SketchUp Pro versija, pritaikyta iPad planšetiniam kompiuteriui: kurkite bet kur ir bet kada

3D modeliavimas Architektūra Interjero dizainas Įrankiai ir funkcijos Projektavimas Monika Stelmokė
26 geg 2022

SketchUp for iPad versija, sukurta planšetiniam kompiuteriui, yra naujas būdas kurti, atlikti pakeitimus ir peržiūrėti 3D modelius nepaisant to kur esate: ar statybų aikštelėje, ar pakeliui į susitikimą su klientu, ar darbo vietoje. Nauodami Apple pieštuką galite modeliuoti ir kurti savo planšetėje.

Tiems, kurie turi aktyvią SketchUp prenumeratą savo kompiuteryje ir jau dabar nori išbandyti „iPad“ versiją, gali ją atsisiųsti ČIA, Na, o norintys išbandyti nemokamai, galite atsisiųsti (susikurti paskyrą nemokamai bandomajai versijai) ČIA.

Išbandykite SketchUp naujai

Norėdami išspręsti sudėtingiausias užduotis koncepcijos vystymo etape, galite naudoti įrankius, palengvinančius darbo eigą. Kodėl SketchUp ir „iPad“ yra tobula (dizaino) pora? Nes:

  • darbas nepririša prie biuro stalo, nepaisant to ar esate prisijungę prie interneto, ar ne;
  • kūrybos procesas palengvėja, nes 3D projektus vystyti galima ranka ir Apple pieštuku;
  • galimybė pasiekti 3D projektus iš bet kur;
  • galimybė dalintis savo idėjomis naudojant AirDrop tekstą, el. paštą arba sinchronizuojant dokumentus su mėgstama saugyklos programa.

Taip pat išliko visos pagrindinės 3D darbo aplinkos lentelės, kuriose rasite senuosius draugus: subjekto informaciją (angl. Entity Info), šešėlius (angl. Shadows), stilius (angl. Styles), medžiagų biblioteką (angl. Materials), vietos pridėjimo funkciją (angl. Add Location), žymas (anlg. Tags), scenas (angl. Scenes), vaizdų eksportavimą (angl. Image export), animacijos eksportavimą (angl. Animation export), prieigą prie 3D modelių bibliotekos… ir dar daugiau. Galiausiai, tai tas pats SketchUp, tik Jūsų planšetiniame kompiuteryje.

Be to, ši visiškai nauja sąsaja apima tvirtas, intuityvias 3D projektavimo galimybes, sukurtas specialiai „iPad“ įrenginiui 🔥. SketchUp for iPad turi profesionalių funkcijų, kurių jums reikia, taip paprastai ir taip, kaip norite. Atkreipkite dėmesį į šiuos pritaikymo elementus:

Automatinės figūros įrankį (angl. Autoshape). Ši nauja mašininio mokymosi funkcija leidžia jums akimirksniu paversti ranka brėžtas linijas 3D formomis. Dar geriau, galite įtraukti tiesioginius komponentus – parametriškai konfigūruojamus objektus, kurie perbraižo save realiuoju laiku.

 

 


Žymėjimo režimas (angl. Markup mode). Ar esate žmogus, kuris mėgsta pasižymėti pataisymus raudonu rašikliu? Yra sprendimas kaip tik Jums. Naudodami Apple pieštuką galite pažymėti ir braižyti pritaikydami skirtingus stiliius, spalvas bei potėpius. Kai būsite pasiruošę šias raudonas linijas paversti realybe, galite greitai paversti 3D objektu.

 

 


AR (papildytos realybės) žiūrėjimas. Matykite savo projektus realiame pasaulyje naudodami galingas „iPad“ papildytos realybės vaizdavimo galimybes. Kai naudojate papildytą realybę, galite peržiūrėti visas iš anksto išsaugotas scenas ir tyrinėti savo modelį įtraukiančiu 1:1 masteliu.

 

 


Nubrėžkite savo kelią: kurkite 3D naudodami planšetės pieštuką, pelę ir klaviatūrą arba kelių palietimų gestus. Pasirinkite tai, kas jums tinka geriausiai!

 

 


Add Photo Texture: Bring inspiration from the real world into your projects using your iPad’s built-in camera. Take a picture, and apply it as a texture to any surface in your model. Simple.

Pridėkite nuotraukos tekstūrą. Perkelkite realų pasaulį į savo projektus naudodami integruotą  „iPad“ kamerą. Nufotografuokite ir pritaikykite vaizdą kaip tekstūrą ant bet kurio modelio paviršiaus.

 

 


Visada prisijungę prie ryšio. Trimble debesija pagrįstas projektų valdymo sprendimas Trimble Connect dabar pasiekiamas ranka. Naudodami Trimble Connect galite dirbti naudojant bet kurią versiją, bet kuriame įrenginyje –  SketchUp Pro, SketchUp for iPad ir SketchUp for Web. Nesvarbu iš kurio įrenginio, tačiau visada turėsite prieigą prie naujausio dokumento, todėl, kai skambins klientas ar kolega, būsite pasirengę atsiliepti.

 

 


Tarp-programinis funkcionalumas. SketchUp, skirta „iPad“, taip pat puikiai veikia su kitomis programomis. Naudodami USDz eksportavimo galimybę galite kurti 3D formatu naudodami SketchUp, skirtą „iPad“, ir piešti arba piešti naudodami įvairias kitas programas, įskaitant Procreate ir Morpholio Trace.

Pažvelkite į SketchUp, skirtą „iPad“ planšetei.

 

 


Kaip išbandyti?

Puikos naujienos! „iPad“ versija gali naudotis visi, turintys aktyvią SketchUp prenumeratos licenciją. Taip, jūs perskaitėte teisingai: Go, Pro, Studio ar aukštojo mokslo institurcijų  licencijų prenumeratoriai gali pradėti kurti SketchUp modelius naudodami „iPad“ versiją jau šiandien!

Norite pirmiau išbandyti? Galite jį ištestuoti naudodami nemokamą 30 dienų bandomąją versiją – čia

Nuo ko pradėti

Kai būsite atsidarę programinę įrangą, peržiūrėkite skirtuką „Mokytis“ (angl. Learn), esantį kairėje pagrindinio ekrano pusėje. Gamintojas sukūrė mokomąsias programas, kurios padės jums perprasti įrankį greičiau. Nesvarbu, ar ką tik pradedate, ar jau kelis kartus naudojote SketchUp, tikrai gausite naudingų 3D pmodeliavimo su „iPad“ patarimų.

Norite dar daugiau sužinoti apie funkcijas ir kaip pradėti? Visą informaciją rasite pagalbos centre (anglų kalba).

 

Bandomoji versija

Turite klausimų? Susisiekite su  architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti