V-Ray for Revit 3.6 – greitos ir kokybiškos vizualizacijos

V-ray for revit Monika Stelmokė
05 kov 2018

„V-Ray for Revit“ siūlo kurti kokybiškas vizualizacijas modeliuojant Revit programa. Vasario mėnesį „Chaos Group“ išleido naują „V-ray for Revit 3.6“ versiją. Naudotojai, turintys „V-Ray for Revit“ licenziją, gali ją nemokamai atsinaujinti.

„V-Ray for Revit“ veikia kaip priedas prie „Revit“ programos, vizualizacijos kuriamos atskirame lange, daug greičiau ir kokybiškiau nei vidiniame „Revit“ renderinimo įrankyje. Taip pat „V-Ray for Revit“ atpažįsta „Revit“ programoje sukurtas medžiagas.

Vray for revit 3.6

Norint gauti patrauklesnį vaizdą, medžiagų redagavimo lange „Revit“ medžiagas galima pakeisti kokybiškomis „VRmats“ arba skenuotomis, fotorealistiškomis „VRscans“ medžiagomis. „V-Ray for Revit“, pasitelkus „Interactive rendering“ vizualizavimo realiu laiku funkciją, pakeistos medžiagos, apšvietimas ar scenos rakursasiš karto atvaizduojamas vizualizacijoje.

 „V-Ray for Revit 3.6“ veikia su pilnomis „Revit“ 2015, 2016, 2017, 2018 versijomis („Revit LT“ nepalaiko papildinių).  „V-Ray“ licenzijos yra nuolatinės – įsigyjamos visam laikui. Licenzija yra tinklinė, todėl ja galima dalintis ir naudoti keliuose įrenginiuose, bet tik viename tuo pačiu metu.

 

   „V-Ray for Revit 3.6“ naujienos

  • Projekto medžiagas dabar galima filtruoti, atskiriant nuoroda („Link Revit“) įkeltų modelių medžiagas.
  • „V-Ray“ nustatymais nuo šiol galima dalintis. Susikūrus savo nustatymus vizualizacijai, išsisaugoti kaip failą ir naudoti tolimesniuose projektuose bei dalintis su kolegomis.
  • Realistiškas žolės ir kailio tekstūrų atkūrimas vizualizacijoje, su galimybe keisti medžiagos tankumą, žolės/kailio ilgį.
  • Naujos priemonės aplinkos vizualizavimui – galima atskirai vizualizuoti modelio pagrindą (foną), kaip atskirą sluoksnį, taip pat ir interaktyviuoju režimu („Infinite ground plane“).
  • Galimybė dalintis vizualizacija tiesiai iš „Frame buffer“ lango el.paštu, socialiniais tinklais ir kitais būdais.Atnaujintas vartotojo sąsajos vaizdas, patogesnis funkcijų išdėstymas;1,5 karto greitesnis vizualizavimo procesas (išbandyta „Chaos Group“ komandos – buvo paimtos skirtingos scenos su skirtingais nustatymais, vizualizuojamos ankstesne ir naujausia „V-Ray for Revit“ versija, fiksuojamas vizualizavimo laikas ir išvestas vidurkis).Hibridinis vizualizavimas, naudojant CPU ir GPU resursus.Didesnis medžiagų, kuriamų pagal spalvą, funkcionalumas.Taip pat ištaisyta klaida, trukdžiusi sklandžiai veikti „V-Ray“ istorijos langui „Revit 2018.2“ versijoje.

 Daugiau apie V-Ray for Revit 3.6 galimybes pasakoja Chaos Group atstovė Ana webinare, vykusiame vasario 27 dieną. Vebinaro įrašą galite rasti čia.


Norite sužinoti daugiau? Kviečiame susisiekti su Monika Stelmoke, architekte – architektūrinės programinės įrangos specialiste, el.p. monika@infoera.lt, tel.nr. +370 685 66 312.

GAUTI PASIŪLYMĄ