MagiCAD for Revit - automatinis elementų žymėjimas

Elektrotechnika Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Projektavimas Šildymas ir vėdinimas Vandentiekis ir nuotekos Vytautas Puras
10 spa 2018

Tęsiame naudingų patarimų rubriką apie MagiCAD programinės įrangos galimybes, kurios leistų dar produktyviau išnaudoti laiką skiriamą vidaus inžinerinėms sistemoms projektuoti.

 

MagiCAD for Revit – automatinis elementų žymėjimas

 

Šį kartą pakalbėsime apie automatizuotą elementų žymėjimą. Tai gali būti oro skirstytuvai, kištukiniai lizdai, slėgio redukciniai vožtuvai ar tiesiog vamzdynai – visus šiuos projekto modelyje esančius elementus galite sužymėti priskirdami jiems unikalius žymėjimus.

Tarkime, jog vienas iš užsakovo reikalavimų yra sužymėti projekto elementus pagal tam tikrus kriterijus. Šiuo atveju, kad situacija būtų aiškesnė, pasirinksime oro skirstytuvus, o jiems identifikuoti – tam tikrus kriterijus. Taigi, kiekvienas oro skirstytuvas turėtų būti lengvai identifikuojamas pagal tai, kuriame aukšte ir kurioje patalpoje jis yra, kuriai sistemai jis priklauso ir žinoma, pagal unikalų numerį – aukštas_patalpa_sistema_numeris.

Šiam tikslui įgyvendinti pasinaudosime dviem įrankiais: Running Index ir Merge Parameters. Pirmasis skirtas numeruoti elementus, o antrasis juos sužymėti sutraukiant reikiamų parametrų informaciją į vieną parametrą. Kaip visa tai atrodo?

Rekomenduojama darbo eiga:

  1. Susikurkite naują numeracijos tipą. Tai atlikti galite projekto nustatymuose, Running Index skiltyje
  2. Sunumeruokite reikiamus elementus pasinaudodami Running Index įrankiu
  3. Susikurkite naują žymėjimo tipą pasinaudodami Parameter Configurations įrankiu
  4. Sužymėkite elementus pasirinkdami Merge Parameters.

Panaudodami šiuos du įrankius sutaupysite marias laiko. Visą darbą atlikti rankiniu būdu užtruktų gerokai daugiau laiko, o jei dar būtų pakeitimų? Ir ne kartą? Jūsų darbui skirtas laikas nebūtų išnaudotas taip efektyviai kaip su teisingai pritaikytomis programos funkcijomis.

Kviečiame peržiūrėti vaizdo įrašą, kuriame praktiškai parodysime kaip galima sužymėti elementus.

 


Turite klausimų? Susisiekite su MagiCAD ir Revit programinių įrangų specialistu Vytautu Puru, el. paštu: vytautas@infoera.lt arba tel.: +370 699 86 907

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų