6 d., organizuojame tris nemokamus vebinarus, kuriuose kalbėsime apie „Revit“ sprendimą ir jo teikiamus funkcionalumus, kurie padeda susikurti efektyvią darbo eigą su „Revit“.

27 spa

Vebinaras „Revit“ pradžiamokslis – 5 žingsniai startuoti su „Revit“

Dažnam specialistui vis dar sudėtinga „perkąsti“ „Revit“ ir jo funkcionalumą ir kyla įvairių klausimų. Internetinio renginio metu, specialistė Monika Stelmokė, papasakos apie „Revit“ programinės įrangos veikimo principą, ko tikėtis pradedant darbą su „Revit“ bei kodėl verta rinktis šį sprendimą.

20 spa

Vebinaras „GeoMap 2023: darbas su taškų debesimis (point cloud)“

Internetinis seminaras skirtas matininkams ir geodezininkams, galvojantiems apie drono ar skenerio įsigijimą ir/arba norintiems pradėti dirbti su taškų debesimis (point cloud), tačiau nežinantiems nuo ko pradėti.

23 rug

Produktų gretas papildė Autodesk „Spacemaker“ programinė įranga!

„Spacemaker“ – intuityvi, su kitomis programinėmis įrangomis sąveikaujanti, debesų pagrindu (angl. Cloud based) sukurta AI programinė įranga, suteikianti architektams, miestų planuotojams ir nekilnojamojo turto plėtotojams galimybę kurti aukštos kokybės sklypų, teritorijų koncepcijas.

15 rug

Vebinaras - „Grafinių žymėjimų kūrimas su „Revit“ programine įranga“

Vebinaras – „Grafinių žymėjimų kūrimas su „Revit“ programine įranga“ vyks š. m. rugsėjo 27 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėja – Architektė – BIM koordinatorė Monika Stelmokė

05 rug

Vebinaras - „Greitesnis darbas su „Revit“ – kaip automatizuoti nuobodžias „Revit“ užduotis su „Dynamo“

Vebinaars – „Greitesnis darbas su „Revit“ – kaip automatizuoti nuobodžias „Revit“ užduotis su „Dynamo“ vyks š. m. rugsėjo 29 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėjas – Cloud sprendimų specialistas Imantas Maciukevičius.

05 rug

Vebinaras - „„MagiCAD for Revit“: nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį projektuojant?“

Vebinaras „„MagiCAD for Revit“: nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį projektuojant?“ vyks š. m. rugsėjo 22 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėjas – „MagiCAD“ programinės įrangos specialistas Vytautas Puras.

05 rug

Vebinaras - „„MagiCAD for Revit“: kaip pasirinkti reikiamą įrangą?"

Vebinaras „MagiCAD for Revit“: kaip pasirinkti reikiamą įrangą?” vyks š. m. rugsėjo 20 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėjas – „MagiCAD“ programinės įrangos specialistas Vytautas Puras.

29 rug

Vebinaras - Autodesk „Construction Cloud” mobilių įrenginių aplikacija – „PlanGrid“

Autodesk „Construction Cloud” mobilių įrenginių aplikacija – „PlanGrid“ – tai penktasis iš DEVYNIŲ, Jums paruoštų, rugsėjo mėnesio vebinarų. Renginys vyks š. m. rugsėjo 15 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėjas – Cloud sprendimų specialistas Imantas Maciukevičius.

29 rug

Vebinaras - „CDE pritaikymas pagal ISO 19650 standartą“

„CDE pritaikymas pagal ISO 19650 standartą“ – tai ketvirtasis iš DEVYNIŲ, Jums paruoštų, rugsėjo mėnesio vebinarų. Renginys vyks š. m. rugsėjo 15 d., 13:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėjas – Technologijų direktorius Leonas Jasevičius.

29 rug

Vebinaras - „BIM GIS integracija“

„BIM GIS integracija“ – tai trečiasis iš DEVYNIŲ, Jums paruoštų, rugsėjo mėnesio vebinarų. Renginys vyks š. m. rugsėjo 13 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėjas – Technologijų direktorius Leonas Jasevičius.

22 rug

Vebinaras - „Urbanistinio projekto vizualizavimas, naudojant „SketchUp Pro“ ir „Lumion“ sprendimus“

Vebinaras „Urbanistinio projekto vizualizavimas, naudojant „SketchUp Pro“ ir „Lumion“ sprendimus“ vyks š. m. rugsėjo 6 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėja – Architektė – programinės įrangos specialistė Diana Žmėjauskaitė

21 rug

Vebinaras - „Enscape“ tekstūros ir jų biblioteka

Vebinaras „Enscape“ tekstūros ir jų biblioteka“ vyks š. m. rugsėjo 8 d., 14:00 val. Trukmė – 45 min. Pranešėja – Architektė – programinės įrangos specialistė Diana Žmėjauskaitė.

20 bir

Kodėl Enscape?

Kviečiame į trijų dalių vizualizavimo sprendinių vebinarą. Antroji dalis – „Kodėl Enscape?“. Renginys vyks š. m. birželio 30 d. 14 val. Trukmė – 40 min.

📍 Programa:
• „LiveSync“ apžvalga.
• Aplinkos nustatymai.
• Želdinimo sprendiniai.
• Lauko apšvietimas.
• Vidaus apšvietimas.
• Enscape medžiagų pan...

09 bir

Enscape Beta versija Mac kompiuteriams jau čia!

Naujojoje Beta versijoje rasite pagrindinius Enscape programinės įrangos privalumus:

– Vizualizavimas realiu laiku;
– Modelio atvaizdavimas realiu laiku renderyjeEksportavimo galimybė;
– Vizualiniai nustatymai;
– Tekstūrų nustatymai.

27 geg

KEIČIASI „ENSCAPE“ PROGRAMINĖS ĮRANGOS KAINOS

Keičiasi „Enscape“ Programinės Įrangos Kainos.

27 geg

KEIČIASI „SKETCHUP PRO“  IR „TRIMBLE CONNECT“ PROGRAMINĖS ĮRANGOS KAINOS

Keičiasi „Sketchup PRO“ ir „Trimble Connect“ Programinės Įrangos Kainos.

18 geg

Vebinaras: Autodesk Build – BIM Procesai Debesyse” | II Dalis

Kviečiame į vebinarą „Autodesk Build – BIM procesai „Debesyse”. Renginys vyks š. m. birželio 9 d. (Ketvirtadienis) 14 val. Trukmė – 45 min.

📍 Programa:
– Autodesk Construction Cloud problemų (issue) kūrimo aplinka;
– Kaip sukurti problemą (issue);
– Kaip priskirti problemą (issue);
–...

18 geg

VEBINARAS: „Darbas PDF brėžiniuose naudojant Bluebeam Revu debesų funkcionalumą“

Kviečiame į vebinarą „Darbas PDF brėžiniuose naudojant Bluebeam Revu debesų funkcionalumą“. Renginys vyks š. m. birželio 2 d. (Ketvirtadienis) 14 val. Trukmė – 40 min. Svarbu – renginys vyks naudojant „Zoom“ platformą, prireikus atsisiųskite ją iš anksto.

Bluebeam Revu leidžia ne tik komentuoti, braižyti, skaičiuoti sąmatas iš PD...

13 bal

VEBINARAS: „Autodesk Construction Cloud (Pradžia) – DOCS kaip CDE pagrindas”

Kviečiame į vebinarą „Autodesk Construction Cloud (Pradžia) – DOCS kaip CDE pagrindas”.

Renginys vyks š. m. balandžio 28 d. (Ketvirtadienis) 14 val. Trukmė – 45 min.

Didėjant BIM reikšmei didėja ir vieningos duomenų aplinkos poreikis. Rinkoje bene didžiausią CDE funkcionalumą turi Autodesk Construction Cloud sprendimas. Š...

31 kov

VEBINARAS: „Autodesk Dynamo – užduočių automatizavimas pradedantiesiems”

Kviečiame į vebinarą „Autodesk dynamo – užduočių automatizavimas pradedantiesiems”. Renginys vyks š. m. balandžio 12 d. 14 val. Trukmė – 45 min.

18 vas

„MagiCAD 2022 UR-2“ atnaujinamai jau čia!

Ir vėl puikios naujienos projektuotojams naudojantiems „MagiCAD“ sprendimus, kadangi šią savaitę oficialiai išleisti „MagiCAD 2022 UR-2“ atnaujinimai.

01 vas

 Autodesk Revit patarimai: įvairių formatų failų panaudojimas projekte | Vebinaras

Kviečiame dalyvauti  vebinare –  „Autodesk Revit patarimai: įvairių formatų failų panaudojimas projekte”.

03 sau

VEBINARAS: "AutoCAD – viena universaliausių ir populiariausių CAD projektavimo programų pasaulyje"

Kviečiame dalyvauti vebinare tema „AutoCAD – viena universaliausių ir populiariausių CAD projektavimo programų pasaulyje”

17 lap

Greitas sąmatų skaičiavimas su BLUEBEAM STUDIO| Vebinaras

Kviečiame dalyvauti  vebinare – „Greitas sąmatų skaičiavimas iš PDF brėžinių su „Bluebeam Studio”.

26 spa

Išleisti „MagiCAD 2022 UR-1” atnaujinimai

Puikios naujienos inžinieriams naudojantiems „MagiCAD“ sprendimus, šiandien oficialiai išleisti „MagiCAD 2022 UR-1“ atnaujinimai!

23 rug

VEBINARAS: „AUTODESK CONSTRUCTION CLOUD”

Kviečiame dalyvauti vebinare tema „AUTODESK CONSTRUCTION CLOUD”: Vieningos duomenų aplinkos naujienos!”

02 rug

GKTR 2020 JAU GEOMAP 2022 PROGRAMOS VERSIJOJE

NAUJOJI „GeoMap 2022” versija jau čia! Programoje sukurtas naujas funkcionalumas susijęs su naujuoju geodezijos ir kartografijos techniniu reglamentu (GKTR 2020).

27 rug

Stogų modeliavimo sprendiniai su REVIT | Vebinaras

Kviečiame į vebinarą „Stogų modeliavimo sprendiniai su „Revit“. Renginys vyks š. m. rugsėjo 7 d. 14 val. 

16 bir

Tarptautinis civilinės inžinerijos konkursas!

Transporto bei infrastruktūros srityse lyderiaujanti „CGS Labs“ (Slovėnija) programinės įrangos gamintoja, su didžiu džiugesiu skelbia tarptautinį civilinės inžinerijos studentų konkursą „CGS LABS INFRA CALLENGE 2021“

04 bir

JAU PASIRODĖ „MAGICAD 2022” VERSIJA!

Šią savaitę oficialiai pristatyta naujoji „MagiCAD 2022“ versija, kuri pilnai suderinama su „Revit 2022“ ir „AutoCAD 2022“ versijomis.

18 geg

„SketchUp Pro“ kainų pokyčiai

Nuo 2021 birželio 1 d. numatomi „SketchUp Pro“ programinės įrangos kainų pokyčiai. 

17 kov

„AutoPath Pro 2021” transporto manevrų simuliacija I vebinaras

Kviečiame dalyvauti  vebinare – „AutoPath Pro 2021” transporto manevrų simuliacija, kuris vyks š.m. kovo 31d. 14val.

02 kov

Kovo mėnesio mokymų tvarkaraštis

Kviečiame susipažinti su 2021 m. kovo mėn. vyksiančių nuotolinių programinės įrangos mokymų tvarkaraščiu. Vyks „Revit“ (elektrotechninės, konstrukcinės, architektūrinės dalies), „AutoCAD Civil 3D”, „Fusion 360”, „Inventor“, „GeoMap“, „SketchUp Pro“ ir „V-Ray“ kursai.

01 kov

„InfoEra“: plečiamas bendradarbiavimas su „Esri“

„InfoEra“ prisijungė prie „Esri“ partnerių tinklo ir kartu su oficialiu „Esri ArcGIS“ programinės įrangos platintoju UAB „Hnit-Baltic” Lietuvos vartotojams pasiūlys integruotus geografinių informacinių sistemų (GIS) bei statinių informacinio modeliavimo (BIM) sprendimus.

24 vas

Vebinaras: „MagiCAD for Revit“: efektyvaus darbo įrankiai

Kviečiame į internetinį seminarą –  „MagiCAD for Revit“: efektyvaus darbo įrankiai“, kuris vyks kovo 9 d. (antradienį) 14 val. „Zoom“ platformoje.

18 vas

„InfoEra“ tapo „Enscape“ partnere

Nuo šiol „InfoEra“ programinės įrangos sprendimų grupė Baltijos šalių rinkoje atstovaus projektų vizualizavimo realiuoju laiku įrankius „Enscape”.

08 vas

Nauja 2021.2 „CGS Labs Solutions“ versija

Transporto bei infrastruktūros srityse lyderiaujanti „CGS Labs“ (Slovėnija) programinės įrangos gamintoja šių metų vasarį išleido programinių sprendimų rinkinį – „CGS Labs Solutions 2021.2“

12 sau

Vebinaras apie „Revit“ susietų modelių valdymą

Kviečiame dalyvauti „Revit“ naudotojams skirtame vebinare – „Revit“ pradžiamokslis: susietų modelių valdymas. Renginys vyks sausio 28 d. 14 val.

23 gru

Sveikiname su šventėmis!

Linkime veržlių idėjų ir inovatyvių sprendimų. Geram startui reikia jėgos! Sėkmingų 2021-ųjų metų linki „InfoEra“ komanda.

09 gru

Mokymų centras kviečia į nuotolinius kursus (sausio mėn.)

Kviečiame pradėti metus darbingai ir skirti laiko tobulėjimui. Investuokite į profesines žinias ir dalyvaukite „InfoEra“ rengiamuose programinės įrangos mokymuose sausio mėn.

07 gru

Kvalifikacijos kėlimo kursai (SPIA)

Kviečiame dalyvauti Smulkiųjų projektavimo įmonių asociacijos (SPIA) organizuojamuose nuotoliniuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, kurie vyks 2020 gruodžio 9 d. (trečiadienį) 14:00 val. Dalyvavimas yra nemokamas.

16 lap

E-Knyga „AutoCAD“ naudotojams

Kompanija „Autodesk“ parengė elektroninę knygą, skirtą „AutoCAD“ programinės įrangos naudotojams. Kviečiame naudotis pateiktais patarimais.

