Pasirodė „V-Ray Next for SketchUP (2 atnaujinimas)“

V-Ray NEXT for SketchUp Monika Stelmokė
21 vas 2020

Šią savaitę pasirodė „V-Ray Next for SketchUp“ 2 atnaujinimas, kuris suderintas ir su naująja „SketchUp PRO 2020” versija. Tačiau tai dar ne visos naujienos, šioje versijoje atsirado naujos ir optimizuotos jau esamos funkcijos, padedančios patogiau ir paprasčiau kurti aukštos kokybės vizualizacijas.

„V-Ray Next for SketchUp“ 2 atnaujinimai:

  • „RTX“ palaikymas – tai galimybė padidinti „V-Ray“ GPU rodiklius, pasitelkus „NVIDIA RTX“ technologiją.
  • „Proxies with materials“ – supaprastintas medžiagų valdymas.
  • Spalvų asistentas – pasirinkite norimos spalvos atspalvį, sodrumą ir vertės pokytį, naudojant spalvų asistento (angl. Color assistant) naują įskiepį spalvoms parinkti (angl. Color Picker).
  • Patobulintos medžiagos – optimizuotas esminės scenų spalvinimo medžiagų struktūros. Dabar papildomi parametrai medžiagoms gali būti pridėtos arba pašalintos greičiau pasiekiamu būdu.
  • Vienas instaliavimas – su „V-Ray“ atnaujinimu visų „V-Ray“ paketo komponentų instaliavimas atliekamas vienu metu ( pačios V-Ray programos, licencijų serverio, SWARM ir vizualizavimo debesyje priedas).
  • Spalvų temos – nauja „Ryški“ (angl. Bright) spalvų tema jau pasiekiama „V-Ray „naudotojo sąsajoje.
  • Dalinis scenos eksportas (angl. Partial scene export) – dabar yra galimybė eksportuoti scenos dalį kaip .vrscene failą su nustatytomis medžiagomis, šviesomis ir kitais V-Ray objektais.
  • VRscans medžiagų patobulinimai – naudojant šias aukštos kokybės medžiagas nebereikė naudoti „UV mapping“ funkcijos.

Svarbu! Šis atnaujinimas yra nemokamas „V-Ray NEXT for SketchUp“ versijos klientams, turintiems nuolatinę licenciją ar nuomą.

Jeigu turite įsigiję „V-Ray 3.00 for Sketchup“ licenciją – atnaujinimas į NEXT versiją kainuoja 350 Eurų + PVM. „V-Ray 2.00 for Sketchup“ versijos techninė priežiūra nebepalaikoma.

Norite išbandyti? Išbandykite nemokamai (30 d.)


Turite klausimų? Kreipkitės į architektūrinės programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, el. p. monika@infoera.lt, +37068566312.