SketchUp Pro 2021 papildytas naujomis funkcijomis

3D modeliavimas Architektūra Interjero dizainas Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Projektavimas Urbanistika Diana Žmėjauskaitė
17 vas 2021

SketchUp programinė įranga ir vėl buvo atnaujinta. Naujausia SketchUp Pro 2021 versija, išleista 2020 m. lapkričio viduryje, papildyta naujomis funkcijomis, padėsiančiomis modeliuoti dar lengviau.

 

Paslėpta geometrija

 

Prie scenų kūrimo panelės pridėdas naujas vizualinio valdymo įrankis. Jis leidžia patogiai valdyti komponentų matomumą, o paslėpta geometrija ir toliau matoma punktyru – esant reikalui ją galima greitai redaguoti.

Daugiau apie šį įrankį raste ČIA.

 

Paslėpta-geometrija-SketchUp-2021-atnaujinimas

 

Geometrijos liestinių valdymas

 

Dirbantys su SketchUp Pro 2021 dabar Rotate įrankį gali naudoti taip pat kaip ir Move. Dvi funkcijos viename – daugiau tikslumo projektuose.

 

Geometrijos-liestinių-valdymas-SketchUp-2021-atnaujinimas

 

Atnaujinta grupių kūrimas

 

Vienas atnaujinimų – nuo šiol galima grupuoti objektus prieš juos kuriant. Tam tereiks paspausti dešinį pelės klavišą tuščioje erdvėje. Šis atnaujinimas suteiks dar daugiau organizuotumo projektuose, sumažins netvarkingos geometrijos kiekius

 

Grupinių-objektų-kūrimas-SketchUp-2021-atnaujinimas

 

Įprasto funkcionalumo papildymas

 

Sukurtas naujas kraštų suliejimo įrankis (angl. Weld edges), leidžiantis „sulydyti“ linijas į vieną kontūrą. Anksčiau šiam veiksmui buvo reikalingas įskiepis. Dabar tai yra naujojo SketchUp dalis, todėl naudojant Push/Pull įrankį nebereikės trinti savaime susikūrusių linijų nuo atskaitos taškų.

 

Kraštų-suliejimo-įrankis-SketchUp-2021-atnaujinimas

 

Aukštos kokybės žemėlapio vaizdai

 

Google žemėlapius įsikelti į SketchUp modelį galima jau seniai, bet iki šiol jų kokybė ne visada tenkino SketchUp naudotojus. Tačiau yra gerų naujienų – SketchUp, bendradarbiaudamas su Nearmap, rinkai pristatė daug aukštesnės rezoliucijos žemėlapių vaizdus, juose atvaizduojama net iki 8 kartų daugiau duomenų. Modeliavimas vietovėse tampa žymiai tikslesnis.

 

Aukštos-kokybės-žemėlapiai-SketchUp-2021-atnaujinimas

 

Blogo įrašas parengtas pagal „We promised more value with subscriptions and we‘ve do it again“.

 

Išbandyti nemokamai

Turite klausimų? Susisiekite su  architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti