Naujas Autodesk šeimos narys - AutoCAD Web 2023

2023 Architektūra Infrastruktūra Projektavimas Statyba Andrius Baranauskas
20 rug 2022

AutoCAD programinė įranga

Pristatome naują Autodesk šeimos narį – „AutoCAD Web“

„AutoCAD Web“ – tai naujas produktas su pagrindinėmis ir dažniausiai naudojamomis „AutoCAD“ funkcijomis, kuris suteikia galimybę „AutoCAD“ programa naudotis naršyklėje arba tiesiog mobiliajame įrenginyje.

Naudojant debesų (angl. Cloud) technologija pagrįstą programinę įrangą „AutoCAD Web“, vartotojams suteikiama galimybė bet kuriuo metu ir iš bet kurios Jiems patogios vietos pasidalinti informacija su užsakovais, pasiekti savo projektinius brėžinius ir nevaržomai atlikti tam tikras korekcijas net ir esant objekte.

 

Šiame blog‘o įraše, šiek tiek plačiau panagrinėsime, kaip veikia šis sprendimas ir kokia jo teikiama nauda.

 

Kodėl „AutoCAD Web“?

  • „AutoCAD Web“ turi visus pagrindinius „AutoCAD“ braižymo įrankius.
  • „AutoCAD Web“ turi nuolatinę sąsają su debesų saugyklomis.
  • Brėžinių ir failų redagavimas bet kur ir bet kada.
  • Prieiga iš bet kurios Jums patogios vietos, naudojant interneto ryšį.

 

AutoCAD programinė įranga, infoera.lt

 

Kokias užduotis galima atlikti su „AutoCAD Web“?

  • Naudokite pagrindinius koregavimo, bendrinimo, kūrimo ir matavimo įrankius neįdiegdami „AutoCAD“ programinės įrangos. Prisijungus prie web.autocad.com  arba įdiegus mobiliąją programėlę telefone ar planšetėje, dirbkite tiesiai iš įrenginio ir visuomet naudokite tik naujausią kuriamo projekto versiją.
  • Greita prieiga prie projektinių DWG failų. Naudojant „AutoCAD Web“, darbo eiga taps dar paprastesne, kadangi „Autodesk Drive“, „Autodesk Docs“, „Microsoft OneDrive“, „Box“, „DropBox“ arba „Google drive“ saugomus failus galėsite atidaryti per mobiliąją programėlę ar interneto naršyklę.
  • Dirbkite „offline“ ir sinchronizuokite savo brėžinius vėliau. Dirbkite su projektiniais failais „AutoCAD“ programėlėje net ir būdami lauke kur nėra interneto prieigos, o vėliau sinchronizuokite.

 

„AutoCAD Web“ – pigiausias Autodesk gamintojo „AutoCAD“ bazinių funkcijų sprendimas. Jo metinė nuomos kaina – 100 € + PVM

Svarbu paminėti, nuomojantis „AutoCAD LT“ arba „AutoCAD Toolsets“ , šis sprendimas įtraukiamas į paketą. 

 

Kyla klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8 640 50 880 arba el. paštu: andrius.b@infoera.lt

Susisiekite Bandomoji versija