AutoCAD 2024. Kas naujo?

Architektūra Brėžiniai Interjero dizainas Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Projektavimas Savivaldybės Statinių konstrukcijos Statyba Andrius Baranauskas
12 lie 2023

Norime pristatyti AutoCAD® 2024 versijos naujoves!

Autodesk® AutoCAD®  – tai viena universaliausių projektavimo programinių įrangų, kuria pasitiki ir naudoja milijonai vartotojų visame pasaulyje. Įsigiję AutoCAD 2024 versiją, tuo pačiu gaunate 7 specializuotus bei atnaujintus įrankius, tokius kaip: AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architecture, AutoCAD Electrical, AutoCAD Map 3D, AutoCAD MEP, AutoCAD Plant 3D ir AutoCAD Raster Design, kurie turi daugiau kaip 750 000 simbolių, dalių ir detalių komponentų.

 

 

Šie sprendimai leidžia dirbti efektyviau, greičiau bei išmaniau, o atnaujinti moduliai padidina projektuotojų darbo našumą ir efektyvumą įgyvendinant pastatų, architektūrinius, inžinerinių ir elektros sistemų, mechanikos ir pramoninių vamzdynų projektus.

 

Naujas AutoCAD 2024 funkcionalumas

 

Programinės įrangos gamintojas Autodesk, kurdamas naująją versiją, daugiausia dėmesio skyrė funkcijų automatizavimui ir procesų našumo didinimui, taip pat, bendradarbiavimo tarp suinteresuotų projekto šalių įrankių atnaujinimams. Visi atnaujinimai pagerina vartotojų patirtį naudojant specialiai pritaikytas funkcijas, todėl projektavimo procesas tampa dar labiau susietas ir automatizuotas.

Šiame blog’o įraše detaliau apžvelgsime, kokias naujoves ir patobulinimus atnešė naujoji AutoCAD 2024 versija.

 

Veiklos įžvalgos

 

Būkite informuoti apie failo pakeitimus ir prieigą viso projekto gyvavimo ciklo metu.  Naujas veiklos įžvalgų (angl. Activity Insights) funkcionalumas leidžią patogiai, be papildomų nustatymų, gauti išsamią informaciją apie vartotojų darbą viename .dwg faile. Nauja funkcija, suteikia vartotojams vertingos informacijos apie programinės įrangos naudojimo įpročius bei padidina produktyvumą, taip pat, suteikia galimybę nustatyti tobulinimo reikalaujančias sritis ir optimizuoti darbo procesus.

Plačiau apie šį funkcionalumą video įraše žemiau.

 

 

 

Smart Block: Replacement

 

Visiškai nauja funkcija leidžia vartotojams lengvai pakeisti brėžiniuose esamus blokus naujais ir atnaujintais variantais, taip pagreitindama projektavimo procesą ir užtikrindama nuoseklumą visame projekte. Išmanus blokų keitimas leidžia vartotojams greitai rasti reikalingus blokus ir juos pakeisti automatiškai. Šis automatizuotas funkcionalumas padidina darbo efektyvumą ir sutaupo laiką, kurį praleistumėte ieškodami blokų ir keisdami kiekvieną iš jų rankiniu būdu.

Plačiau apie tai video įraše žemiau.

 

 

Smart block: Placement

 

Nauja funkcija leidžia vartotojams išmaniai, automatiniu būdu, padėti blokus savo brėžiniuose, atsižvelgiant į tokias sąlygas kaip tarpai, lygiavimas ir objektų „prikibimo“ (angl. snap) nustatymai, taip padarydama blokų padėjimą efektyvesnį. Sumažinkite pelės paspaudimų skaičių ir sutaupykite laiko – įdėkite blokus savo brėžinyje, nustatydami kito bloko padėtį pagal tai, kur prieš tai įterpėte blokus savo dwg. faile.

Plačiau apie tai video įraše žemiau.

 

 

Markup Assist Updates

 

Paspartinkite brėžinio žymėjimo  darbo eigą naudodamiesi žymėjimo asistento atnaujinimais: dalinkitės ir anotuokite brėžinius saugiai ir patikimai dirbant su kompiuteriu, web aplinkoje ar mobiliuose įrenginiuose. Funkcijos patobulinimai leidžia efektyviau bendradarbiauti: vartotojai gali pridėti, redaguoti ir tvarkyti žymėjimus tiesiogiai AutoCAD aplinkoje, o tai supaprastina peržiūros ir pataisymo procesus.

Plačiau apie tai video įraše žemiau.

 

 

AutoCAD web APIs funkcionalumas

 

Nuomodamiesi AutoCAD gaunate prieigą ir prie AutoCAD Web programėlės. Nuo šiol AutoCAD LISP API funkcionalumas galimas ir AutoCAD web programėlėje, todėl visiškai nesvarbu kur esate – nuo šiol galėsite automatizuoti tam tikras funkcijas naudojant LISP API tiesiog AutoCAD web aplikaciją.

Plačiau apie tai video įraše žemiau.

 

 

Neturite AutoCAD programinės įrangos? Atsiųskite 30 d. AutoCAD 2024 bandomąją versiją ir išbandykite įrangos teikiamas galimybes jau šiandien!

Bandomoji versija

 

Turite AutoCAD tačiau manote, kad ne iki gali išnaudojate teikiamą funkcionalumą? Kviečiame į nuotolinius 16 akad. val. AutoCAD mokymus, skirtus žengiantiems pirmus žingsnius profesionalaus 2D projektavimo link.

AutoCAD mokymai

Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. paštu: andrius.b@infoera.lt arba tel.: +370 640 50 880

Susisiekti