12 lap

Vebinaras. „Revit” patarimai: efektyvus projekto vaizdų valdymas

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare ir daugiau sužinoti apie efektyvų projekto vaizdų valdymą su „Revit“ programine įranga. Vebinaras vyks š. m. lapkričio 30 d., 14 val.

11 lap

Svarbios žinios „GeoMap 2002-2018“ programos naudotojams

Neatnaujinta programinė įranga yra iššūkis tiek programinės įrangos naudotojams, tiek gamintojams. Artimiausiu metu bus sustabdytas ir versijų iki „GeoMap 2018” (imtinai) palaikymas. Dėl šios priežasties įmonėms labai svarbu įsivertinti, koks programinės įrangos įsigijimo modelis yra tinkamesnis – atnaujinimas ar nuoma.

05 lap

„MagiCAD” vebinarų serija: Duomenimis pagrįstas inžinerinis projektavimas

„MagiCAD“ programinės įrangos gamintoja „Progman Oy“ kviečia vidaus inžinerinių sistemų inžinierius-projektuotojus dalyvauti seminarų internetu serijoje „Duomenimis pagrįstas inžinerinis projektavimas”.

04 lap

„Autodesk”: klientams bus pasiekiamos 5 versijos

Programinės įrangos gamintojas „Autodesk“ nuo š. m. lapkričio 2 d. išplėtė galimybes klientams naudotis ankstesnėmis programų versijomis.

20 spa

Infrastruktūros modelio kūrimo automatizavimas su „Dynamo“ (vebinaras)

Kviečiame į vebinarą „Infrastruktūros modelio kūrimo automatizavimas su „Dynamo“ (Įvadas)“. Renginys vyks š. m. spalio 29 d. 14 val.

20 spa

Bendradarbiavimas BIM projektuose (vebinaras)

Kviečiame dalyvauti vebinare tema „Bendradarbiavimas BIM projektuose“, kuris vyks š.m. spalio 27 d. 14 val.

19 spa

Bendradarbiavimas pasitelkiant „BIM 360 Design“ sprendimą (vebinaras)

Kviečiame dalyvauti „Autodesk“ kompanijos organizuojamame vebinare apie bendradarbiavimo galimybes, pasitelkiant „BIM 360 design” funkcionalumą. Renginys vyks lapkričio 3 d.

07 spa

Vebinaras apie informacijos klasifikavimą BIM procese

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare apie informacijos klasifikavimo specifiką BIM procese. Renginys vyks š. m. spalio 14 d. 14 val.

18 rug

Kaip vizualiai pateikti „Revit“ modelį? (vebinaras)

Kviečiame dalyvauti vebinare ir daugiau sužinoti, kaip vizualiai pateikti „Revit“ modelį. Renginys vyks š. m. rugsėjo 30 d., 10 val.

14 rug

„Autodesk”: pereiti prie 3 m. nuomos apsimoka

Nuo 2020 m. rugsėjo programinės įrangos gamintoja „Autodesk“ klientams suteikia galimybę paprastu būdu pereiti prie trejų metų trukmės nuomos ir sutaupyti.

04 rug

Vebinarų serija apie produkto duomenų valdymą („Vault“)

Kompanija „Autodesk“ kviečia dalyvauti vebinaruose apie „Vault“ programinės įrangos sprendimą. Pirmasis vebinaras – rugsėjo 17 d.

19 rug

Išleista nauja „Bluebeam Revu 20“ versija

Š. m. rugpjūčio 18 d. pasirodė „Bluebeam Revu 20“ versija. Šis išmanus PDF redaktorius funkcionalumo bene labiausiai atitinka statybų rinkos profesionalų poreikius.

05 rug

Vebinaras: BIM projektų vizualizavimas su „3ds Max”

Kviečiame dalyvauti vebinare apie BIM projektų vizualizavimą su „3ds Max” ir „V-Ray 5“ programine įranga, kuris vyks š. m. rugsėjo 3 d. 14 val.

25 lie

Specialus pasiūlymas „Autodesk“ sertifikavimui

Nuo š. m. liepos 10 iki rugpjūčio 10 d. taikoma net 40% nuolaida specialistų sertifikavimui („Autodesk Certified Professional“ (ACP)).

07 lie

Vebinaras apie BIM projektų vizualizavimą

Kviečiame dalyvauti vebinare apie universalią BIM projektų vizualizavimo darbo eigą. Seminaras internetu vyks š. m. liepos 10 d., 14 val.

23 bir

Išleistas „V-Ray 5 for 3ds Max”

Š. m. birželio vid. pasirodė „V-Ray 5 for 3ds Max”. „V-Ray 5 for 3ds Max” yra bene labiausiai išbaigtas programinės įrangos sprendimas vizualizacijų kūrėjams ir dizaineriams.

22 bir

Dirbtuvės: „SketchUp“ interjero vizualizavimas su „Unreal Engine“

Kviečiame nepraleisti progos ir dalyvauti nemokamose nuotolinėse dirbtuvėse (angl. workshop) „„SketchUp“ interjero vizualizavimas realiuoju laiku su „Unreal Engine“. Renginiai interjero dizaineriams vyks liepos 2, 3 d.

18 bir

„CGS Labs“ ir „InfoEra“ pristato: Lietuvos rinkai pritaikytas 3D kelių ženklinimas

Programinės įrangos gamintojas „CGS Labs“ ir „InfoEra“ pristato Lietuvos rinkai pritaikytą 3D kelių ženklinimo sprendimą.

17 bir

„MagiCAD” vebinarai

Kviečiame dalyvauti programinės įrangos gamintojo „Progman Oy“ rengiamuose vebinaruose apie „MagiCAD 2021” versiją, kurie vyks birželio 23-24 d.

17 bir

Jau pasirodė „MagiCAD 2021” versija

Š. m. birželį išleista „MagiCAD 2021” versija, o joje – galimybė projektuoti vidaus dujotiekį bei net 180 naujų išmanių funkcijų ir patobulinimų vidaus inžinerinėms sistemoms projektuoti „Revit“ ir „AutoCAD“ aplinkose.

10 bir

„Autodesk“ suteikia paramą mokymams

Programinės įrangos gamintojas „Autodesk“ kviečia dalyvauti „FLOW“ programoje ir kreiptis paramos mokymų kainai kompensuoti. Prašymai teikiami iki š. m. birželio 28 d. (pratęsta).

09 bir

„SketchUp“ licencijavimo pokyčiai

Nuo 2020 m. lapkričio 4-osios „SketchUp“ pereina prie nuomos modelio.

01 bir

„AutoCAD Web App” vebinaras

Kviečiame dalyvauti vebinare apie „AutoCAD“ internetinės naršyklės versiją – „Seamless Workflows Using the AutoCAD Web App“, kuris vyks birželio 11 d. 17 val.

26 geg

Gegužės - birželio mokymai (tvarkaraštis)

Kviečiame į gegužės-birželio mėnesiais rengiamus atvirus programinės įrangos mokymus. Organizuojami tiek nuotoliniai (live – online tipo), tiek mokymų klasėje vyksiantys kursai.

22 geg

Kvalifikacijos kėlimo kursai architektams

Kviečiame dalyvauti SPIA organizuojamuose nuotoliniuose kvalifikacijos kėlimo kursuose (nemokami), kurie vyks 2020 gegužės 27 d. (trečiadienį) 14:00 val.

21 geg

„Bluebeam Revu“ vebinarų serija

Kviečiame į Bluebeam Revu vebinarus. Kasdien, iki birželio 1 d., „Bluebeam“ organizuoja teminius renginius internetu. Trukmė – 30 min.

05 geg

Išleista „GeoMap 2021” versija

Š. m. balandžio pabaigoje išleista „GeoMap 2021“ versija. Kviečiame susipažinti su svarbiausiais patobulinimais.

20 bal

Kviečiame į nuotolinius mokymus (ATNAUJINTAS)

Š. m. balandį kviečiame pasitikti tobulinantis. Šiuo metu renkamos nuotolinių „Live online” mokymų grupės. Registruokitės!

15 bal

Vebinaras. Kaip pradėti naudotis BIM 360?

Kviečiame dalyvauti vebinare ir sužinoti daugiau apie „BIM 360“ sistemą, apimančią duomenų valdymą viso projekto gyvavimo ciklo metu. Renginys vyks š. m. balandžio 21 d. 14 val.

10 bal

Vebinaras. „Revit“ parametrų tipai ir kur juos naudoti?

Kviečiame į vebinarą apie „Autodesk Revit“ programinės įrangos parametrus ir kaip juos efektyviai naudoti. Renginys vyks š. m. balandžio 16 d. 14 val.

03 bal

Vebinaras. „Revit”: medžiagų kūrimas ir grafinis modelio pateikimas

Kviečiame į vebinarą apie medžiagų kūrimą ir grafinio modelio pateikimą „Revit“ programinėje įrangoje. Sužinoti daugiau apie šį „Revit“ funkcionalumą galėsite jau š. m. balandžio 9 d. 14 val.

01 bal

3D architektūros kūrimas su SketchUp Pro ir V-Ray (dirbtuvės)

Kviečiame nepraleisti progos ir dalyvauti nuotolinėse dirbtuvėse (angl. workshop) „3D architektūros kūrimas su „SketchUp PRO“ ir „V-Ray““. Renginiai interjero dizaineriams vyks balandžio 8, 9, 10 d. (6 akad. val.)

01 bal

Vebinaras. Kaip sukurti eksterjero 3D vizualizaciją?

Kviečiame dalyvauti vebinare apie eksterjero 3D vizualizacijų kūrimą. Interneritinis seminaras vyks š. m. balandžio 3 d., 14 val.

30 kov

Vebinaras. Kaip dvigubai greičiau modeliuoti iš 3D taškų masyvų?

Dirbate su Revit? Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare „Kaip dvigubai greičiau modeliuoti iš 3D taškų masyvų su UNDET for Revit? Vebinaras vyks š. m. balandžio 2 d. 14 val.

24 kov

„Autodesk“ kviečia nemokamai naudotis bendradarbiavimo įrankiais

Kompanija „Autodesk“ pristato galimybę nemokamai naudotis bendradarbiavimui skirtais įrankiais. Šia galimybe galima pasinaudoti nuo kovo 24 iki gegužės 31 d.

23 kov

Vebinaras. Darbas su Revit: nuo ko pradėti?

Sužinokite daugiau apie „Autodesk Revit” programinės įrangos funkcionalumą jau kovo 26 d. vyksiančiame vebinare.

20 kov

SketchUp nemokamai mokslo įstaigoms

Atsižvelgiant į dabartinę Covid-19 situaciją ir mokyklų uždarymą, „Trimble SketchUp“ komanda suteikia galimybę institucijoms naudotis „SketchUp Pro“ nešiojamojo kompiuterio licencija be papildomų išlaidų.

16 kov

„InfoEra“ dirbs įprastai

LR Vyriausybei paskelbus Lietuvoje karantino padėtį, „InfoEra“ veikla bus vykdoma įprastai, nenumatomi jos sutrikimai.

16 kov

Nuotolinio darbo su programine įranga galimybės

Išaugus poreikiui dirbti iš namų, dalijamės informacija, kuri pravers dirbantiems ne biure.

05 kov

Balandžio - Birželio mokymų kalendorius. Kviečiame!

Kviečiame susipažinti su UAB InfoEra 2020 metų balandį-birželį organizuojamų atvirų programinės įrangos mokymų kalendoriumi ir registruotis į pasirinktus kursus.

24 sau

Žaidimo 3D aplinkos kūrimas (vebinaras)

Kviečiame dalyvauti š. m. sausio 30 d. vyksiančiame internetiniame seminare „Žaidimo 3D aplinkos kūrimo darbo eiga “.

16 sau

Konferencija „Matavimo technologijų ekspresas“

Kviečiame dalyvauti tradicinėje konferencijoje „Matavimo technologijų ekspresas 2020“. Renginys matininkams ir geodezijos specialistams vyks Vilniuje (vasario 13 d.) ir Kaune (vasario 20 d.).

16 sau

Keičiasi „GeoMap“ programinės įrangos kainos ir palaikymo sąlygos

Keičiantis bendradarbiavimo su „Autodesk“ kompanija palaikymo sąlygoms, keisis ir „GeoMap“ programinės įrangos kainos.

09 sau

2020 startas: BIM koordinavimas

Augant statybos ir infrastruktūros sektorių poreikiams jau dabar įgyvendinti BIM projektus, 2020-uosius „InfoEra“ pradeda pristatydama BIM koordinavimo paslaugą.

20 gru

Su šventėmis!

Tegul net ambicingiausios idėjos virsta realybe! Laimingų šventinių akimirkų.

17 gru

Kaip išpildyti pažadą dirbti su kolegomis dar glaudžiau? (vebinaras)

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare infrastruktūros sektoriaus profesionalams, kuris vyks 2019-12-19, 10 val.

05 gru

SketchUp vebinaras: „Modernus interjero elementų kūrimas“

Augant susidomėjimui „SketchUp PRO“ programine įranga ir jos galimybėmis, kviečiame į internetinį seminarą „Modernus interjero elementų kūrimas“ (gruodžio 17 d. 14 val.).

18 lap

Internetinis seminaras apie interjero vizualizacijas

Š. m. lapkričio 22 d. kviečiame dalyvauti internetiniame seminare „Interjero vizualizacija: nuo koncepto iki post-produkcijos“.

12 lap

„GeoMap“ nuoma ar nuolatinė licencija. Ką rinktis?

Prieš kelerius metus „InfoEra“ matininkams pristatė naujieną – galimybę lanksčiau valdyti „GeoMap“ programinės įrangos licencijas.

08 lap

Revit kursai architektams ir inžinieriams

Kviečiame registruotis į „Revit“ mokymus Vilniuje ir Kaune.

31 spa

Kviečiame tapti „Autodesk“ sertifikuotais specialistais

Kviečiame laikyti pasirinktos programinės įrangos egzaminus ir gauti „Autodesk Certified Professional“ arba „Autodesk Certified User“ sertifikatus palankiausiomis sąlygomis.

17 spa

Renkamos SketchUp mokymų grupės

Kviečiame registruotis į SketchUp programinės įrangos mokymus pradedantiesiems, pažengusiems ir įvairių sričių specialistams.

