Architecture, Engineering & Construction Collection

„Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection” – tai architektų, inžinierių bei konstruktorių poreikius atitinkantis programinės įrangos rinkinys, kuris suteikia plačias galimybes naudotis BIM įrankiais visą projekto įgyvendinimo laikotarpį.

Kartu su Autodesk® BIM standartus atitinkančia programine įranga, galėsite įgyvendinti pačius pažangiausius projektus, taupyti laiką, o dar efektyvesniam darbui ir mobilumui  – naudoti debesų technologijų paslaugas.

Šis rinkinys apima ne tik daugeliui jau pažįstamas programas, kaip Revit®, Civil 3D®, Infraworks®, AutoCAD® (apimantis AutoCAD Electrical®, AutoCAD MEP®, AutoCAD MAP 3D®, AutoCAD Architecture®, AutoCAD Mechanical®, Plant 3D® įrankių rinkinius), 3ds Max®, Navisworks®, bet ir visą aibę debesų technologinių sprendimų – AutoCAD mobile app®, AutoCAD web app®, Formit 360 Pro®, Insight 360®, ReCap 360 Pro® ir t.t.

Visi reikalingi įrankiai

Gaukite prieigą prie pažangiausių BIM ir CAD technologinių sprendimų projektavimui, inžinerijai ir statybai.

Pažangūs darbo procesai

Naudokite integruotus įrankius, kurie padės dirbti efektyviai, patobulinti projekto komandos bendradarbiavimą bei klientams pasiūlyti kokybiškesnes paslaugas.

Ateities projektai

Išlikite konkurencingi ir gebėkite prisitaikyti prie šiuolaikinių poreikių ir tapkite savo rinkos inovatoriais, pritaikydami pažangiausius dizaino ir statybų technologijas.

Kodėl verta rinktis „Autodesk Architecture, Engineering & Construction” rinkinį?

  • Pažangiausia ir nuolat atnaujinama Autodesk® programinė įranga.
  • Daugiau debesų technologinių sprendimų ir paslaugų.
  • Lankstus naudojimosi laikotarpio pasirinkimas (nuo 1 iki 3 metų).
  • Finansiškai naudingas pasirinkimas, naudojantiems daugiau nei vieną „Autodesk“ programą.
GAUTI PASIŪLYMĄ