Trys „Bluebeam Revu“ funkcijos sąmatoms rengti.

Bluebeam Bluebeam Revu Monika Stelmokė
24 rug 2021

3 naudingiausios „Bluebeam Revu“ funkcijos sąmatoms rengti.

 

Bluebeam Revu – yra ypatingas PDF redaktorius. Juo ne tik galima atidaryti PDF brėžinius peržiūrai, bet ir atlikti daugybę darbinių veiksmų.

Bluebeam Revu naudotojams didžiausią įspūdį daro funkcionalumas, leidžiantis rengti sąmatas, gauti kiekių ataskaitas ir vizualiai rezultatus atvaizduoti brėžiniuose.

Šiame blogo įraše trumpai apžvelgėme tris naudingiausias „Bluebeam Revu“ funkcijas, kurios palengvina sąmatų rengimą.

 

DYNAMIC FILL

„Dynamic fill“ įrankis leidžia greitai „užlieti“ patalpas pagal PDF linijas ir sukurti plotų, perimetrų, sienų plotų, fasado plotų, medžiagų kiekių ir sąmatų skaičiavimus. Tai itin interaktyvus ir patogus įrankis.

 

 

VIZUALINĖ PAIEŠKA

Vizualinės paieška ir įrankių priskyrimas paieškos rezultatams, pvz. norint skaičiuoti kiekius vienetais iš brėžinio elementų. Pažymėjus norimą surasti PDF dokumente elementą, surandami visi analogiškai atvaizduojami elementai. Tuomet juos galima suskaičiuoti pasitelkiant „Markup“ funkcionalumą.

 

 

GRAFINIS ATVAIZDAVIMAS

Atlikus skaičiavimus gali būti reikalingas grafinis paaiškinimas, todėl galimas legendų kūrimas iš brėžinio, kuriame jau suformuoti kiekiai – legendoje bus atvazduojama žyma, jos pavadinimas, kiekiai, medžiagos ir kita pasirinkta informacija.

 

 


Daugiau apie „Bluebeam Revu“ – bloge.

Išbandykite „Bluebeam Revu“ 30 dienų nemokamai. Bandomąją versiją galite atsisiųsti iš čia.


Turite klausimų? Kreipkitės į programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę,  el. p. monika@infoera.lt, +37068566312.