SketchUp Pro 2021.1 versijos naujienos

3D modeliavimas Architektūra Interjero dizainas Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Projektavimas Monika Stelmokė
01 lie 2021

Visai neseniai pasirodė SketchUp Pro  atnaujinta versija. Atnaujinimuose daugiausia dėmesio skirta modeliavimo nuoseklumui pagerinti ir darbo eigos efektyvumui.

 

Sketchup naujienos infoera.lt

 

Taigi, kas naujo SketchUp Pro 2021.?

 

Modeliavimo funkcionalumas

 

Naujoje versijoje pakeistos pagrindinių dešimties įrankių funkcijų galimybės. Perkėlimo (angl. Move) įrankis nuo šiol gali veikti kaip kopijavimo įrankis.

 

 

Taip pat naudodami skirtingas  Stumimo – traukimo (angl. Push/Pull) funkcijas galime sukurti naujas plokštumas.

 

 

Arba naudodami Trintuką (angl. Eraser) galime paslėpti kraštines.

 

 

Įrankių funkcijos pasirinkimas

 

SketchUp Pro 2021.1 didžiausias atnaujinimas yra tai, jog daugiau įrankių funkcijų galima aktyvuoti naudojant perjungėjų laukus. Tad nuo šiol nebereikės naudoti klavišų derinio.

Įrankiams tinkamas funkcijas galima stebėti ir patvirtinti Būsenos juostoje (angl. Status Bar). Taip pat patvirtinti įrankio funkciją galima ir šalia pelės žymeklio. Tikime, jog ši funkcija ne tik palengvins, bet ir suefektyvins darbo procesą.

 

Papildinių pagerinimas

 

SketchUp turi plėtinių, kuriais yra kuriami ir  valdomi dideli geometrijos kiekiai. Žinoma, kuo didesnis geometrijos tinklas yra sukurtas, tuo daugiau laiko atims jį sugeneruoti. Naujoje versijoje yra patobulinimas šiai problemai išspręsti – Sketchup API, kuris greičiau generuoja didelius geometrijos tinklus.

 

Sketchup naujienos infoera.lt

 

Matavimo vietai ir Gyvieji komponentai

 

Siekiant Gyvuosius komponentus padaryti dar efektyvesnius SketchUp Labs nusprendė suteikti naujas matavimo galimybes. Naujoje versijoje komponentų parametrai pateikiami įprastais matavimo vienetais, kuriuos iki šiol naudojote savo darbo aplinkoje.

 

 

 

Trumpai apie pačius svarbiausius atnaujinimus: SketchUp 2021.1 atnaujinimas | Kas naujo ir kaip nuo šiol bus naudojami įprasti įrankiai


Turite klausimų? Susisiekite su  architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti