DUK apie Trimble SketchUp paskyrą

Įrangos įdiegimas Paskyra Diana Žmėjauskaitė
15 geg 2023

DUK apie SketchUp paskyrą

Šiame blog‘o įraše norime aptarti dažniausiai užduodamus klausimus (toliau DUK) apie Trimble SketchUp paskyrą bei panagrinėti problemas su kuriomis susiduria Trimble paskyrų turėtojai.

 

Trimble SketchUp paskyros aktyvacija

 

Įsigijus SketchUp licenciją, vartotojai, į savo el. paštą, gauna apie tai informuojantį laišką tiesiai iš Trimble. Laiške būna nuoroda, kurią paspaudus, kientas yra nuvedas į oficialų puslapį. Nukeliavus į puslapį, Jums reikia pasirinkti prie kurios paskyros norite jungtis. Visada reikia rinktis paskyrą, kuri turi prierašą – purchased via InfoEra (taip, kaip parodyta pav. žemiau)

 

SketchUp paskyros aktyvacija

 

Pasitaiko atveju, kai ne iš karto savo licenciją galime matyti paskyroje. Dažnai matoma tik 30 dienų bandomoji versija, tačiau nereikia išsigąsti – licencija iki galo priskiriama prie jūsų paskyros per savaitę.

 

Ką daryti jeigu SketchUp programoje rodo, kad per daug įrenginių prisijungė prie licencijos?

 

Šis atvejis dažniausiai pasitaiko tiems, kurie bando naudoti licenciją skirtinguose įrenginiuose. Tokiu atveju reikia prisijungti prie savo Trimble portalo ir surasti savo produktų sąrašą. Prie SketchUp programos yra mygtukas Manage devices. Paspaudus šį mygtuką atjungsite visus įrenginius prie kurių buvo prijungta licencija (taip, kaip parodyta pav. žemiau)

 

SketchUp licencijos aktyvacija

SketchUp paskyros aktyvacija

 

Kaip priskirti turimas licencijas kitiems vartotojams?

 

Turint daugiau negu vieną licenciją, ją galima priskirti kitiems vartotojams. Prisijungus prie Trimble portalo reikia nueiti į Members skiltį.

 

SketchUp paskyra

 

Skiltyje matysite visus asmenis, kurie buvo įtraukti prie galimų vartotojų. Taip pat matysite informaciją apie tai ar vartotojas turi priskirtą licenciją, ar ne. Jeigu licencija yra priskirta, Product access stulpelyje matysite prierašą, kokia licencija priskirta tam tikram asmeniui. Jeigu stulpelyje matomas užrašas None – vadinasi vartotojas neturi prieigos prie licencijos.

 

SketchUp paskyra

 

Norint priskirti licenciją, reikia paspausti mygtuką esantį dešinėje – Add New Users. Toliau jums reikės šių pagrindinių duomenų: el. pašto, vardo ir pavardės.

 

SketchUp paskyra

 

Pačioje pabaigoje reikia priskirti licenciją prie Produckt Access skilties. Ten bus matoma kiek licencijų iš viso administruojanti paskyra turi ir kiek iš jų yra naudojamų (t. y. priskirta vartotojams). Priskyrus licenciją, vartotojas į nurodytą el. paštą gaus laišką, kviečiantį prisijungti prie paskyros.

 

SketchUp paskyra

 

Kaip pašalinti jau pridėtus programinės įrangos vartotojus?

 

Prie kiekvieno vartotojo dešinėje pusėje galima rastis tris taškelius, kuriuos paspaudus galima pakeisti rolę paskyroje (angl. Change Role), pašalinti vartotojo prieigą prie licencijos (angl. Modify Product Access) bei pašalinti patį vartotoją (angl. Remover User).

 

 


Turite klausimų? Susisiekite su  architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti