V-Ray 5 for SketchUp: kas naujo?

Apšvietimas Architektūra Interjero dizainas Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Medžiagos ir tekstūros Vizualizacijos Monika Stelmokė
16 lap 2020

V-Ray 5 for Sketchup jau čia. Bene didžiausia naujiena – vizualizavimas realiuoju laiku, pasitelkiant V-Ray Vision įrankį. Ši versija papildyta ir naujomis, automatizuoto scenų apšvietimo galimybėmis. Kviečiame iš arčiau pažvelgti į šias ir dar daugiau V-Ray 5 for SketchUp naujienų.

V-ray 5 for Sketchup

Kas naujo V-Ray 5 for SketchUp?

 

Vizualizacija realiu metu. Ilgai lauktas vizualizavimo funkcionalumas jau veikia ir V-Ray for SketchUp programoje. Tai V-Ray Vision funkcija, kurios pagalba savo projektus galite vizualizuoti realiuoju metu. Modeliuokite, modelį, keiskite apšvietimą, valdykite šviesas – ir iškart matykite, kas bus atvaizduojama „renderyje”. Negana to, bus galimas ir vizualizacijos realiuoju laiku pateikimas video filmuko principu. V-Ray Vision suteiks dar daugiau galimybių komunikuoti savo idėjas.

Dar lengviau modeliuoti apšvietimą. Pritaikykite šviesas scenose jau po vizualizavimo. Light Mix įrankis leidžia interaktyviai pritaikyti šviesos šaltinio spalvas ir intensyvumą, neprireiks pakartotinai atlikti vizualizavimo veiksmų.

Patobulintas saulės ir dangaus apšvietimas. Nauji patobulinti Sun & Sky modeliavimo įrankiai leis išgauti įspūdingus saulėlydžio ir saulėtekio efektus.

Naujos medžiagos. Nuo šiol V-Ray medžiagos turi vadinamuosius Coat and Sheen sluoksnius. Šie sluoksniai leidžia išgauti dar tikroviškesnius padengimus. Pavyzdžiui, lakuoto medžio efektui išgauti, taip pat šilko, satino ir velveto audiniams atvaizduoti.

Galimybė išsirinkti geriausią apšvietimo scenarijų vizualizacijai. Light Gen įrankis automatiškai sugeneruoja keletą apšvietimo variacijų iš pasirinktos „SketchUp“ scenos. Naudotojui tereikia išsirinkti patraukliausią variantą.

Postprodukcija iškart su V-Ray. V-Ray 5 turi atnaujintą Frame Buffer funkcionalumą. Tai reiškia, jog jame yra įrankiai spalvų korekcijai, atvaizdavimo elementų derinimui ir kt. Nustatymus galima išsaugoti ir naudoti pakartotiniai ir kituose projektuose.

Purvo ir orų poveikio atvaizdavimas. Atvaizduokite nešvarumus, eroziją su V-Ray Dirt tekstūra. Galima pridėti nusidėvėjimo tekstūrą reikiamoje vietoje paviršiaus kampuose ar iškart ant viso paviršiaus.

 

 


Turite klausimų? Susisiekite su  architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti