„MagiCAD Electrical for Revit“ - Pridėtinė vertė projektuotojui?, III dalis

MagiCAD MagiCAD Electrical MagiCAD for Revit Vytautas Puras
13 gru 2019

Tai paskutinė rubrikos apie „MagiCAD Electrical“ galimybes dalis. Joje apžvelgsime likusį vertą paminėti programinės įrangos funkcionalumą atliekant elektrotechninės dalies projektus.

Įrangos pasirinkimas tiesiai iš „MagiCAD Cloud“ bibliotekos

Projektuotojams suteikta galimybė įrangą rinktis ir tiesiai iš „MagiCAD Cloud“ bibliotekos. Tai greitesnis būdas aptikti reikiamą įrangą, jeigu nėra žinoma kuriai kategorijai priklauso ieškoma įranga. Paieška vykdoma įvedant raktinį žodį į paieškos laukelį ar pasirenkant filtravimo kriterijus. Surasta įranga automatiškai įkeliama į reikiamą projektinio failo kategoriją.

MagiCAD Cloud-MagiCAD Electrical-1

Kiekių žiniaraščiai

„MagiCAD Electrical for Revit“ lengva ir patogu sukurti kiekių žiniaraščių formas, į jas įtraukti reikiamus parametrus. Taip pat yra galimybė sukurti pažymėtos įrangos, pasirinktų aukštų ar viso projekto modelio kiekių žiniaraščius. Jie gali būti kuriami ir pagal naudojamas sistemas. Žiniaraščius lengva eksportuoti į „Excel“ programą.

Kiekių-žiniaraščiai-MagiCAD Electrical - 2

Sutartinių žymėjimų lentelės

Sutartinių žymėjimų lentelės „MagiCAD Electrical for Revit“ kuriamos automatiškai (pagal projekto modelyje naudojamą įrangą). Šias lenteles vėliau galima įkelti į spausdinimo lapus, rengiant projektinę dokumentaciją.

Angų iškirtimo užduočių formavimas

Projektavimo metu gali būti formuojamos užduotys angoms iškirsti. Šios angos kuriamos automatiškai pagal užsiduotas įvairias taisykles. Vėliau suformuotų angų modelis prireikus perduodamas konstruktoriams IFC formatu, jog pastarieji galėtų priimti sprendimus angoms iškirsti.

Angų-iškirtimo-užduočių-formavimas-MagiCAD Electrical - 3

Įrangos numeracija

Pagal sukurtą formą „MagiCAD“ lengva ir greita numeruoti projekte naudojamą įrangą. Visa tai atliekama automatiniu būdu. Numeracija gali būti panaudota žiniaraščiuose ar žymėjimuose ruošiant projektinę dokumentaciją.

Neleistinų susikirtimų patikra realiu laiku

Klaidas galima aptikti ne tik naudojant standartinius „Revit“ įrankius, tačiau ir „MagiCAD“ neleistinų susikirtimų patikrą, kuri gali būti atliekama realiu projektavimo laiku. Identifikuoti besikertančius elementus galima ir vizualiai, kadangi susikirtimai modelyje atvaizduojami pasirinktomis spalvomis.

Neleistinų susikirtimų patikra realiuoju laiku - MagiCAD Electrical - 4


Blogų seriją apie „MagiCAD Electrical“ galimybes galite rasti čia.

Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.