„SketchUp Pro 2021“ papildytas naujomis funkcijomis

sketchUp SketchUp Pro SketchUp Pro 2021 Monika Stelmokė
17 vas 2021

„SketchUp“ programinė įranga ir vėl buvo atnaujinta. Naujausia „SketchUp Pro 2021” versija, išleista 2020 m. lapkričio viduryje, papildyta naujomis funkcijomis, padėsiančiomis modeliuoti dar lengviau.

Paslėpta geometrija

Prie scenų kūrimo panelės pridėdas naujas vizualinio valdymo įrankis. Jis leidžia patogiai valdyti komponentų matomumą, o paslėpta geometrija ir toliau matoma punktyru – esant reikalui ją galima greitai redaguoti.

Daugiau apie šį įrankį raste ČIA.

Paslėpta-geometrija-SketchUp-2021-atnaujinimas

Geometrijos liestinių valdymas

Dirbantys su „SketchUp Pro 2021” dabar „Rotate“ įrankį gali naudoti taip pat kaip ir „Move“. Dvi funkcijos viename – daugiau tikslumo projektuose.

Geometrijos-liestinių-valdymas-SketchUp-2021-atnaujinimas

Atnaujinta grupių kūrimas

Vienas atnaujinimų – nuo šiol galima grupuoti objektus prieš juos kuriant. Tam tereiks paspausti dešinį pelės klavišą tuščioje erdvėje. Šis atnaujinimas suteiks dar daugiau organizuotumo projektuose, sumažins netvarkingos geometrijos kiekius

Grupinių-objektų-kūrimas-SketchUp-2021-atnaujinimas

Įprasto funkcionalumo papildymas

Sukurtas naujas kraštų suliejimo įrankis (angl. Weld edges), leidžiantis „sulydyti“ linijas į vieną kontūrą. Anksčiau šiam veiksmui buvo reikalingas įskiepis. Dabar tai yra naujojo „SketchUp“ dalis, todėl naudojant „Push/Pull“ įrankį nebereikės trinti savaime susikūrusių linijų nuo atskaitos taškų.

Kraštų-suliejimo-įrankis-SketchUp-2021-atnaujinimas

Aukštos kokybės žemėlapio vaizdai

„Google“ žemėlapius įsikelti į „SketchUp“ modelį galima jau seniai, bet iki šiol jų kokybė ne visada tenkino „SketchUp“ naudotojus. Tačiau yra gerų naujienų. „SketchUp“, bendradarbiaudamas su „Nearmap“, rinkai pristatė daug aukštesnės rezoliucijos žemėlapių vaizdus, juose atvaizduojama net iki 8 kartų daugiau duomenų. Modeliavimas vietovėse tampa žymiai tikslesnis.

 

Aukštos-kokybės-žemėlapiai-SketchUp-2021-atnaujinimas

Blogo įrašas parengtas pagal „We promised more value with subscriptions and we‘ve do it again“.


Daugiau „SketchUp“ blogo įrašų galite rasti ČIA.

Norite išbandyti „SketchUp Pro 2021”? Išbandykite nemokamai (30 dienų).


Turite klausimų? Kreipkitės į programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę,  el. p. monika@infoera.lt, +37068566312.