Kas naujo AutoCAD 2021?

AutoCAD AutoCAD 2021 Andrius Baranauskas
14 bal 2020

Pasirodžius „AutoCAD 2021” versijai, kviečiame susipažinti su naujovėmis. Daugiausiai dėmesio gamintojais šiais metais skyrė projekto brėžinių versijavimo funkcionalumui.

Apie šią ir dar daugiau naujienų skaitykite šiame blogo įraše.

  • Brėžinio istorija. „AutoCAD 2021” atsirado galimybė praėjus tam tikram laikui peržiūrėti ir patikrinti, kokie pakeitimai atlikti projekte. Brėžiniai išsaugoti saugyklose „OneDrive“, „Dropbox“ arba „Box“ palaiko ankstesnes failų versijas, kurias dabar galite pasiekti paspaudę „DWG history“. Atsidariusiame lange pasirinkite kurią versiją norite palyginti su dabartiniu projektu. Ši funkcija yra patogi naudoti, nes galima pasirinkti kriterijų pagal kurį bus atliktas palyginimas (data, vartotojas) ir realiu laiku importuoti į projektą pakeitimus iš ankstesnės brėžinio versijos.
  • „Xref“ palyginimas. Dirbant su naujausia „AutoCAD“ versija jau yra galimybė palyginti „Xref“ (išorinės nuorodos) versijas tiesiog „AutoCAD“ darbinėje aplinkoje. Pasirinkus palyginimą, matysite atskirai pagal spalvas išskirtus versijų skirtumus. Atlikus pakeitimus su dabartiniu naudojamu „Xref“, brėžinio skirtumai yra papildomai išryškinami raudonai ir žaliai, viskas vyksta realiuoju laiku. Tokiu būdu galima pasirinkti objektus iš palyginamo „Xref“ ir importuoti į dabartinį savo projektą.
  • Sklandus ryšys tarp failų saugojimo debesų saugyklų. „AutoCAD 2021” galite pasiekti savo .dwg failus ne tik iš „OneDrive“, „Dropbox“ ar „Box“ , tačiau ir iš „Google Drive“ failų saugojimo platformų. Pasitelkdami „AutoCAD Web app“ ir „AutoCAD“ mobiliąją programėlę (visa tai įeina į „AutoCAD“ nuomą) turėsite galingą įrankį su kuriuo galėsite kurti savo projektus bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos.
  • Patobulintas greitas matmenų dėjimo įrankis. Pasirinkę komandą „Measuregeom“ gausite tikslias erdvių plotų ir perimetrų reikšmes 2D aplinkoje.
  • Blokų įterpimo patobulinimai „AutoCAD 2021”. Naujoje „AutoCAD“ versijoje visus blokus galima pasiekti ne tik iš kompiuteryje esančios „AutoCAD programos“, bet ir „AutoCAD web“ aplikacijos bei „AutoCAD“ mobiliosios programėlės.
  • „Trim“ ir „Extend“ funkcijos – dar paprastesnės. Vykdant šias komandas automatiškai pasirenkamos visos galimos ribos. Vartotojui tai leidžia sutaupyti laiko ir automatizuoja darbo procesą.

Atskirų „AutoCAD 2021” funkcijų video medžiagą galite rasti čia.

 


Kyla klausimų, norite dirbti su naujausia versija? Susisiekite su Programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8 640 50 880 arba el. paštu: andrius.b@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