Žinios iš „SketchUp“: atnaujinta 3D modelių biblioteka

sketchUp Agnė Mackonienė
21 spa 2020

Naudojatės „SketchUp“ 3D modelių biblioteka (angl. 3D Warehouse)? Galbūt jau spėjote pastebėti pokyčius. Nuo šiol galima pridėti ir pritaikyti savo produktų modelių atributus, įskaitant matmenis, klasifikavimą bei nuorodas į resursus, esančius Jūsų puslapiuose.

Programinės įrangos gamintojas „Trimble“ nurodo, jog šią vasarą pavyko perkopti 5,5 milijonus. Tiek naudotojų renkasi „SketchUp“ 3D modelių biblioteką, kurdami savo dizaino sprendimus.

Žemiau rasite svarbiausius patobulinimus, kuriuos jau dabar galite rasti „3D Warehouse”. Kviečiame pažvelgti iš arčiau.

Nauji ir patobulinti katalogai

Įprasta, jog spausdintuose kataloguose galite rasti viską produktų sąrašą.  Taigi, naujieji katalogai, kuriuos pristato „SketchUp“, savo struktūra yra labai į juos panašūs, o pagrindinis skirtumas – skaitmeninis formatas. Produktų gamintojai dabar turi erdvę ir joje gali pristatyti savo prekinį ženklą, produktų linijas bei, žinoma, savo produktų funkcionalumą. Tai tarsi vieno sustojimo parduotuvė, kurioje struktūruotai pateikiami modeliai.

Tinkintos produktų miniatiūros

Produktų miniatiūrų klausimas išties aktualus, tiesa? Nuo šiol visiems vartotojams tapo prieinama galimybė pridėti savo pasirinktus vaizdus, kaip modelio miniatiūrą. Tereikia parinkti norimą vaizdinį ar vizualizaciją („renderį“). Kaip tai padaryti? Eikite į produkto puslapį ir redaguokite produktą, čia pamatysite esamą miniatiūrą, spustelkite ant jos ir įkelkite norimą produkto vaizdą.

Prekės ženklo pristatymas

Štai dar keletas patobulinimų, kurie pravers pristatant savo prekės ženklą. Taigi, štai ir naujasis puslapis prekės ženklams, kuris padės naršyti šioje didelėje 1900 prekės ženklų 3D modelių bibliotekoje. Vartotojai gali ne tik vykdyti paiešką ir rasti norimą prekės ženklą, bet ir filtruoti pagal kategorijas ar subkategorijas. Daugiau galimybių dar laukia ateityje, nurodo gamintojas.

Parengta pagal „New updates in 3D Warehouse: Customize your digital showroom” (Steve Guzman)


Norite išbandyti „SketchUp Pro“? Išbandykite nemokamai (30 dienų).


Kyla klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialiste Monika Stelmoke, el.p. monika@infoera.lt, tel. +370 6856 6312.