MagiCAD Ventilation for Revit - Pridėtinė vertė inžinieriui - projektuotojui? I dalis

Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Projektavimas Šildymas ir vėdinimas Vytautas Puras
28 rug 2021

MagiCADSkaitmenizacija vis labiau paliečia įvairias žmogaus gyvenimo bei darbo sritis. Tad įmonės skuba automatizuoti ir supaprastinti valdymo procesus, kurių pagrindas yra patogi ir darbus lengvinanti programinė įranga. Šiame blogo įraše apžvelgsime  būtent MagiCAD programinės įrangos suteikiamą pridėtinę vertę projektuotojui – inžinieriui įgyvendinant įvairios paskirties pastatų BIM projektus.
Šį kartą apie vėdinimo dalį.

 

Projektinis failas (angl. Dataset)

 

Visa informacija yra vienoje vietoje ir lengvai pasiekiama. Projektinis failas sukuriamas pagal įmonės standartus ar projektuotojo poreikius. Šį failą visada galima papildyti ar paredaguoti, todėl visa aktuali informacija keliauja iš projekto į projektą ir projektinio failo nereikia kaskart kurti iš naujo.
Patogi ir greitai suprantama projekto struktūra visuomet palengvina inžinieriaus – projektuotojo darbą.

 

 

Įrangos pasirinkimas iš duomenų bazės

 

Reikiamą įrangą vėdinimo dalies projektams atlikti visada galite pasirinkti iš nuolat atnaujinamos duomenų bazės. Šioje duomenų bazėje galite atrasti ne tik įvairių gamintojų įrangą, tačiau ir šabloninius įrangos modelius, kurie pagreitina darbo procesus.

Ortakynai ir jų fasoninės dalys

 

Ortakynus su reikiamomis fasoninėmis dalimis galite susikurti pagal savo poreikį ir po to juos naudoti savo projektuose.

 

 

Įrangos aprašymas

 

Visa pagrindinė informacija apie įrangą suvedama pagrindiniame įrangos lange. Čia pateikiama informacija: apie gamintoją, montavimo būdą, montavimo aukštį, priskirtą 2D simbolį, papildomus parametrus įrangai aprašyti ir kt.

 

 

2D simbolių bibliotekos

 

  • Gausus 2D simbolių pasirinkimas bibliotekoje, kurioje iškart galite 2D simbolį priskirti pasirinktai įrangai.
  • Nesudėtingas simbolių atnaujinimas projekto modelyje ar naujų 2D simbolių kūrimas ir bibliotekos papildymas.
  • Įrangos modelio ir simbolio atvaizdavimas skirtinguose detalumo lygiuose: Coarse, Medium ir Fine –  išlaikomas teisingai.
  • Visi 2D simboliai suskirstyti į grupes, kurios užtikrina patogią bibliotekos struktūrą, bei pagreitiną inžinieriaus – projektuotojo darbą.

Turite klausimų? Susisiekite su MagiCAD ir Revit programinių įrangų specialistu Vytautu Puru, el. paštu: vytautas@infoera.lt arba tel.: +370 699 86 907

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų