Keičiasi „GeoMap“ programinės įrangos licencijavimo tvarka. Kokie pokyčiai laukia 2023 metais?

GeoMap licencijavimas
27 sau 2023

Kaip tikriausiai žinote, „GeoMap“ programinė įranga yra bendras UAB „InfoEra“ ir Autodesk kompanijos produktas. Matininkams ir geodezininkams skirtas įrankis kuriamas ant „AutoCAD Map“ programinės įrangos pagrindo.

Dėl šios priežasties turime laikytis Autodesk gamintojo keliamų licencijavimo politikos reikalavimų. Jau kurį laiką, t. y. nuo 2016 m., Autodesk kompanija pakeitė visų savo produktų licencijavimo politiką ir perėjo prie programinės įrangos nuomos.

„GeoMap“ programinė įranga – ne išimtis ir licencijavimo pokyčiai „GeoMap“ vartotojus pasieks dar šiemet, tik su pereinamuoju periodu.

 

Kokie pokyčiai laukia 2023 metais?

 

Per šiuos metus, klientai turintys pastovias „GeoMap 2002-2023“ programinės įrangos licencijas, turės PASKUTINĘ GALIMYBĘ atsinaujinti į naujausią programinės įrangos versiją.

Vėliau, t. y. nuo 2024-01-01, vartotojai turintys NUOLATINES licencijas, turės galimybę jas atnaujinti tik PEREIDAMI prie metinės nuomos.

 

Išskirtinės nuolaidos perėjimui prie nuomos

 

Suprantame, jog šie pokyčiai Jūsų įmonei gali būti esminiai ir reikalaujantys kompleksinio sprendimo. Dėl šios priežasties suteikiame išskirtines nuolaidas PERĖJIMUI prie metinės nuomos.

 

Išskirtinės nuolaidos perėjimui prie programinės įrangos nuomos licencijų**
Perėjimas 2023-01-01 – 2023-12-31 laikotarpiu Perėjimas 2024-01-01 – 2024-12-31 laikotarpiu Perėjimas 2025-01-01 – 2025-12-31 laikotarpiu
-30% -20% -10%
* Nuolaida taikoma nuo tuo metu galiojančios standartinės nuomos kainos.
** UAB „InfoEra“ įsipareigoja suteiktą nuolaidą išlaikyti iki 2028 metų (su sąlyga, kad nuoma naudojamasi nepertraukiamai).

 

Jei turite klausimų arba Jums reikalinga išsamesnė konsultacija dėl pasikeitimų,  susisiekite su „GeoMap“ programinės įrangos pardavimų koordinatore Sonata Mažeiviene, el. paštu: sonata@infoera.lt arba tel.

+370 699 40 297.

Pasistengsime atsakyti į visus Jums kylančius klausimus bei padėsime rasti Jūsų įmonei tinkamiausią sprendimą!

SUSISIEKTI

 


Nuomos licencijų privalumai

 

  • Dirbkite su naujausia versija. Tiek pratęsiant, tiek naujai užsisakant nuomos licenciją, gaunate naujausią einamuoju metu esančią programinės įrangos versiją.
  • Techninis palaikymas. Gamintojas užtikrina, jog visuomet gautumėte pagalbą, kai susiduriate su techniniais iššūkiais.
  • Lankstus ir efektyvus licencijų valdymas. Licencijos nuoma – vienerių metų įsipareigojimas, todėl licencijas galite užsisakyti pagal poreikį – kai nėra poreikio galite nepratęsti nuomos, o atsiradus poreikiui – bet kada ją užsisakyti, žinant, jog gausite pačią naujausią einamuoju metu esamą įrangos versiją.
  • Mažesnės sąnaudos kuriant naują darbo vietą.
  • Failų palaikymas. Visus darbus ir projektus, kurtus su senosiomis versijomis, galite atidaryti ir su jais dirbti naujausioje „GeoMap“ versijoje.
  • Galimybė dirbti su ta pačia versija komandoje.