„MagiCAD Ventilation for Revit“ - Pridėtinė vertė inžinieriui - projektuotojui? I dalis

MagiCAD MagiCAD 2022 MagiCAD for Revit Vytautas Puras
28 rug 2021

MagiCADSkaitmenizacija vis labiau paliečia įvairias žmogaus gyvenimo bei darbo sritis. Tad įmonės skuba automatizuoti ir supaprastinti valdymo procesus, kurių pagrindas yra patogi ir darbus lengvinanti programinė įranga. Šiame blogo įraše apžvelgsime  būtent „MagiCAD“ programinės įrangos suteikiamą pridėtinę vertę projektuotojui – inžinieriui įgyvendinant įvairios paskirties pastatų BIM projektus.
Šį kartą apie vėdinimo dalį.


Projektinis failas (angl. „Dataset“)

Visa informacija yra vienoje vietoje ir lengvai pasiekiama. Projektinis failas sukuriamas pagal įmonės standartus ar projektuotojo poreikius. Šį failą visada galima papildyti ar paredaguoti, todėl visa aktuali informacija keliauja iš projekto į projektą ir projektinio failo nereikia kaskart kurti iš naujo.
Patogi ir greitai suprantama projekto struktūra visuomet palengvina inžinieriaus – projektuotojo darbą.

 

Įrangos pasirinkimas iš duomenų bazės

Reikiamą įrangą vėdinimo dalies projektams atlikti visada galite pasirinkti iš nuolat atnaujinamos duomenų bazės. Šioje duomenų bazėje galite atrasti ne tik įvairių gamintojų įrangą, tačiau ir šabloninius įrangos modelius, kurie pagreitina darbo procesus.

 

 

Ortakynai ir jų fasoninės dalys

Ortakynus su reikiamomis fasoninėmis dalimis galite susikurti pagal savo poreikį ir po to juos naudoti savo projektuose.

 

Įrangos aprašymas

Visa pagrindinė informacija apie įrangą suvedama pagrindiniame įrangos lange. Čia pateikiama informacija: apie gamintoją, montavimo būdą, montavimo aukštį, priskirtą 2D simbolį, papildomus parametrus įrangai aprašyti ir kt.

 

2D simbolių bibliotekos

Gausus 2D simbolių pasirinkimas bibliotekoje, kurioje iškart galite 2D simbolį priskirti pasirinktai įrangai.
Nesudėtingas simbolių atnaujinimas projekto modelyje ar naujų 2D simbolių kūrimas ir bibliotekos papildymas.
Įrangos modelio ir simbolio atvaizdavimas skirtinguose detalumo lygiuose: „Coarse“, „Medium“ ir „Fine“ –  išlaikomas teisingai.
Visi 2D simboliai suskirstyti į grupes, kurios užtikrina patogią bibliotekos struktūrą, bei pagreitiną inžinieriaus – projektuotojo darbą.

 


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.