AR EGZISTUOJA VIENA, VISIEMS RANGOVAMS TINKANTI, IT SISTEMA?

BIM BIM 360 Leonas Jasevičius
19 spa 2019

Kiekvienam rangovui aktualu valdyti pardavimus, projektų biudžetus. Tam svarbu tiksliai įsivertinti projektų sąmatas. Taip pat reikalinga efektyviai organizuoti ir valdyti subrangovų konkursavimą, vėliau ir statybų procesą. O Idealiu atveju – kontroliuoti medžiagų užsakymą ir integruoti BIM procesus.

Ar egzistuoja viena, visiems tinkanti, IT sistema, leidžianti visapusiškai spręsti šiuos uždavinius? Jei tokia vieninga sistema ir yra, apie ją neteko girdėti.

Išlieka klausimas, tai koks gi tas sprendimas?  Atsakymas – integracija. Teisingu keliu jau dabar žengia „Autodesk BIM 360“, kuris turi programavimo platformą „Forge“. Šiuo metu esančios integracijos:

bim 360 bendradarbiavimo platforma

Su „BIM 360“ geba integruotai veikti „Assemble“. Tai vienas pastarųjų „Autodesk“ įsigytų produktų, kuris naudojamas konkursavimo, kiekių/sąmatų skaičiavimo, statybų valdymo etapuose. Plačiau: https://assemblesystems.com/


Galite išbandyti minėtus sprendimus, o jeigu kyla klausimų kaip tai padaryti, į juos gali atsakyti InfoEra, technikos direktorius, Leonas Jasevičius, tel. +370 652 17042, leonas@infoera.lt

Susiję produktai

Daugiau produktų