„MagiCAD Electrical for Revit“ – kabelių tiesimo sistemų tipai

Pastato vidaus inžinerinės sistemos Progman Šablonai Vytautas Puras
09 kov 2017

Šiame „MagiCAD“ bloge susipažinsite su kabelių tiesimo sistemomis, kurios automatiškai sukuriamos naujame „MagiCAD“ projekte pasirinkus paruoštą šabloną bei jų sujungimo elementais.

Norime priminti, jog kurdami pirmuosius „MagiCAD“ projektus, verčiau naudokitės jau paruoštais „MagiCAD“ šablonais. Šablonus rasite „C:\ProgramData\MagiCAD-RS\2016_r2017\Templates“ kataloge. Šablonai sukuriami automatiškai įdiegus „MagiCAD for Revit“, juos taip pat galima atsisiųsti atskirai. Standartinis šablonas – „Common-MCREV-2016_11a_r2017“.

Sukūrus naują „MagiCAD“ projektą standartinio šablono pagrindu, „Cable Trays“ skiltyje pastebėsite kabelių tiesimo sistemas. Čia rasite kabelių kopėtėles, kabelių lovelius ir panašiai. Kiekviena sistema turi nustatytus sujungimo elementus, kurie daro įtaką ne tik šių sistemų projektavimo ir modeliavimo galimybėms, bet ir sąnaudoms. Šiuos sujungimo elementus galima keisti.

kopeteles

Kviečiame peržiūrėti vaizdo įrašą, kuriame pamatysite keičiamus kabelių tiesimo sistemų sujungimus ir modeliavimo pokyčius.