16 lie

Naujoji „MagiCAD 2020“ jau čia!

Prasidėjus vasaros sezonui buvo oficialiai pristatyta naujoji „MagiCAD 2020“ versija skirta „AutoCAD“ ir „Revit“ vartotojams. Kas naujo juose?

13 geg

Tobulėti siūlome kasdien... net ir vasarą!

Kviečiame susipažinti su UAB InfoEra 2019 metų liepos – rugsėjo mėnesiais organizuojamų atvirų mokymų kalendoriumi ir registruotis į pasirinktus programinės įrangos kursus.

19 bal

Sveikiname su Šv. Velykomis

Sveikiname su artėjančiomis Velykomis!

08 bal

GeoMap vasara 2019: Evoliucija

Ar jau pagalvojote apie šios vasaros planus? Kviečiame vasaros pradžią pasitikti su mumis! Gegužės 31-birželio 1 dienomis organizuojame mokymus „GeoMap vasara 2019: Evoliucija“. Kviečiame susipažinti su renginio programa.

08 kov

Kaip palengvinti savo darbo dieną panaudojant Bluebeam Revu?

Kviečiame į renginį, kurio metu pademonstruosime kaip naudojant Bluebeam programinę įrangą, savo darbo dieną paversti efektyvesne. Renginio metu apžvelgsime realias Švedijos ir Lietuvos situacijas programinės įrangos pritaikyme.

05 kov

Chaos Cloud jau čia!

Sklindantys gandai apie pilną Chaos Cloud versiją tapo realybe. Nuo šiol vizualizavimo darbus atlikti galėsite Online, taip ne tik pagreitindamas savo darbo procesą, bet ir naudojant tik minimalius kompiuterinės įrangos resursus.

04 kov

Konkursas „Lietuvos BIM projektai

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja kasmetinį konkursą „Lietuvos BIM projektai“.

21 vas

BIM: Lauko inžineriniai projektai arba Kaip sėkmingai pasiruošti 2020 m. su BIM?

Atsižvelgdami į vis didėjantį BIM naudojimą tiek Europos, tiek Lietuvos mastu, kviečiame į renginį, skirtą lauko inžinerinių tinklų projektams, naudojant BIM sistemą.

07 vas

Renkamos naujos mokymų grupės!

Kviečiame susipažinti su UAB InfoEra 2019 metų balandį – birželį organizuojamų atvirų mokymų kalendoriumi ir registruotis į pasirinktus programinės įrangos kursus.

28 sau

CGS Labs atnaujinimai ir akcija

Aktualūs atnaujinimai Plateia, Autopath, Autosign, Ferrovia, Aquaterra ir Electra produktams. Šiems produktams taip pat paskelbta akcija iki vasario 28 dienos.

18 sau

Konferencija "Matavimo technologijų ekspresas 2019"

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, kviečiame visus geodezininkus, matininkus, su „GeoMap“ programa dirbančius specialistus sudalyvauti konferencijoje „Matavimo technologijų ekspresas 2019“. Šiais metais esame paruošę jums nemažai aktualių naujienų, pranešimų ir praktinių patarimų, kuriuos iš karto galėsite pritaikyti savo veikloje.

11 sau

Sujungiame jėgas su STUDIO KIBITZ

Sujungiame dviejų patyrusių įmonių jėgas, kurdami naujus sprendimus efektyvesniam darbų eigos išpildymui. Artimiausiu metu kviesime jus į internetinius seminarus ir renginius, kurie bus ypač aktualus tiek esamiems, tiek būsimiems specialistams.

21 gru

Su artėjančiomis šventėmis!

Linkime Jums prasmingų darbų, pačių drąsiausių idėjų ir atvirumo viskam, kas nauja.

13 gru

Galimybė gauti pilną „Autosign“ versiją nemokamai

Jei norite gauti nemokamą 60-ies dienų Autosign versiją, kviečiame pasinaudoti šia galimybe iki 2019 m. sausio 31 dienos.

09 lap

„Progman Oy“ ir „Schneider Electric“ stiprina draugystę

Lapkričio 13 d. „MagiCAD“ organizuoja internetinį seminarą, kurio metu bus pristatytas „Progman Oy“ ir „Schneider Electric“ bendradarbiavimo rezultatas – „Schneider Electric Ecodial“ įrankis. Daugiau apie kompanijų bendradarbiavimą ir seminarą skaitykite naujienų apžvalgoje.

05 lap

Oficialiai pristatyti „MagiCAD 2019 UR-1“ atnaujinimai

Trumpa įžanginė informacija apie „MagiCAD 2019 UR-1“ atnaujinimus. Kokie ryškiausi pakeitimai pasirodo su šiuo atnaujinimu, plačiau apžvelgsime artimiausiuose blog’o įrašuose.

14 rug

Kviečiame į „Garden Style“ parodą!

Paskutinį vasaros šeštadienį kviečiame apsilankyti „Garden Style“ parodoje, kur busime ir mes! Iš arčiau supažindinsime su „SketchUp“ programine įranga bei mokymais. Tai ne viskas – esame paruošę staigmeną, pritaikytą „SketchUp” naudotojams Lietuvoje.

02 geg

15 PROC. NUOLAIDA „AUTODESK“ PRODUKTŲ NUOMAI

Nuo š. m. gegužės 7 d. iki liepos 20 d. turintieji nuolatines „Autodesk“ produktų licencijas (be galiojančių prenumeratų) galės išsikeisti turimas licencijas į programinės įrangos nuomą su nuolaida.

30 bal

Civilpoint Baltic Roadshow 2018

Kviečiame dalyvauti infrastruktūros specialistams skirtame renginyje: „Civilpoint Baltic Roadshow 2018“.

Renginio metu pateiksime naujausią informaciją apie efektyvius sprendimus infrastruktūros sektoriui. Sužinoti apie praktinį BIM procesų įgyvendinimą pasitelkiant efektyvius programinės įrangos sprendimus, gebančius spręsti kylančius...

18 bal

Dalyvaujame parodoje Resta 2018

2018 m. balandžio 25 – 28 d. kviečiame apsilankyti parodoje „Resta”. Parodos metu „InfoEra“ kartu su partneriais „GeoNovus“ pristatys programinės ir techninės įrangos sprendimus statybų rinkai.

04 bal

AutoCAD 2019: kas naujo?

Kovo 22 d. pasirodė AutoCAD 2019® versija, kviečiame susipažinti su pagrindinėmis naujienomis AutoCAD® vartotojams.

03 bal

Dalyvaujame „Namų pasaulis“ parodoje

Kviečiame dalyvauti parodoje „Namų pasaulis“, kuri vyks š. m. balandžio 5-8 d. Kaune, Žalgirio arenoje. „InfoEra“ stendą rasite 0 a. galerijoje (M5 vieta).

30 kov

Nuo kovo mėn. vieningas AutoCAD

AutoCAD 2019 versija – jau čia. Autodesk pristatė dar vieną naujovę – vieno AutoCAD koncepciją. Nuo šiol AutoCAD įsigyjamas kartu su specializuotais moduliais.

12 kov

Bluebeam Revu kovo mėn. vebinarai

Kviečiame dalyvauti nemokamuose „Bluebeam“ programinės įrangos vebinaruose šį kovą.

05 kov

Kviečiame į seminarą-diskusiją „BIM2ARCH: gerosios praktikos ir perspektyvos“

Kviečiame dalyvauti seminare-diskusijoje architektams ir projektų vadovams „BIM2ARCH: gerosios praktikos ir perspektyvos“. Renginys vyks š. m. kovo 29 d. Kaune.

06 vas

Bluebeam Revu vasario mėn. vebinarai

Kviečiame daugiau sužinoti apie „Bluebeam“ bendradarbiavimo PDF platformoje sprendimus internetiniuose seminaruose, kurie vyks šių metų vasarį.

18 sau

Kviečiame į atvirus programinės įrangos mokymus

Kviečiame susipažinti su UAB InfoEra šių metų pirmąjį ketvirtį organizuojamų atvirų mokymų kalendoriumi ir registruotis į pasirinktus programinės įrangos kursus.

17 sau

„InfoEra“ ir „Civilpoint“ bendradarbiaus vystant BIM sprendimus infrastruktūrai

Šių metų sausį „InfoEra“ pasirašė susitarimą su Suomijos kompanija „CivilPoint“, siekiant pasiūlyti Baltijos šalių rinkai efektyvius BIM sprendimus infrastruktūros sektoriui.

17 sau

Matavimo technologijų ekspresas

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje konferencijoje „Matavimo technologijų ekspresas“. Tradiciniu tapusio renginio metu, turėsite galimybę daugiau sužinoti apie naujausius rinkos lyderių „Trimble“ ir „DJI Enterprise“ sprendimus geodezijai, klientų patirtis bei integraciją su pažangia „GeoMap“ programine įranga.

15 sau

Kviečiame į kvalifikacijos kėlimo kursus architektams

Kviečiame dalyvauti kvalifikacijos kėlimo kursuose architektams, kurie vyks š. m. sausio 18 d. Vilniuje, viešbutyje „Conti“ (Raugyklos g. 7/2).

12 sau

Keičiasi „GeoMap“ programinės įrangos kainos ir įsigijimo sąlygos

Nuo š. m. kovo 15 d. keičiasi „GeoMap“ programinės įrangos įsigijimo kainos bei licencijavimas. Šios permainos yra susijusios su „Autodesk“ gamintojo kainodaros pokyčiais.

10 sau

Specialūs Autodesk pasiūlymai (galioja iki 01 16)

Nuo š. m. sausio 9 iki 16 d. AutoCAD® ir AutoCAD LT Revit Suite® programinės įrangos nuomai taikoma nuolaida. Kviečiame pasinaudoti pasiūlymais!

08 sau

Bluebeam internetiniai seminarai

Kviečiame dalyvauti programinės įrangos gamintojo „Bluebeam“ internetiniuose seminaruose, kurie vyks 2018 m. sausį.

21 gru

Su šventėmis!

Tegul gražiausios metų šventės įkvepia naujiems siekiams ir suteikia ryžto didiems darbams. Jaukių Šv. Kalėdų ir džiugių Naujųjų metų!

15 gru

„Bluebeam“ naujiena – sąsaja su „ArchiCAD“

Šių metų gruodžio 12 d. bendradarbiavimo įrankio „Bluebeam Revu“ gamintojas „Bluebeam“ pristatė naujieną – sąsają su „ArchiCAD 21“ programine įranga.

13 gru

Lietuvos BIM projektai 2018

Kviečiame dalyvauti VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos BIM projektai“.

05 gru

Autodesk ir Esri bendradarbiavimas

Šių metų lapkritį „Autodesk“ ir „Esri“, BIM ir GIS lyderės pasaulyje, pasirašė partnerystės susitarimą ir kartu sieks didesnės vietos nustatymo ir 3D modelių informacijos integracijos.

01 gru

Kviečiame į architektų kvalifikacijos kėlimo kursus

Kviečiame dalyvauti Smulkiųjų projektavimo asociacijos organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, kurie vyks š. m. gruodžio 6 d..

23 lap

Dėl programinės įrangos naudojimo

Per paskutinius 11 mėnesių asociacijos iniciatyva buvo atliktas rekordinis skaičius programinės įrangos auditų Lietuvos įmonėse. Didžioji dalis nelicencijuotos programinės įrangos atvejų nustatyta įmonėse, kurių veikla susijusi su projektavimu, statyba bei geodezija.

10 lap

Internetinis seminaras apie „GeoMap“ naujienas - jau lapkričio 17d.

Kviečiame dalyvauti 2017 m. lapkričio 17 d. vyksiančiame internetiniame seminare „GeoMap naujienos“.

07 lap

Kviečiame į renginį BIM2ARCH: praktikos ir inovacijos

Kviečiame iš arčiau susipažinti su architektūros rinkos naujovėmis bei praktikomis renginyje „BIM2ARCH: praktikos ir inovacijos“. Seminaras vyks š. m. lapkričio 30 d. Vilniuje, viešbutyje „Urbihop“.

03 lap

„BIM geležinkelių infrastruktūrai: procesai ir inovacijos“. Kviečiame į renginį

Kviečiame dalyvauti renginyje „BIM geležinkelių infrastruktūrai: procesai ir inovacijos“, kuris vyks š. m. lapkričio 21 d. Vilniuje, „Corner Hotel“.

11 spa

Kviečiame į renginį apie BIM infrastruktūros projektuose

Kviečiame dalyvauti infrastruktūros specialistams skirtame renginyje: „BIM infrastruktūros projektuose: valdymas ir programinės įrangos sprendiniai“.

28 rug

Kviečiame į „Archzoną“

Š. m. spalio 5-6 d. parodų centre „Litexpo“ Tarptautinėje parodoje „Baldai“  vyks specializuotas renginys architektams ir interjero dizaineriams „ArchZona“.

15 rug

„GeoMap 2018” naujiena - sąveika su dronais

„GeoMap“ programinė įranga nuo šiol turės galimybę į matavimo procesą įtraukti ir bepiločius orlaivius.

05 rug

Atnaujintas programinės įrangos rinkinys statybų rinkai

Autodesk® gamintojo programinės įrangos rinkinys architektūrai, inžinerijai ir konstrukcijoms (AEC Collection®) papildomas naujais dar daugiau galimybių suteikiančiais produktais.

01 rug

„MagiCAD“ internetiniai seminarai

„MagiCAD“ programinės įrangos, skirtos efektyviam vidaus inžinerinių sistemų projektavimui, gamintojas „Progman OY“ kviečia susipažinti su programinės įrangos funkcionalumu bei tobulinti įgūdžius internetiniuose seminaruose.

25 lie

„MagiCAD 2018“ versijos naujienos

Naujoje „MagiCAD 2018” versijoje sukurti visiškai nauji bei patobulinti esami įrankiai inžinieriams, kurie padės dar efektyviau išnaudoti laiką projektuojant pastato vidaus inžinerines sistemas.

19 lie

„InfoEra“ tapo „CGS Labs“ partnere

UAB „InfoEra“ tapo „CGS Plus“ programinės įrangos gamintojos, siūlančius efektyvius ir pažangius sprendimus bei įrankius infrastruktūros projektavimui, partnere Baltijos šalyse.

