Chaos Enscape - MacOs operacinei sistemai

Architektūra Interjero dizainas Vizualizacijos Diana Žmėjauskaitė
11 spa 2023

Chaos Enscape – realaus laiko vizualizavimo sprendimas nuo šiol veikiantis ne tik su Windows, bet ir su MacOS operacine sistema. Enscape veikia kaip priedas prie 3D modeliavimo įrangų, todėl jį galite įsijungti tiesiai iš naudojamos 3D programinės įrangos. Šis priedas nereikalauja specialių techninių žinių, o jo realaus laiko atvaizdavimo įrankiai  leidžia kurti įtraukiančias ir reprezentatyvias projektų vizualizacijas.

 

Nuo 2023 m. Spalio 11 d. Enscape for Mac siūlo tiesioginę integraciją su SketchUp Pro, Vectorworks ir Archicad įrangomis. Enscape for Mac skirto Rhino 3D sprendimui tikimasi iki 2023 m. pabaigos.

Pagrindiniai Enscape for Mac naudojimo privalumai:

  • Realaus laiko darbo eiga, leidžianti kurti aukštos kokybės 3D atvaizdavimą viso projektavimo metu.
  • 100 % integracija – Enscape veikia su ArchiCad, Vectorworks ir SketchUp Pro.
  • Lengvas naudojimas – Enscape pritaikytas naujiems vartotojams, kurie neturi daug techninės patirties dirbant su vizualizavimo programinėmis įrangomis.
  • Įvairių 3D modelių kolekcija bei platus dizaino ir spalvų pasirinkimas 3D modeliuose.  Nuo šiol Enscape 3D bibliotekoje rasite baldus ir kitus 3D modelius, kuriuos galėsite koreguoti, keisti spalvas ir kt.

 

Bandomoji versija

 

 

Šiuo metu Enscape vartotojai, dirbantys su MacOS operacine sistema, susiduria su problema, jog jiems nėra prieinama pilna Enscape versija, nors moka tą pačią kainą kaip ir Windows varotojai. Planuojama, kad tai pasikeis nuo 2024 metų pirmos pusės. Kartu su naujais metais pasirodys ir patobulinta Enscape versija, kuri leis MacOS naudotojams naudotini Enscape įrangą pilnu pajėgumu.


Turite klausimų? Susisiekite su architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti[/su_button

Susiję produktai

Daugiau produktų