Autodesk Docs – daugiau nei paprasta duomenų saugojimo platforma

Architektūra Bendradarbiavimas komandose Infrastruktūra Lauko inžinerinės sistemos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Projektavimas Statinių konstrukcijos Statyba Užsakovai Imantas Maciukevičius
19 bir 2023

Autodesk Docs – daugiau nei paprasta duomenų saugojimo platforma

 

Autodesk Docs

Tikriausiai dauguma esate susipažinę su paprastomis duomenų saugojimo saugyklomis, tokiomis kaip, Dropbox, OneDrive ir kt. Tačiau Autodesk Docs – kur kas daugiau nei failų saugojimo platforma. Autodesk Docs turi specializuotas funkcijas, skirtas architektūrinių, inžinerinių ir statybinių projektų valdymui ir bendradarbiavimui, kurios padaro šį sprendimą svarbia AEC kolekcijos dalimi.

Skirtingai nei paprastos debesijos (angl. Cloud) saugojimo paslaugos, Autodesk Docs suteikia centralizuotą dokumentų valdymo sistemą, leidžiančią lengvai organizuoti, redaguoti ir bendrinti visus projektų dokumentus. Ši platforma užtikrina, kad visi komandos nariai nuolat būtų informuoti apie įvairių, su projektu susijusių, dokumentų atnaujinimus. Taip pat Autodesk Docs turi įspūdingas bendradarbiavimui dedikuotas funkcijas, leidžiančias komandos nariams efektyviau dirbti kartu. Naudodamiesi užduočių valdymu ir integracija su kitais Autodesk produktais, vartotojai gali sėkmingai koordinuoti darbus ir priimti sprendimus realiu laiku.

 

Svarbi AEC kolekcijos dalis

 

Autodesk AEC Collection

 

Autodesk Docs yra neatsiejama Autodesk AEC kolekcijos dalis. Sukurta integracija su kitais svarbiais AEC sprendimais, tokiais kaip AutoCAD, Revit ir Civil 3D. Tai reiškia, kad vartotojai gali lengvai valdyti ir keistis informacija tarp šių programinių įrangų, o tai gerokai supaprastina projektų valdymą.

Atsižvelgiant į architektūros, inžinerijos ir statybų sektoriaus specifiką, Autodesk Docs užtikrina aukštą saugumo ir atitikimo lygį, įskaitant duomenų šifravimą, atkūrimą ir standartų laikymąsi.

Nepriklausomai nuo to, ar esate projektų vadovas, architektas, inžinierius ar statytojas, Autodesk Docs yra esminis įrankis, kuris padeda valdyti projektus efektyviau ir suteikia bendradarbiavimui reikalingą lankstumą bei kontrolę.


Turite klausimų? Susisiekite su Cloud sprendimų specialistu Imantu Maciukevičiumi, el. paštu: imantas@infoera.lt arba tel.: +370 690 28 667

Susisiekti