11 lie

IKI 30 PROC. NUOLAIDA „AUTODESK“ PRODUKTŲ NUOMAI

Nuo š. m. liepos 10 d. iki spalio 20 d. turintieji nuolatines „Autodesk“ produktų licencijas (be galiojančių prenumeratų) galės išsikeisti turimas licencijas į programinės įrangos nuomą su nuolaida.

16 bir

Turintiems nuolatines licencijas palankus metas pereiti prie nuomos

Nuo birželio 15 d. „Autodesk“ klientai, turintys nuolatines licencijas su galiojančia prenumerata, gali pereiti prie programinės įrangos nuomos pigiau.

07 bir

Jau pasirodė naujoji „MagiCAD 2018“ versija

Oficialiai pristatyta naujoji „MagiCAD 2018“ versija leidžianti dar greičiau, lengviau ir kokybiškiau projektuoti pastato vidaus inžinerines sistemas.

02 bir

„InfoEra“ tapo „Bluebeam“ programinės įrangos partnere Baltijos šalyse

UAB „InfoEra“ tapo oficialia inovatyvius technologinius sprendimus siūlančios „Bluebeam“ partnere Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

19 geg

Specialus pasiūlymas bendradarbiavimo įrankių nuomai

Nuo gegužės 7 d. iki liepos 21 d. „Autodesk“ bendradarbiavimo įrankių nuomą galima įsigyti labai palankiomis sąlygomis.

03 geg

Prasidėjo registraciją į renginį „GeoMap vasara 2017“

Visus besidominčius „GeoMap“ programine įranga bei naujausiomis matavimo technologijomis kviečiame į UAB „InfoEra“ organizuojamą vasaros žinių šventę

25 bal

Kviečiame dalyvauti renginyje apie technologines statybų rinkos naujoves

Kviečiame dalyvauti specialistams skirtame renginyje „Technologinės statybų rinkos naujovės: programinė įranga ir praktiniai sprendimai“.

21 bal

„Resta“ parodoje – praktiniai BIM sprendimai

Kviečiame iš arčiau susipažinti su praktiniais BIM sprendimais ir efektyviu jų taikymu „Resta 2017“ parodoje.

12 bal

„Autodesk“ produktų 2018 versijos

„Autodesk“ produktų 2018 versijų išleidimo tvarkaraštis.

06 bal

Pasirodė „AutoCAD 2018“ versija

Kovo mėnesį pasirodė nauja „AutoCAD“ programinės įrangos versija – „AutoCAD 2018“.

31 kov

Svarbi informacija turintiems „Autodesk“ nuolatines licencijas

„Autodesk“ kompanija ir toliau deda pastangas sukurti didžiausią vertę savo klientams. Dalis artmiausiais metais planuojamų pokyčių palies ir turinčius nuolatines licencijas, jiems siūloma apsvarstyti ir programinės įrangos nuomos galimybes.

10 kov

Apie programinę įrangą statybai - internetiniame seminare

Svarstote galimybę investuoti į programinę įrangą architektūrai, inžinerijai ir statybai? Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare.

10 kov

Internetinis seminaras „GEOMAP NAUJIENOS“

Kviečiame dalyvauti 2017 m. kovo 13 d. vyksiančiame internetiniame seminare „GeoMap naujienos“

01 kov

Kovo 8-oji – „Autodesk atsakymų diena“

Š. m. kovo 8 d. (trečiadienį) vyks internetinis „Autodesk“ klausimų-atsakymų seminaras.

17 vas

Išleista „GeoMap 2017“ papildyta programos versija

Informuojame, jog išleista papildyta „GeoMap 2017“ versija, kurios galimybės leis dirbti dar paprasčiau.

07 vas

30 proc. nuolaida „Autodesk“ produktų 3 metų nuomai

Š. m. vasario 7 – balandžio 21 d. „Autodesk“ programinės įrangos naudotojai, turintys neatnaujintas nuolatines licencijas, gali įsigyti pasirinktų produktų ar jų rinkinių nuomą su 30 proc. nuolaida.

20 sau

Konferencija „Matavimo technologijų ekspresas“

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Matavimo technologijų ekspresas“, kurios metu galėsite iš arčiau susipažinti su technologinėmis „Trimble“ matavimo prietaisų ir „GeoMap“ programinės įrangos naujienomis.

10 sau

Pasirodė „Byla 2018“ versija

Informuojame, jog 2017 m. sausio mėn. 10 d. pasirodė programinės įrangos „Byla 2018“ versija, kurioje rasite naujausius rinkos vertės skaičiavimo koeficientus.

14 gru

Pasirodė nauja „MagiCAD“ versija „AutoCAD“ ir „Revit“ programoms

„Progman Oy“, „MagiCAD“ programinės įrangos gamintojas, pristatė „MagiCAD 2016.11“ versijas „AutoCAD“ ir „Revit“ programoms.

12 gru

Atsinaujinantiems „Collaboration for Revit“ su 20 proc. nuolaida

Išskirtinė galimybė sutaupyti 20 proc. nuomos kainos įsigyjant paslaugą „Collaboration for Revit“ pasirinktam laikotarpiui.

28 lap

„AutoCAD Electrical 2017“ programinės įrangos internetinis seminaras

Kviečiame dalyvauti 2016 m. lapkričio 29 d. 14 val. vyksiančiame interaktyviame seminare apie „AutoCAD Electrical 2017“ programinės įrangos naudojimo aktualijas bei funkcionalumą.

19 lap

SketchUp Pro 2017 – dar greitesnė ir patogesnė

Praėjusią savaitę programinės įrangos gamintojas „Trimble“ pristatė intuityvios trimačių modelių kūrimo CAD sistemos „SketchUp Pro“ 2017 versiją.

14 lap

SPECIALUS PASIŪLYMAS „AEC COLLECTION“ + „BIM 360 TEAM“

Nuo š. m. lapkričio 8 iki 2017 m. sausio 20 d. užsisakusieji architektūros, inžinerijos ir konstrukcijų profesionalams skirtą programinės įrangos rinkinį „AEC Collection“ galės papildomai naudotis ir „BIM360 Team“.

07 lap

Kviečiame dalyvauti renginyje apie vidaus inžinerinių tinklų modeliavimo tendencijas

Š. m. lapkričio 24 d. viešbučio „Urbihop“ (Ąžuolyno g. 7, Vilnius) didžiojoje konferencijų salėje vyks renginys „Pažangūs statinio vidaus inžinerinių sistemų modeliavimo įrankiai ir jų galimybės“.

21 spa

Spalio 27-oji – „Autodesk atsakymų diena“

Š. m. spalio 27 d. (ketvirtadienį) nuo 15:00 iki 00:00 val. bei spalio 28 d. nuo 00:00 iki 03:00 vyks internetinis „Autodesk“ klausimų-atsakymų seminaras.

12 spa

Kviečiame dalyvauti renginyje „Naujausi „Autodesk“ sprendimai BIM infrastruktūros objektams“

Š. m. spalio 26 d. viešbutyje „Urbihop“ vyks renginys, skirtas „Autodesk“ programinės įrangos gamintojo naujausiems BIM sprendimams infrastruktūrai pristatyti.

28 rug

Kviečiame dalyvauti renginyje „ArchZona“

Š. m. spalio 6-7 d. parodų centre „Litexpo“ Tarptautinėje parodoje „Baldai“ pirmą kartą vyks specializuotas renginys architektams ir interjero dizaineriams „ArchZona“. Šiame renginyje „InfoEra“ pristatys programinės įrangos sprendimus architektams, projektuotojams bei interjero kūrėjams.

26 rug

„Progman“ ir „Autodesk“ stiprina bendradarbiavimą

Š. m. rugsėjo 26 d. „MagiCAD“ programinės įrangos gamintojas „Progman“ paskelbė apie stiprinamą bendradarbiavimą su kompanija „Autodesk“ pastato vidaus inžinerinių sistemų projektavimo srityje.

07 rug

„AutoCAD“ programinė įranga iki 33 % pigiau

Nuo š. m. rugsėjo 7 d. projektuotojai galės dirbti su pamėgta „AutoCAD“ programine įranga tam išleisdami net iki 33 proc. mažiau lėšų.

02 rug

Pasirodė „GeoMap 2017“ versija

Jau pasirodė naujoji programinės įrangos geodezininkams ir matininkams „GeoMap“ versija, o joje – pažangiausi ir būtent Lietuvos rinkai pritaikyti sprendimai.

23 rug

„MagiCAD Supports & Hangers for Revit“ – sprendimas tvirtinimo elementams modeliuoti

Vasarą pasirodžius „MagiCAD 2016.4 for Revit“ versijai pristatyta ir dar viena naujovė – „MagiCAD Supports & Hangers” modulis.

08 rug

Nuolatinių licencijų turėtojams – „Autodesk“ programinė įranga 50 proc. pigiau

Š. m. rugpjūčio 7 – spalio 21 d. „Autodesk“ programinės įrangos naudotojai, turintys neatnaujintas nuolatines licencijas gali įsigyti pasirinktų produktų ar jų rinkinių nuomą 3 metams net su 50 proc. nuolaida.

01 rug

Jau galima įsigyti „Autodesk“ programinės įrangos rinkinius

Nuo šiandien, 2016 m. rugpjūčio 1 d., jau galima įsigyti specializuotus „Autodesk“ produktų rinkinius, kurie klientams suteiks visas galimybes dirbti su naujausiomis technologijomis pasirinktu laikotarpiu už finansiškai patrauklią kainą.

28 lie

Projektuotojai galės naudotis tik licencijuota programine įranga

Aplinkos ministro įsakymu patikslintas Statybos techninis reglamentas „Statinio projektavimas“ dar labiau suvaržys nesąžiningų verslininkų galimybes – nuo šiol jie negalės naudotis nelegalia projektavimo programine įranga, skelbiama LR apinkos ministerijos pranešime.

28 lie

„Autodesk LIVE“ – interaktyvios vizualizacijos „Revit“

Praėjusią savaitę programinės įrangos gamintojas „Autodesk“ architektams, interjero dizaineriams bei inžinieriams pristatė „Autodesk LIVE“ – naują interaktyvią vizualizacijų pateikimo paslaugą.

25 lie

Jau pasirodė naujoji „MagiCAD 2016.4“ versija

Programinės įrangos gamintojas „Progman Oy“ pristatė 2016.4 „MagiCAD“ versijas „AutoCAD“ ir „Revit“ programoms.

07 lie

Iki liepos 28 d. dar galite įsigyti nuolatines „Autodesk“ licencijas

Norintieji įsigyti nuolatines „Autodesk“ programinės įrangos paketų licencijas turėtų suskubti tai padaryti iki š. m. liepos 28 d. Šis terminas aktualiausias planuojantiems pasirinkta programine įranga naudotis ilgą laiką.

16 bir

„Autodesk“ ir „Trimble“ susitarė dėl didesnio programinės įrangos suderinamumo

Šią savaitę, š. m. birželio 14 d., „Autodesk“ ir „Trimble“ pasirašė susitarimą, kuriuo numatoma didinti šių kompanijų programinės įrangos suderinamumą.

08 bir

„Autodesk“ produktų naudotojams – išskirtinė galimybė

Iki š. m. liepos pabaigos 2017 versijų „Autodesk“ pavienių programinės įrangos produktų naudotojai, turintys prenumeratą, gali išplėsti galimybes iki BIM standartus atitinkančio 3D modeliavimo ir išskirtinėmis sąlygomis įsigyti „Autodesk Building Design Suite“ ar kitą paketą.

07 bir

„Autodesk“ produktų rinkiniai – jau nuo rugpjūčio 1 d.

Nuo š. m. rugpjūčio 1 d. kompanija „Autodesk“ pristatys tris produktų rinkinius, kurie ne tik pakeis „Autodesk Design & Creation Suites”, bet ir praplės siūlomos naudoti programinės įrangos spektrą.

13 geg

Gegužės 18 d. – „Autodesk atsakymų diena“

Š. m. gegužės 18 d. (trečiadienį) nuo 16:00 iki 24:00 val. bei gegužės 19 d. nuo 00:00 iki 04:00 vyks internetinis „Autodesk“ klausimų-atsakymų seminaras.

11 geg

„Autodesk“ naujoms licencijoms – 50 % nuolaida

Š. m. gegužės 7 – birželio 22 d. atsinaujinantys licencijas ar pratęsiantys programinės įrangos nuomą gali įsigyti kai kurių „Autodesk“ produktų metinę nuomą 50 proc. pigiau.

04 geg

Pasirodė nauja „Revit“ versija

Pastatų informaciniam modeliavimui (BIM) skirta programinė įranga „Revit“ jau turi naują versiją – „Revit 2017“.

08 bal

„Resta“ parodoje – „InfoEra“ naujovės

Š. m. balandžio 27 – 30 dienomis Vilniuje vyks Tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2016“. „InfoEra“ šiemet parodos lankytojus pakvies iš arčiau susipažinti su naujausiais BIM sprendimais.

18 vas

AutoCAD LT kursai

UAB InfoEra pristato naujus kursus – AutoCAD LT. Šie kursai pritaikyti žengiantiems pirmus žingsnius link profesionalaus projektavimo.

12 vas

Autodesk LT šeimos produktų nuoma 70 % pigiau

Specialūs Autodesk programinės įrangos nuomos pasiūlymai.

22 sau

Išleista nauja SketchUp Pro 2016 versija

Naujai įdiegtos bei patobulintos programinės įrangos galimybės nepaliks abejingų. Nepriklausomai ar Jūs profesionalias, ar pradedantysis projektuotojas – SketchUp Pro 2016 puikiai tiks Jūsų darbo eigai, nes šis lengvai išmokstamas ir lengvai pritaikomas projektavimo įrankis tinkamas įvairiausiems projektams.

16 sau

MagiCloud - didžiausia Europos interaktyvi BIM biblioteka

„MagiCAD“ programinės įrangos sprendimų, skirtų „AutoCAD“ ir „Revit“ platformoms gamintojas, „Progman Oy“, šią savaitę pristatė didžiausią Europos interaktyvią BIM biblioteką – „MagiCloud“.

12 sau

Išleista programinė įranga „Byla 2017“

Informuojame, kad jau galite atnaujinti programinę įrangą „Byla“ į naujausią 2017-ą versiją.